Jump to content

pretpala ili kradja


mind

Recommended Posts

^^ :DDD

Zashto se ne uvede pretplata na BK, ili Politiku... ili bilo koju drugu televiziju da bi njih poboljshali?

Pa ti slobodno shalji lovu Karicu u cilju poboljshavanja programa njegove TV. :P

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

mislim necu nikom da serem, pogotovo ne lucky-ju, pomogo mi covek kao sto sam vec rekao, ali to smo mi srbi, nego se nadrka zbog neceg i odmah ga kara neko ko ga dobro ne shvati ili nece da ga shvati, ili ga shati ali ga kara namerno

Nemam ja apsolutno nista protiv tvojih stavova, ali je to nesto sto em ne mozes da promenis, em nismo mi izmislili, em je to prosto tako. A pretplata na RTS je postojala odavno, nestala je samo u trenucima kada je bila pogodna da nestane da bi narod glasao kako je glasao. Da nije, trajala bi i dalje, i ti sigurno ne bi otvorio ovaj topic.

Link to comment
Share on other sites

da nastavimo na temu...

pogledajte samo kakva je slika na rts-u.

cak i kad je ko mleko bez smetnji jadno je. uporedite sa bk ili b92, ili najbolje sa hrtom ili nekim stranim. kontam da je to zbog te njihove jadne opreme, koju nisu verovatno menjali 30 godina.

znate na sta mislim, slika je nekako jadna

Jebote, prestani da prdis... Ja sam se nasao vredan da publikujem donje linkove, procitaj sve, izvuci bitno i onda postuj o rts pretplati.

http://www.rts.co.yu/jedna_vest.asp?belong=&IDNews=125391

Pomalo pristrasno

http://www.ekonomist.co.yu/magazin/em277/sic/sic2.htm

Pomalo kontraski

http://www.rtcg.org/bilten/2/radio_cg_prog...orjentacija.pdf

Zlatna sredina, odnosno sta bi javni servis trebao da bude

Edited by nickwood

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

meni je najsmesnije da je jedna od glavnih stvari sto su izmedjuostalog pljuvali slobu to sto je uveo pretplatu na rts pa je je on ukinuo (ali svejedno vrisnuo zbog milion drugih razloga) a sad oni opet pokrecu isti servis

meni generalno to uopste ne smeta ako ce te pare zaista da idu za rts, jer sve sto se radi protiv pinka treba da se plati suvim zlatom, a i sam rts je meni postao totalno ok televizija

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

eto, lucky nisi skontao nije do antene, imam kablovsku, ali kontaj kako su boje, i sve ostalo kad uporedis sa stranim televezijama jadne (ili s b92, hrt...). kontao sam da je to do njihove stare opreme, ali i ni pink nije mnogo bolji sto se toga tice.ne znam kako da ti objasnim na sta mislim, uporedi pa ces videti. nekako su na hrt-u bolje lepse, slika nekako bistriji, jbg, ne znam kako da ti objasnim.

opet, ono o pretpalti onako....

je... pa niko nije rekao da se pretpata nije placala, ili da se ne placa u nigde, samo nekako se cini da svako ko ima prilike da muze, odmah nadje neki glup razlog i muze. ako se pretplata morala placati u komunizmu, ono kao da tv-u, kako on da skupi kes itd. zasto sada? mislim zasto je obavezno. ako ga ne gledam boli me. zasto da placam, samo nek mi neko da taj odgovor. sto se mene tice nek ih neko kupi, a pre bih dao taj kes svakog meseca u neku humanitarnu organizaciju ili cak i u budzet a ne rts-u.

video sam sta je debeli tijanic srao. nije da nesto imam mnogo protiv njega, ali svako ko se plasio da ce biti uhapsen u sablji po meni nije bas andjelak (njega sam cuo u nekoj emisiji da je rekao da je mislio da ce ga hapsiti, a sablja je po meni nesto najbolje sto se desilo u srbiji u poslednjih krsa vremene, a kao i uvek sad pokusavamo da se poseremo po tome)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da deo price koji je izostavljen jeste rat Pinka i RTS-a. Ovo je Tijanicev konsekutivni udarac Mitrovicu, kojim mu pokazuje ko ima veci monopol i ovlascenja u ovoj zemlji. S tim, na zalost, da pink ima veci monopol u blisko-zapadnim zemljama. Nakon parodisanja Dnevnika i Slagalice (gde je RTS vratio kopijom Piramide) jedina stvar koju Pink nije mogao da kopira jesu obrazovne emisije i omladinski skolsko-obrazovni program(jer je taj uzrast poklonika Pinka kontra-definicija "obrazovanja").

Mozda ovaim potezom RTS dobija zvanicni primaritet u drzavi?

I PITTY DA FOO

Link to comment
Share on other sites

eto, lucky nisi skontao nije do antene, imam kablovsku, ali kontaj kako su boje, i sve ostalo kad uporedis sa stranim televezijama jadne (ili s b92, hrt...). kontao sam da je to do njihove stare opreme, ali i ni pink nije mnogo bolji sto se toga tice.ne znam kako da ti objasnim na sta mislim, uporedi pa ces videti. nekako su na hrt-u bolje lepse, slika nekako bistriji, jbg, ne znam kako da ti objasnim.

Promeni televizor. sony ima lose tjunere kada je slika na granicnom nivou kvaliteta.

je... pa niko nije rekao da se pretpata nije placala, ili da se ne placa u nigde, samo nekako se cini da svako ko ima prilike da muze, odmah nadje neki glup razlog i muze. ako se pretplata morala placati u komunizmu, ono kao da tv-u, kako on da skupi kes itd. zasto sada? mislim zasto je obavezno. ako ga ne gledam boli me. zasto da placam, samo nek mi neko da taj odgovor. sto se mene tice nek ih neko kupi, a pre bih dao taj kes svakog meseca u neku humanitarnu organizaciju ili cak i u budzet a ne rts-u.

Ja 75 put ponavljam da su te pare uzete da bi rts zvanicno bio javni servis jebiga. Do sada je drzava davala uzimavsi nam npr preko infostana, struje, komunalija itd za rts, sada je to postao trosak za sebe. Nazalost, ostale izdatke nece smanjiti, al eto. To je za opste dobro, koliko god apsurdno zvucalo.

video sam sta je debeli tijanic srao. nije da nesto imam mnogo protiv njega, ali svako ko se plasio da ce biti uhapsen u sablji po meni nije bas andjelak (njega sam cuo u nekoj emisiji da je rekao da je mislio da ce ga hapsiti, a sablja je po meni nesto najbolje sto se desilo u srbiji u poslednjih krsa vremene, a kao i uvek sad pokusavamo da se poseremo po tome)

Ja cu kao kontru Tijanicu spomenuti Batica ili Dusana Mihajlovica kao prve u sablji. Dva retarda, jedan se povukao, drugi ce celoga zivota, i kada mozda budemo bili u EU pricati o sablji kao glavnom pokretacu svog nikakvog politickog programa. Suplje je sve to, sablja i te price. Djindjica su sklonili neki ljudi spolja jer je poceo da talasa. Gnjide koje su bile sa njim su to fenomenalno iskoristile u svrhu politicke promocije i to mi danas zamisli zovemo sabljom. Da je to stvarno bilo ono za sta se predstavlja od strane batica i slicnih, danas bi kej kod hotela jugoslavija bio cist, bez ijednog splava i mnoooogo shabana retardiranih bi ili bili u padinjaku ili bi bili naterani da rade za sta su kvalifikovani obrazovanjem, nivoom svesti itd. Umesto toga, bili sablja, malo smo jeli *ovna i sve ostalo isto.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...