Jump to content

MTV EMA nagrade


noodle

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pank je mrtav, a bogme i rok, nazalost, tako da grin dej je samo bojs bend koji svira na gitarama.

@Topik

Sto rece moj burazer kad je izasla Madona: Sad znate sta ce se nositi sledce sezone. Naravno njen nastup i nastup Gorillaz je bio ubedljivo najbolji, klasa (najmanje jedna) iznad svih ostalih.

e nek si nam reko bole

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

stvarno koji im je bio trip s tim kazastancima?jel ono trebalo da bude smeshno?

Pa ne, vise je kapiram bilo:

- E, koga cemo da uzmemo da vodi show ...

- Ne znam, svi poznati su nam otkazali, kazhu seva im za Evropu,

- U, cekaj, daj da nadjemo nekog ko bi sigurno dosao jer mu je karijera u downu,

- Pa evo, Ali G, on je vec vodio

- Ali na njega su svi zaboravili ...

- Pa nek se preobuce, uzme neku drugu temu ... evo recimo neka bude iz neke istocne bivse sssr zemlje.

A fore su stvarno jadne, mozda sam se na jednu kao nasmejao i to ne zbog same fore, nego reakcije publike.

Link to comment
Share on other sites

Pank je mrtav, a bogme i rok, nazalost, tako da grin dej je samo bojs bend koji svira na gitarama.

istina

@topic

nikad nisam ni imao recpect prema tim nagradama, ali gledajutji te dodele MTV mi je ogadio i mnoge grupe/izvodjache sa njihovim "I wanna thank my mother, my producer, my lawyer,..." zahvalnicama i onim patetichnim suzama.

Link to comment
Share on other sites

Pa ne, vise je kapiram bilo:

- E, koga cemo da uzmemo da vodi show ...

- Ne znam, svi poznati su nam otkazali, kazhu seva im za Evropu,

- U, cekaj, daj da nadjemo nekog ko bi sigurno dosao jer mu je karijera u downu,

- Pa evo, Ali G, on je vec vodio

- Ali na njega su svi zaboravili ...

- Pa nek se preobuce, uzme neku drugu temu ... evo recimo neka bude iz neke istocne bivse sssr zemlje.

A fore su stvarno jadne, mozda sam se na jednu kao nasmejao i to ne zbog same fore, nego reakcije publike

lol. ne rise da je ono bio ali, vidim ja neshto mi poznat taj ceo stil vodjenja i ponashanja ali nikako da provalim odakle.chak mi je u jednom momentu ,tokom onih kratkih emisija koje su radili kao najavne skecheve za dodelu, proshlo kroz glavu da sve podseca na njegov nekadashnji shou; ali nisam povezao.mozda jednostavno nisam obracao dovoljno paznje, pogotovo shto mi cela pricha uopshte nije bila zanimljiva a kamoli smeshna.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Jeeeeeeeeee! System je dobio nagradu! Iskreno, samo zbog njih sam gledala....najbolje(po mom misljenju [:D] ) za kraj.........

a zar vama muskima paznju nisu privukle pyssycat dolls?

Pa vidjam takve & bolje ribe svaki dan u gradu , tako da ne , jes da su one fine i treso bi ja njih ali ono...Gledamo muziku , a meni je taj njihov megahit krajnje losh :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...