Jump to content

Turnir DotA NS - World Net


World Net

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mare, ja sam mislio da si po pravilima izvalio da je turnir 30+  [:D]

Igraju na isqstvo ^^

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice pravila,sve je podnosljivo osim poolinga jer je to odraz teamwork-a.Mislim da bi turnir bilo bolje odrzati u subotu zbog toga sto veliki broj igraca u ponedeljak ide u skolu.Sto pravila ne bi bila kao na WCG-u?Svi igraci su navikli na ta pravila.Da li je ograniceno samo na 12 ekipa?Poradite malo na pravilima i probajte da prebacite turnir za subotu(u tom slucaju InF

Link to comment
Share on other sites

ne kapiram u cemu je jebeni problem, sto se ne koriste pravila sa wcg-a, a to sa poolingom, sta tebe boli kurac ako oni nabudze jednog heroja, on ce biti jak, ali nece moci da ubije vas 5, dok ce njihovi ostali heroji da prde i bukvalno da budu free gold, a da ne pricamo da imash gomilu dizejbl heroja i ajtema, kao dodje ti sven sa bkb-om / powerkama/ i maskom i mozda koji bracer na 11-om lvlu i svi WOW nabudzeni sven uuuuuu, i dodje bane i uhapsi ga preko bkb-a vi ga isfokusirate na pola i dodje nekro i baci mu ulti, a ostalu cetvoricu opeglate zato sto imaju samo brenchove.... a i ne kapiram zasto je poolovanje zabranjeno kada ce obe ekipe moci da pooluju heroja... na dce partijama je zabranjen pool zato sto u late game-u imash sociopate koje ne zele da podele svo gold sa ekipom, radi visheg cilja, nego stekaju taj gold da bi samo SEBE nabudzili, sto naravno nije u duhu dote, zamisli kad bi na CPL-u u cs-u rekli :

"e sto si mu kupio slona i metkove, nema poolovanja matori!"

retardirano, zar ne?

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

lupas za medalju...zamisli ti sad ovu situaciju:Nerubian weaver sa divinom na 12 lvl-u od chega je glupi nob skupio sam claymore a ostalo ezalor ko nije imao bkuvalno nista.I sad 3. heroj je omni night,4. drvo a peti moze da bude bilo koji heroj,NEBITNO jel kad te drvo drzi 4 sekunde pasce 2-3 heroja zbog weavera + ulti od omnija i gg...

pooling je zabranjen to nece biti menjano 100% ako vam se ne svidja ko vas jebe..

Link to comment
Share on other sites

mislim pool je sranje

ali ti tog heroja na 11lvl neces nabudziti sa dr i kad drvo baci njesra ono ti mozes da kastujes,tako da...kroz repel ide dosta toga i moze da se skine

uglavnom ostrica sa dve strane,mozes da sabijes a mozes da ispusis

dobijali smo sa poolom ali i izgubili i to kad je bilo najbitnije [:(]

radite sta hocete ali nemojte jebeni ap

samo nemojte to i bice sve ok

T_T

Link to comment
Share on other sites

lupas za medalju...zamisli ti sad ovu situaciju:Nerubian weaver sa divinom na 12 lvl-u od chega je glupi nob skupio sam claymore a ostalo ezalor ko nije imao bkuvalno nista.I sad 3. heroj je omni night,4. drvo a peti moze da bude bilo koji heroj,NEBITNO jel kad te drvo drzi 4 sekunde pasce 2-3 heroja zbog weavera + ulti od omnija i gg...

pooling je zabranjen to nece biti menjano 100% ako vam se ne svidja ko vas jebe..

brate nerubian weaver na lvl 12 ima kolko tacno helta 600-700 ?! Zar je toliki problem kupiti jedan gem , i cao cao nerubijan ... to sto pricas je cista budalastina jer bilo koj iole normalan tim kad bi video da nerub ima weaver bi se skupio i pushovao midle, i objasni mi sta ce onda nerub da radi ..... sta da nece da se zaleti u 5 heroja !?

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

lol nije kreten da se zalece, al kazem ti ako je tu drvo, ako je tu enigma ili tako neki heroj... A weavera je zajebano ubiti pre svega zbog sukuchia pa onda zbog ultimata njegovog..

pa ne pazi ovako ezalor onda nema nista od itema i ima nekih 650 hp-a ostali heroji takodje ne mogu da imaju mnogo jer su skupljali realno pare samo na jednoj strani (sredina ezalor,1 strana weaver) da ne pominjem da su oni 9-10 lvl kad je weaver 12 ... e sad moj tim bi trebao da nema ni 1 aoe spell da bi tvoj weaver mogao da uradi nesto ,sto se naravno nece dogoditi + smo normalno kripovali ....

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

hmm... samo je retardima zabranjeno poolovanje, end of story... iskreno da ti kazem milion puta su protiv mene igrali sa poolom, da ne pricam na wcgu kada su poolovali najvise centa i svena, i ispusili najstrasnije, znaci uleteli im u bazi u 30tom minutu, a sto je najgore bane sa lvl 2 necronomivronom >> svena na kom oces levelu. ne mora ni da ga ubije, moze samo da ga uspava, uradi ulti kad je ovaj pod bkbom, da ne pricamo o sireni(ukoliko je u pitanju drugi match up) koja radi ensnare na bilo koju jedinicu u igri, bila imuna na maguju ili ne, bila mehanicka ili ne.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...