Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

- Radim neki brainstorming sa drugarom oko jednog servera dakle neka praistorija od Linux-a i mora da se spasi sta se spasti moze, jer ima neka zajebana podesavanja isto tako nekog zajebanom moodema :)

- Inace na kucnom serveru mi je misteriozno puko bridge moram sutra da vidim sta mu je i da pokusam da ga resim bez reseta. Sta je tacno u kvaru ne znam jedino sto znam je da ne radi :)

- Karam se sa ovim aDSl vec ko zna koji dan ono druzim se sa tehnickom podrskom jedno sigurno sat dva dnevno mrze oni mene a bogami i ja njih :)

- Dakle da covek ne veruje upusti se 3 dana u ljubavne avanture i raspadne mu se sve po kuci vezano za kopove moracu to nekako da regulisem ovih dana kako god znam i umem :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sedeo pored babetine u 73-ci, otprilike 4-5 stanica je mrtva ladna vadila grumenje iz nosa i bacala u prolaz. Pritom, to shto je ja povremeno prezrivo i gadljivo pogledam nju ne tangira uopshte, radi zena svoje...

Au,koji su raspad babe i dede :) isto kada sam pristustvovao da deda secka one njegove zakorele i debel nokte a tišina u autobusu samo se grickalica čuje...uff kakav zvuk.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

^ [roflmao][jupi]

@topic: Treba sada da pishem sastav na temu "Koreni i istorijski razvoj moderne demokratije". Ne znam ni sam shta cu da pishem. Sutra ga nosim u shkolu, tj ostavljam ga nekome da ga preda za mene, jer sam ja human chovek, iliti davalac krvi, pa ne idem u shkolu do petka.

Link to comment
Share on other sites

Danas sam trebao da polazem ispit iz muzickog.

Elegantno se nisam pojavio.

Posla ne sve strane, ali uopste mi nije mrsko da obavljam te poslice.

Uspeh u medjuvremenu i da malo izblejim sa devojcicom i Ajkulicom gledajuci Ligu sampiona.

Smoreniju tekmu nisam skoro gledao.

Uspeh cak i da po prvi put odigram malo Dote, i vidim zasto se ljudi toliko loze na nju.

Link to comment
Share on other sites

Kako je jbno hladno...neki minus je sigurno.

Ne ide mi se na fax...ustvari nigde mi se uopshte ne mrda iz stana.

...damnit...

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

- Napolju je jebena mecava! Danas cu da preskocim fax iz sveg apetitaje sam nesto extra lose sam spavao nocas, ne znam koji mi kurac bio?

- Nego ljudi el ste primetili da nesto nema topic-a o sex-u u poslednje vreme, secate se samo kako je bilo stanje pre 2-3 meseca, izgleda da mi tipovi imamo jasnu definisanu sezonu parenja :)

Link to comment
Share on other sites

hah.. da.. i ona traje cele godine [:D]

btw, sinoc se smorih nikad gore. u 4 izjutra sam blejao na IRC-u, i sredjivao ID tagove...

Ziveo TagRename :)

inace me glava malo boli.. sad sam ustao, nalozio pec (da, zr je selo.. loze se drvaaa... koja greju kao luda), napravio si kafu, i sad eto... net [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

ch1zra je sa sela...a metalac... metalac sa sela....ne mosh isterati selo iz metalca ali mozhes metalca iz sela...sta god...i dalje isto...

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...