Jump to content

Turnir DotA NS - World Net


World Net

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e zile a reci mi njhova prava imena neznam ko su unkown i zizz..........zen je smarac 100% i botina 100% ajde da ih nagovorimo da turnir bude u subotu ....pozdrav

Ja sam odmah rekao u subotu,jer je u ponedeljak ujutru skola...

The Zizz je stari igrac Vile,a Unknown je nepoznati(dvoumimo se koga da uzmemo kao petog).Ali idemo 100%.Da dve INFERNO ekipe uzmu prva dva mesta [:p]

Link to comment
Share on other sites

Mare a reci mi sta ako je partija -ar a vi nemate cime da tog prebudzenog disablujete?To moze vrlo lako da se desi,a onda si izduvo od debila...

pa nije bitno o5 cete imati 4 slaba i jednog jakog , poenta je da 1 jak sa 4 slaba u svakom slucaju ne moze da sabije 5 srednjih , a ako bas bude toliko imba matchup to je onda jednostavno bad luck .....

Edited by DeuS.Tesla

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Posle svega ovoga , za ovaj tur imam samo jos jedno da kazem

KENNY WILL SURVIVE , NO MATHER WHAT !!!!! [:D]

Edited by DeuS.Tesla

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

decko, jel si ti normalan, kojim se ti drogama fiksash, sta radi jebeni weaver sa divajnom na 12-om lvlu, kad ima 700 helta, i ko josh igra ap, jel si ti normalan? weaver je sa razlogom u skrdzu a omni /drvo/ezalor su sa razlogom u sentinelu. da ne pricamo da divajn na 12-om lvlu bez aegisa, lako ispada, ili se kontrolishe vrlo lako sa eul-om i magijama tipa "frost bajt". Vazno je da je tebi najjaci heroj naix i da po tebi int heroji prde u lejt game-u.

nisi mogao grupe da prodjesh na wcg-u a dolazish na ovaj forum da prosipash pamet daleko iskusnijim igracima (maretu, tesli), ko jebe vash turnir, kad su pravila retardirana, ovo je u fazonu "novi sad vs rest of the world", kad naucite pravila, onda se javite.

ako budem dolazio na turnir, docicu iz inata da vam OBJASNIM O DOTI.

Novi sad i dota... roflmao.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

@ghost

ja govorim za -ar a za ap niko normalan ga nece pikovati...i tesla nisi u pravu,imace 1prejakog,1nikakvog i 3 normalna.

Ti ghoste se vrati u ludaru iz koje si izmilio imbecilu glupi.Ja nisam bio na WCG-u i nemoj da lupas gluposti..I odakle tebi to da su mare i tesla isqsniji od mene u doti???Ja imam respect za njih dvojicu i ni u jednom postu ih nisam prozivao..a i da jesam sta to tebe bole kurac?!?I o kojoj masi ti to pricas?kretencino zvalava...

Slazem se da je -ap glupo i da je bolje pick ali sta ja mogu ja nisam organizator turnira...

Edited by LoSmi
Link to comment
Share on other sites

@ghost

ja govorim za -ar a za ap niko normalan ga nece pikovati...i  tesla nisi u pravu,imace 1prejakog,1nikakvog i 3 normalna.

Ti ghoste se vrati u ludaru iz koje si izmilio imbecilu glupi.Ja nisam bio na WCG-u i nemoj da lupas gluposti..I odakle tebi to da su mare i tesla isqsniji od mene u doti???Ja imam respect za njih dvojicu i ni u jednom postu ih nisam prozivao..a i da jesam sta to tebe bole kurac?!?I o kojoj masi ti to pricas?kretencino zvalava...

Slazem se da je -ap glupo i da je bolje pick ali sta ja mogu ja nisam organizator turnira...

koje si god.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

@ghost

ja govorim za -ar a za ap niko normalan ga nece pikovati...i  tesla nisi u pravu,imace 1prejakog,1nikakvog i 3 normalna.

Ti ghoste se vrati u ludaru iz koje si izmilio imbecilu glupi.Ja nisam bio na WCG-u i nemoj da lupas gluposti..I odakle tebi to da su mare i tesla isqsniji od mene u doti???Ja imam respect za njih dvojicu i ni u jednom postu ih nisam prozivao..a i da jesam sta to tebe bole kurac?!?I o kojoj masi ti to pricas?kretencino zvalava...

Slazem se da je -ap glupo i da je bolje pick ali sta ja mogu ja nisam organizator turnira...

loshmi brate ja sam pokusao da ti objasnim , ali ti si ocigledno suvise glup da to shvatis. Ako mislis da imas vise iskustva od mene i mareta drago mi je , lepo je imati lepo misljenje o sebi , al se varas ....

i objasni mi otkud tebi pravo da onako isprozivas ghosta !? ako nekome ne mozes da pricas sta i kako u doti onda je to on jer je on u doti dobar koliko i ja i mare pa cak mozda i bolji . Tako da ti predlazem da se sakrijes ispod usiju , jer sto vise pises to se vise brukas

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...