Jump to content

DotA 6.23


Mare

Recommended Posts

Posto niko od lokalnih spamera nece da postuje evo ja cu:

verzija je u sustini samo ispravljanje bugova, posto kao sto vidite u change logu bio je neki ogroman bug zbog kojeg pola magija nisu radili na nekom heroju.

DotA Allstars 6.23 Download

Changelog:

Fixed a major bug that caused many abilities to have a chance to stop functioning.

Normally i'd wait for more fixes, but this bug had such a huge impact on many abilities that it would single handedly cause many games to be ruined.

If anyone finds anymore bugs, please report them.

Have fun

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Stvarno, gde je Goti sa ovakvom informacijom?

Pazi bas sam sacekao da vidim da li ce da postuje, cekao sam jedno 2-3 sata. [:D] U svakom slucaju ja sam otisao da dlujem cim je izasla... -.-

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

zajebite 6.19b...tvoj drugar ne zna da bekne o doti...ko god da je ^^ i sta vas bole kurac kolko cesto ce on da izbacuje nove verzije??ko da je tesko skinuti :)...

mislim meni je glupo da se zadrzavamo na starim,jebote zamisli izadje 1.21 za wc3 i ono neko oce da pravi tur i kaze "meni se ne svidja ova nova ae igramo onu staru" tt..ako bude bilo bugova pravice novu da ispravi i tako dok se stvar ne sredi :) a na nama je da igramo i zabavljamo se ;)

Edited by LoSmi
Link to comment
Share on other sites

Ma daj... Nemojte da ste smesni. Recimo slicno kao i sa nasom CS scenom, posto source niko ne gotivi aj da igramo svi 1.5 ili 1.6.. Banalan primer... Ali gotovo isto. Ko zna koliko ce jos verzija do 26-og izaci.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Cisto da spomenem, danas sam igrao dotu sa nekim drustvom, u 6.23 (ne znam kakva je situacija sa starijim) Morflingu ne radi druga magija kada je agility (ona sto radi 2.66x agility kao damage + veci range) ... Time prilicno sakate ovog heroja jer je mnogima agility omiljeni trip. U svakom slucaju, cak i da je neka "glupa" magija u pitanju (ako takva uopste postoji), cinjenica je da ne radi i nefer je igrati takvu verziju, jer je direktno time neka od strana ostecena.

Isto tako u 6.20 drvo kada dobije iluziju kao runu krene da se "stvara" na tom mestu, i nista, al' to ste mozda spomenuli u onom drugom topicu, pa su mozda do sada vec i ispravili.

Link to comment
Share on other sites

Preporuka za igranje 6.19b je data od strane icefroga na zvanicnom sajtu.

www.dota-allstars.com

to sam i ja rekao -.- hvala na podrsci...

elem ja nisam ni jedan bug izvalio u 6.23 tako da gj icefrog ... osim morphlinga sto kaze lucky...

na teren sam se navikao chudno ali istinito...

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Moj Morphling je sasvim dobro ownovao u 6.23 i sve magije su mu radile :)

6.19b je preporuka za turnire , in-house i net igre bi trebalo uvek igrati sa najnovijim verzijama. Da niko ne igra nove verzije, bugovi nikad ne bi bili ispravljeni. Osim toga, to su prijateljski mecevi, nije ni toliko strasno ako se nesto zbaguje i neko pokupi frag zbog greske.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...