Jump to content

Hammer & Sickle


G!!!

Recommended Posts

wtf? kako bre nisi odusevljen? engine je savrsen za ovaj tip igara :) ima najboju mogucu fiziku jer se skoro sve moze unistiti (mozes da pucas kroz zid, drvo etc sa dovoljno jakom pucomi ako si uber precizan mozes i da ubijes tako). meni je jedino smetala mala neoptimizovanost koja se resila patchem

a i ovo je modifikovani engine koji zasita deluje impresivno i bolje u poredjenju na onaj iz SS

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ma kakav gamespy... svaka igra koji ne koristi njihov servis za igranje je sranje po njihovom misljenju :)

igra je dobila sjajne ocene po non english sajtovima (izasla je valjda u nemackoj i poljskoj il tako nesto)

fora je sto ovo nije pravi rpg (jebga) ali je veoma blizu tome

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mda... Izdrzhao sam tih desetak minuta pochetnog dijaloga izmedju vrlo antipatichnih likova, dodelio par skilova svojim pulenima, promashio matorog drvosechu sa pola metra, pa mi je on zauzvrat oduvao glavu...

Vetj sada imam neodoljivu zhelju da opet instaliram JA2. (bar neshto pozitivno u dosadashnjem igrachkom iskustvu sa chekitjem i srpom)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

ako je dobar kao sto je bio ss (a jeste :)) ne vidim zasto bi igra bila losa... naravno nije ja2/wildfire (koji je mamojebacki tezak:)) ali ima neki svoj shmek

(btw lex koliko se secam i u ja2 je moguce promasiti nekog sa pola metra :))

ps nisam jos odigrao demo kako treba

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

brate G!! .. sad si me razocharao .. pa SS endzin je po meni najruzniji i najgori moguci u skorashnje vreme koji se pojavio ..

ono SS sam preshao 2 nivoa i momentalno deinstalirao igru .. blagi horor

ne verujem da cu probati ovo

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...