Jump to content

nova, stara kola


Therion

Recommended Posts

ima fora da za manje pare dodjes do kakvog takvog auta....ko bi drugi nego braca Crnogorci....kod njih moze brate ali bas sve....jedino sto bi morao da vozis na ovlascenje,znaci u principu morao bi da imas nekog dole.....golf III 2.0 1995,sa ful opremom je ortaka kostala 1400 eura i traze mu jos 900 za papire,to je 2300 ukupno za fin autic...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

planiram da qpim polovna kola (naravno)  pa me zanima kak'e kriteriume da uspostavim, kontam negde do 750, 1000e MAX!! malo sam chachkao po halo oglasima pa sam nashao ove tri vectre, pa se nesh'o razmishljam... linak

OPEL Vectra 1.6I (1990), stranac, bordo metalik, 700 EUR. 063/326-269 015/294-043

OPEL VECTRA 1.8 (1991), ODJAVLJENA, 550 EUR. 064/417-4088

OPEL VECTRA 2.0 (1989), STRANAC, METALIK, ŠIBER, CB, EL.PODIZAČI, 600 EUR. 064/406-7304

OPEL Vectra 2.0i (1992), stranac, 5v, 5b, el. podizači i šiber, servo, ABS, alufelne, maglenke, ekstra stanje, 800. 064/395-7623

plz!!! gimmie a sign!!!

Izvini druze,ja stvarno verujem da ispod 1300 e ne mozes dobra kola da kupis (osim ako prodavac nije rodjak,ortak itd.)

Mozda da uradis ono sto ja planiram u bliskoj buducnosti:Da uvatim 1 od onih starih americkih fordova ili opela i da ih postepeno sredjujem...

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

Dunno. Videcu. 1000e valjda.

Mislim da je 14-15 ali ko to gleda kad je tu plin. :)))

Zeki zajebi shalu,ako je stvarno ta cena upadam u neku prodavnicu,dolazim ti na gajbu,iskeshiram te i bezim u zalazak sunca tim golfom ;)))...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

a sha znachi odjavljenja, i shta da kog qrca radim sa autom koji ne mogu da registrujeM???

khem,elem,mozes da ga vozis ako imas sta ja znam tamo u toj drzavi polozeno pa mozes da vozis na strane table...samo verovatno nemas tako da si..ono..rso...

al neki likovi kradu iz betj u nematjku pa ovde prodaju kao strance ovo ono.. [;)]

Link to comment
Share on other sites

^veselo... znachi najeb'o sam. NEgo ljudi, shta znate o ovom novom zakonu za polaganje vozhnje???

Da ce biti aktivan tek na prolece ;) (sto je najbitnije )... A da ce valjda obuka trajati 6 meseci, od toga 2 meseca ides na teoretska predavanja blablabla, pa onda kao prakticni deo obuke ..... Toliko ja znam ....

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

Ako ce taj zakon o polaganju da zameni one raspale pandure na polaganjima koji zahtevaju da radis stvari koje si morao da radis dok se polagalo na fici jer on nije imao nijedan retrovizor ili merac brzine, onda sam za njega. Mada, iovako sam za njega, mnogo ljudi lako dobije vozacku a posle ne znaju da se parkiraju na ulici.

Link to comment
Share on other sites

Ako ce taj zakon o polaganju da zameni one raspale pandure na polaganjima koji zahtevaju da radis stvari koje si morao da radis dok se polagalo na fici jer on nije imao nijedan retrovizor ili merac brzine, onda sam za njega. Mada, iovako sam za njega, mnogo ljudi lako dobije vozacku a posle ne znaju da se parkiraju na ulici.

brate ti se secas polaganja na fici....koje si ti god :P

Link to comment
Share on other sites

Hmm mislim da ste malo pobrkali. Da moze da uveze kola sa hrvatskim pasosem na hrvatske table i da ga vozi i da ga nekom proda ovde ko ce imati hrvatski pasos ili pak papire. Tako je i svim ostalima kolima koje mi nazivamo divljaci. Nisu samo ukradena kola divljaci koja se ovde voze neko i kola koja se regularno kupljena negde u inostranstvu ali se voze na strane table da se naravno ne bi platila carina, porez i preregistracija. Ili tako ili da vozite na strane table auto i da se molite da vas murija nikad nece zaustaviti. ;)))

V

Link to comment
Share on other sites

osh da imas i belgijski pasos, auto nema veze sa tim..

A americki? Sa americkim sigurno mozhe!!11

brate ti se secas polaganja na fici....koje si ti god :P

'51 ... Secam se isto tako i kad smo isli na sletove po SFRJ, sjajna stvar, i dobio sam potpis na marami od Tita!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...