Jump to content

Malo opravdanog hejta


Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

,,neposhtovanja policije".

mislim da čak ni mi nemamo ovako fašističku klauzulu u zakonu :)

PS: kad trebas da placas poreze, da glasas za njih i da sluzis vojsku

UVEK ce da te se sete, a kad treba da dobijes pravdu koju trazis,

TADA NE POSTOJIS ZA NJIH !!!

slažem se sa svime što si napisao, ali najviše sa ovim..

nikad nisam imao tu nesreću da mi ukradu nešto veliko, kao tebi, al ove sitnice što su mi krali (uglavnom bicikli i tako neke stvari) nikad naravno nisu nađene, al zato redovno popasem kaznu jer sam vozio 80 novobeogradskim bulevarom u gluvo doba noći..

Valjda bi to trebalo da budu ljudi pored kojih ti je nekako "drago" da prodjes, znajuci da su oni tu da te cuvaju i paze ;> Sada malo karikiram naravno, ali shvatate poentu.

svi smo u američkim filmovima videli kako lik mrtav ladan zalupi panduru koji nema nalog vrata u lice.. to je možda preterivanje, ali svakako ljudi tamo imaju normalan odnos (ti dobijaš platu iz mog poreza i služiš meni, mogu samo ja tebi vrata da zalupim). kod nas čak i krava na šalteru u opštini misli da može da te šikanira kako joj je volja..

mogao bi gosn lupi da ispriča ponešto o kanadskim pandurima, pošto bih i ja hteo da budem pandur u takvoj policiji..

Link to comment
Share on other sites

e da, taj primer za USA i Canadu je skroz ql.

USA zato shto, kolko ja kapiram iz pricha i sa tih serija/filmova (nisu sve izmishljotina majku mu:), tamo ima debila u policiji ali ne mogu da se izhivljavaju na tebi bez razloga. Znachi, sumljam da tamo mozhe da se desi da idesh ulicom i kao prilaze ti panduri i startuju te za dokumenta (ili neke debilnije stvari... tipa: "Shta radite ovde?" "Chiji je to ker?" itd:)... osim ako se nije desio zlochin u blizini, ili odgovarash opisu zlochinca... ili ako si arapin sa rancem na ledjima :)

a chak i da se neshto desi, imash mogutjnost da mu jebesh kevu sa tuzhbama.

A Canada... je Canada :)

Link to comment
Share on other sites

tamo ima debila u policiji ali ne mogu da se izhivljavaju na tebi bez razloga.

a chak i da se neshto desi, imash mogutjnost da mu jebesh kevu sa tuzhbama.

pogledajte video.

a ako vas mrzi... američki pandur kupuje neku brzu hranu u drive-thru-u, uslu

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

ali vucaranje po sudovima, takse i pravosudni sistem skromne brzine te posle kostaju mnogo vise nego sto mozes da dobijes.

Moralna satisfakcija Lale, moralna satisfakcija [^]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

...ono shto je neko pomenuo da je dovoljna samo fizichka sprema za posao pandura...

netachno... kada sam doshao kuci, drushtvo se kidalo od smeha kada mi je preprichavalo kako se lokalni pandur davio u bazenu... nije imao snage da se drzi na vodi...

e, takvi nas maltretiraju...

(verujem da si hteo da kažeš "neko je rekao da zahtevaju fizičku spremu, ali nemaju ni to", ali loše si se izrazio.. a i snaga nema veze sa održavanjem na vodi)

Fiz Sprema i/ili VEZA,a tu je ocigledno ovo drugo!Moja poenta je da je glava,tikva,vugla NEBITNA,osim mozda zbog velicine za kapu,mada ih po defaultu prave ogromne,ja imam veliku glavu,a ona kapa mi opet PREVELIKA! :-)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Kad bi pandure birali po psiholoskim kriterijumima, imali bi smo u celoj zemlji 4 policajca koji bi se osecali jako mizerno u svojim zivotima.

