Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

[;)]  )...

omg,n00b!!!11

btw ne sećam se kada sam poslednji put učio 2 čuke bez prestanka :) samo što nisam riknuo....inače nadžrao sam se do jaja.2 šolje sutlijaša,pa onda porcija slavskog žita(jedno od mojih omiljenih poslastica),pa ćale doneo korni fleks,banane i pomorandža pa i to slistio...oću da puknem [:D]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

AAAAAAAAHHHHHH!!!!!

uzeo da ucim sociologiju i upalio tv.. i siba onaj svet ili grand debili ,sta je vec na pinku (Ceca,Dzej,Toshe i neka glumica) i kao otpeva ceca pesmu i izadje neki mali (jedno 10-14godina) i da ceci cvet i kovertu i krene nazad i ceca kao dodji da te poljubim ... poljubi ga i mali sede u publiku,nije mu dobro sedi overio i kao dolazi dzej daje mu vode , mali exira casu na ex , vraca dzeju i kao daju mu mikrofon i on "moja najveca zelja na celom svetu bila je da upoznam i vidim cecu,i sada kada sam je video..." dobro je decko polozio si , sedi 2..ceca kao fora "vodim te tvoja tetka ceca na sokic posle emisije"..a malog prikopcali na infuziju sa strane , overio [:D]

i onda kontam , jbt.. kako nekom malo treba da bude srecan...

pa sta vas onda cini srecnima ??

mrzi da otvaram novi topic [:p]

fml

Link to comment
Share on other sites

green, smanji slike, to možeš u svakom drugom programu.. kapiram da imaš bar nešto za pregled, tipa acd see..

inače, drago mi je što  se devojčici dopalo i što misli da je originalno (mada, nikad ne veruj ženskim suzama!), ali rođendanski grafit je bila nova fora otprilike kad je tvoj ćale muvao tvoju kevu :)

Da, uradicu to ujutru. Nego, nije klasichan, zato je originalno, bar tako kapiram. Nije ono standardno. Ime (lepo uradjeno, veliko), srecan bla bla, nego, Shrek, koji nama neshto znachi (nebitno, ali u shkoli svi pitaju zashto bash Shrek), koji kaze tu klasiku. Ali poenta je u Shreku [:)]. Slike ujutru.

Link to comment
Share on other sites

zar niko ne moze da mi pomogne na ovom svetu...zar niko ne zna zasto msn messenger odbija da mi se konektuje....zasto je svet ovako surovvvvvvvvvvvvvvvvvv :(((((((((((((((((

:PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Link to comment
Share on other sites

kako je vreme odvratno...sto kazhe moj matori NI KERA DA NE PUSTIS NAPOLJE ( ili nemca ne'am pojma_)

moram na fax ali danas predavanje nekih Singapurchana tako da ce biti ftw...

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

дивно, поносим се тобом [:)]

на послу је уживање, шефови су на неким семинарима, па имамо лагано јутро... отишли смо у продавницу и купили једно кило слаткиша, пустили неку лагану мјузу у канцеларији, и одједном је све много лакше, а овај суморни дан изгледа много лепше. [:)]

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ivan

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@shoosh: Cuti, nashi su josh i ok, treba da vidish kakvi su Rusi po pitanju Nove godine... Obichno krenem da radim novogodishnje chestitke, reklame i slichno u septembru [:D]

@topic: sedim na poslu, napolju kisha (eeej decembar, a u Moskvi kisha!?!), josh 16 dana pa u Beograd na nedelju dana da se malo odmorim od posla...

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...