Jump to content

Noooooo


Shale

Recommended Posts

kako ste neobaveshteni. =)

ovako istina je da su razni akaunti haknuti preko wow.allakhazam.com na sledetji nachin: neki kinez(i) im je ubacio preko banner exchange-a trojanac na server ALI taj isti trojanac je radio samo ako si posetjivao taj sajt sa IE i to starijim verzijama. na taj nachin je ukradeno preko 20k accountova u evropi pa nije ni chudo shto dugo chekate odgovor od blizzarda (dok stignete na red).. ja sam ortaku, kome je isto bio ukraden acc (ishli su iz igraonice neki ljudi na allakhazam sa IE starim 10 godina), skoro pa 3 nedelje "vratjao" account natezajutji se sa ljudima iz blizzard support. zasu! :(

ljudi sa allakhazama su to fixovali odmah chim su saznali i naravno izbacili su izvinjenje, takodje poslali su i zvanichno pismo blizzardu da okache na svoj forum u vezi cele te zbrke (kako/zashto faq :)). btw preko allakhazama sigurno niste izgubili account sada jer je vetj mesec dana troy-free.

proverite ipak da li imate taj trojanac ovako:

"To see if you got the trojan, go to Program Files/Internet Explorer in your directory and look for a file named "syssmss.exe". If it is there, then open your task manager and delete the file. Also go to %WIN_DIR%\Downloaded Program Files and delete a file named either "!&$%snow.exe" or "muma.exe". Then once you have done that, log into the game and change your password. "

btw uvek postoji shansa da ste pokupili "PWSteal.Wowcraft" troy-horsie (.exe) preko addonova, maila bla bla. on je malo napredniji i za njegovo chishtjenje vam treba norton (bar na njihovom sajtu samo postoji u bazi ovaj "harmless proggie" :pp) i system scan. e da ne bi ste instalirali norton samo zbog ovoga itd najlakshi nachin da proverite jerbo imate ovaj trojanac jeste:

"Creates the following file: %System%\msdll.dll

Note: %System% is a variable. The Trojan locates the System folder and copies itself to that location. By default, this is C:\Windows\System (Windows 95/98/Me), C:\Winnt\System32 (Windows NT/2000), or C:\Windows\System32 (Windows XP)."

nadam se da sam bar malo pomogao.

sajro.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol dan posle kradje mi je izlete error da je syssmss.exe napravio fatalnu greshku :P

tako znachi . . . . .

teshko kinezima ako naletim na jednog u narednih par nedelja ....

pazi zaradio si wow troj 100% (ti ili igraonica, ne znam odakle igrash) svakako. ako si iz igraonice troj je 150% jerbo je sigurno neko posetjivao allakhazam u poslednjih par meseci sa ne apdejtovanim IE-om i to je to..

e sada ovako, shaljesh mail account blizzard supportu da ti je acc ukraden i pitash ih shta dalje (iako znash, uvek pitash da neshto ne zaboravish pa da sve traje 10 nedelja duze..). oni tje ti odgovoriti da im dash one lichne informacije, cd key i po njima najvaznije SECRET QUESTION i ANSWER ako to ne znash jebiga bitje malo teze da ti vrate acc, to jest da ih ubedish da je to stvarno tvoj acc.

ortak nije mogao da se seti secret questiona pa smo ih smarali sto godina da bi oni pice rekli shta je secret question ali ako ne zna answer nishta od acca LOL i ortak se smorio i kaze "ma stavi pink, ja se ponekad zajebavam pa stavljam kao answer na sve (ime, prezime bla bla) pink" i bilo stvarno pink pa mu vratili acc. :)) sretja.

pozdrav.

sajro.

Link to comment
Share on other sites

hehe poslashe mi pice odgovor

Hello,

Thanks for your email. Because you don't know the secret question and answer we will require further verification. Please provide us with the last 4 digits of the credit card or game card registered on this account.

If you have any further questions or problems, please do not hesitate to contact us.

Link to comment
Share on other sites

pa eto, poshalji im broj i imash account. Jeste da im puno vremena treba i dobro je shto treba, a ne , e uzeo mi onaj account, ma nema problema evo sad cemo to da sredimo. Ovako lepo sve provere. Na kraju krajeva ,to nije njihova krivica shto je tebi neko aknuo acc.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

svidja mi se sto sajro kada nesto napise stavi dole sajro, kao mi ne znamo da je to on

a moze biti da je njemu njinjovan acc za klan rur pa njinja hoce da se predstavi kao sajro pa da bi bio 100% siguran napise u potpisu sajro

mislite o tome

Edited by /7ETPOC

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

hmmm bash ne kontam stigo mail odgovora na poslednji, samo frka je u tome shto pishe da je pass poslat ali ga nema (email specovan u accu nije ovaj sa kojeg sam im pisao) tako da ako neko vidi neki smisao koji ja ne vidim plz neka rekne :)

email:

Greetings,

Thank you for your e-mail. We have just sent you a new password. Please note it might take a few minutes before the new password is active.

Please try to log in to the website (www.wow-europe.com/account <http://www.wow-europe.com/account>) and in to the game with it and please do not hesitate to contact us if you have a problem.

If you have received no password it might be due to a spam filter, please ensure that any filters currently in place on your email account are set to receive email from "noreplyeu@blizzard.com". If you are unsure how to do this, please contact your email provider

Blizzard Europe Entertainment

Matteo

Billing Support

http://www.wow-europe.com

Phone Numbers:

http://www.wow-europe.com/en/support/phonebilling.html

Please retain all history if you reply to this mail.

i ovaj deo za spam filter ako neko zna neka protumachi kako da to izvedem....plz....kthnxbye

Link to comment
Share on other sites

maaa nije u tome fora, mail sa odgovor je doshao na moj yahoo, a mail sa passom je otishao na mail koji je speccovan u acc creationu (mo bivshi EUnet) :P

tako da vadim EUnet ponovo mi ne pada na pamet posl'o im ja mail da mi poshalju na yahoo, kad oni mi trazili:

-il skeniranu lichnu kartu (koju neam :P)

-il poslednja 4 broja sa kred/game kartice

kakvi smarachi ne verujem. . . .uzem se*em im se na support :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...