Oni su tu samo da sprovode ono sto je napisano u nekoj tamo knjizi na kojoj pise "Zakon". Ne treba za to pamet. A drkacki stav i treba da imaju, prvenstveno sto kriminalcima ne pise na celu "krimos", kao sto ni finim ljudima ne pise "fini ljudi".

Ovim postom sad naravno ulazimo, i vracamo se u neke druge vode cele ove price, korumpiranosti murije, prekoracenja ovlascenja, intelektualno kapacitetu tih persona, tezini samog posla, itd itd itd...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Oni su tu samo da sprovode ono sto je napisano u nekoj tamo knjizi na kojoj pise "Zakon". Ne treba za to pamet. A drkacki stav i treba da imaju, prvenstveno sto kriminalcima ne pise na celu "krimos", kao sto ni finim ljudima ne pise "fini ljudi".

o da pishe im "krimos" na chelu, ako ne mozhesh da prepoznash pola kriminalaca kod nas na prvi pogled onda jbga [:D] ja mogu.

I ne treba da imaju drkachki stav... shto da se drkaju na meni recimo (da ne pricham o josh mladjima) kad imaju na svakom tjoshku dilera, u svakom kraju dobavljacha, itd.. a ovo je samo za sitne drug criminals.

Link to comment
Share on other sites

Jebes ga sad, nije sve tako crno/belo. Nit; je svaki gospodin u odelu akademik, nit' je svaki celavac obijac automobila.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

sviraš kurcu, kruko, i oprosti na izrazu.. mislim, u pravu si da odelo ne čini čoveka, ali dobro znamo da naši maloumni panduri drkaju samo ćelavce, dugokose, raste i pirsovane (tj. ljude devijantnog izgleda)..

isto tako saobraćajci ne zaustavljaju krševe, kao da jugom ne možeš ubiti čoveka.. o zatamnjenim audijima da ne pričamo

Link to comment
Share on other sites

@Ivan_ 's avatar [roflmao]

jednom idemo ja i jos 5 ortaka ulicom negde blizu ponoci i koracamo mi lagano jedan pored drugog...

zauzeli ceo jadni trotoar...

i u susret dolaze 2 pandura... vidimo ih na nekih 50m i izdogovaramo se da im se ne izmicemo sa puta...

i idemo u susret, idemo, idemo I KULIRAMO i oni se razidju i obidju nas.

haha... 6v2...

par mojih ortaka i ja tesko ubedimo pandure da nemamo licnu (vishi smo od 190cm )

pa nas smaraju u pizdu materinu mnogo...

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

pa uvek imaju izbor jbt
kad prolazish gradom u 3,4 ujutru nije da ima puno ljudi,kolega 1896 aka nikshicko pivo, nije da smo ti i ja neke devijantne lichnosti, za cileta vec ono;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Sasuke-kun ----> e vidis to nije fer...cak sta vise jel ti provaljujes koliko su oni ispali "cool" ?? mislim da ste ih gurnuli ne znam sta bi bilo,a oni se jos pomerili....

Jedino sto mi se desilo jeste , bilo jedna nedelja popodne ja mislim, i sada ima neka stara trafika prazna nema nista i nikoga unutra,,i mi se tu motamo (drug i ja) i dodje policijac i kao "OBIJATE?" tako nesto, i mi kao "ne" "A STA RADIS SA TIM --kljucevima(ffs)--" "to su moji kljucevi od stana" "ISPRAZNI DZEPOVE" "evo imam mobilni i kljuceve" "ODAKLE TI MOBILNI?" "pa moj je,kupio mi tata" sada se ne secam sta je tacno rekao, ali zadnja recenica je bila "IDITE KUCI I DA VAS NISAM VIDEO" ....jeste da ima i takvih policajaca ali ima i dobrih stvarno imam i nekoliko primera kada je jedan chovek udario mog druga jer je tapkao loptu a podne je...FFS i kada je milicija to videla najurila ga itd itd itd...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...