Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

instaliro lineage 2 i kreno da ga pikam... kreno da se copavim od raznih likova i podelili mi brdo kesa i nekih stvari ... sada idem u teretanu pa kad dodjem ima ta kuntam jako sam umoran

@longleyy pozdravi mi adolfa hitlera :))

zatravara1gi.gif

...alkohol je nocas moja precica do raja...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

napunish kadu mlakom vodom , legnesh u kadu i potopish ruke , zatim zelitom iseci vene na rukama i eto , osecaces se ko da si pijan i samo ces zaspati , ja sam probao i dobro je , nista ne boli , a i ovde u paklu nije loshe kao sto kazu.

e, ali vene seci uzduz ! ili seci arterije ko sto kaze dule_smor !

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

instaliro lineage 2 i kreno da ga pikam... kreno da se copavim od raznih likova i podelili mi brdo kesa i nekih stvari ...  sada idem u teretanu pa kad dodjem ima ta kuntam jako sam umoran

@longleyy  pozdravi mi adolfa hitlera :))

Yeah , about that [crap] , on je otishao u raj , ispostavilo se da je cinio dobra dela , neam pojma ili su se nesto zajebali ovde u administraciji...

Link to comment
Share on other sites

Najgori moguci dan...

Dojdem na prvi cas i izbaci me i upise naravno, drugi cas slusam na mobu od druga ziku i profesor uzme mob i pocne da smara da moraju doci roditelji.... 3 cas me jebeno 2 puta prozove da odgovaram sociologiju!!!

neverujem da moze sve biti tako ruzno...

pocinjem da slusam My Dying Bride....

know what ya know and not what ya hear!

smorrioR @ Last.fmmusic.gif | smorrioR @ deviantART dev_love.gif

I see through beheaded faith the other side…

Times without hate, new children kill the fears, sorrow mother deliver no tears

__________________

Feed your soul and mind

And disya spiritual wickedness we override

... The power of mind!

Link to comment
Share on other sites

odgledao prvi deo "Od sumraka do svitanja" i razočarao se....

Onda te chikam da pogledas drugi ili treci deo :>

Inache stigoh kuci ... bio sam na utakmici, Zvezda - Roma, fino bilo, otvorio sam topic u Sport forumu pa ne bih da ovde gnjavim. Onda posle otishao opet nesto da uzmem kakve stvari, prosetao se malo, fino vreme, pa dos'o kutji na pizzu ... Sad cu to da calabrcnem, pa malo 24ke i onda sutra zorom ranom pravac GSP :)

Link to comment
Share on other sites

Onda te chikam da pogledas drugi ili treci deo :>

Inache stigoh kuci ... bio sam na utakmici, Zvezda - Roma, fino bilo, otvorio sam topic u Sport forumu pa ne bih da ovde gnjavim. Onda posle otishao opet nesto da uzmem kakve stvari, prosetao se malo, fino vreme, pa dos'o kutji na pizzu ... Sad cu to da calabrcnem, pa malo 24ke i onda sutra zorom ranom pravac GSP :)

Ju , naopako , al sam se istripovao.

Chitam post , i ne kontam da mislis na kosarkasku utakmicu i sve se preslisavam koji je danas dan i datum :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...