Jump to content

Turnir DotA NS - World Net


World Net

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma u redu je ... To dal sam u pravu ili nisam ce se pokazati na turniru .. A otkud mi pravo da ga prozivam? A odakle njemu pravo da lupeta gluposti i da meni tu sere nesto ??

zato sto si bezobrazan, seresh o stvarima "nema poolovanja i tacka", cek brate, jel si ti organizator turnira? jel imash ti ekipu uopste? sto se tice poolovanja, na svakoj vetjoj ligi je dozvoljeno, i dozvoljeno je sa razlogom, dobacivanje sa ringovima je takodje dozvoljeno, ako je su organizatori turnira iole ozbiljni stavice standardna pravila, koja glase:

1- backdoor baraka i kula koje brane ulaz u bazu ili samu bazu je zabranjen, backdoor drveta/ledenice je zabranjen, svi znaju sta to podrazumeva.

2- poolovanje je ograniceno na 3.000 u kupovnoj vrednosti item-a po igracu. znaci igrac nesme da kupi svojim saigracima item ili zbir item-a koji imaju vetju vrednost od 3000. sto znaci da ce taj nerubian weawer predhodno morati da sakupi 3800 za sacred relic a svoji saigraci ce mu dodati claymore / demon edge, sto ce biti malo vetji gubitak za tim.

3- mod igre je originalan dota mod, znaci simple pick/teampick , kako god da ga zovete, posto je najizbalansiraniji.

4- a.-nekro ogranicen na 2 po timu.

b.-meka ogranicena na 2 po timu.

c.-refresher ogranicen na 1 po timu.

sto se tice godista, nemoj da se osetish ugrozenim, posto ne zelim da imam problema sa likovima koji su mnogo stariji od mene i josh pritom im nije frka da tuku klince. tako da slobodno mozesh da dodjesh na turnir, necu ja nista da zapocinjem, veruj mi.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

BRATE SHTO NE STAVITE STANDARDNA PRAVILA?STVARNO JE RETARDIRANO DA NESMEJU DA SE DODAJU ITEMI.SHTO NE STAVITE PRAVILA KAO NA WCG-u i zdravo?RADITE SHTA HOCETE ALI ,AKO HOCETE DA VAM TURNIR BUDE DOBAR STAVITE STANDARDNA PRAVILA!!!!!! STAVITE TURNIR ZA SUBOTU ZBOG SHKOLE. POZ...

Link to comment
Share on other sites

I ja isto tako mislim valjda se i mi nesto pitamo vamo.Nema reci kojot je najjbolji organizator 100% tip jednostavno pita kako cete da igrate np.[ap ili team pick]...i tako to.....

Nije ko ovo organizatori.Kojot odma okacio listu ekipa a vamo je jos uvek nevidim pa tako da stavite je bre vise .... pozdrav [:D][:D]

Edited by Red^
Link to comment
Share on other sites

e a kad je vec izasla 6.20 ajde igramo -lm ^^

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

e ali mi ovo napisasmo vec hiljadu puta dajte nam odgovorite vise , nemojte nas zajebavati .... stvarno nema smisla ...

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

@Immortal:Ne znam,a i ne secam se.Nismo isli u punom sastavu,nego pomesani s drugom ekipom,isli su samo nasa 2 igraca.I sve je bilo ok,dok nismo naisli na deus i njihovu necromicron taktiku :(.

p.s. mozda si cuo za nas jer smo uzeli zadnji tur u ns-u,tj. u world net-u....

Guild Wars[MOJO] aka Flash In The Night

Dota[Copavci] aka 3L3M3N7

Link to comment
Share on other sites

Planirajte Revelation iz Kraljeva ali iskreno moram da kazem da sam veoma razocaran vasim odzivom za tur u Kraljevu toliko ste kukali i niste hteli ali ajde mi vcemo da dodjemo :))

pa kraljevo je dalje od novog sada, mada izgleda da u novom sadu netje biti nista, posto organizatori nisu posvetili nekakvu paznju zainteresovanima (kao sto vidite) , tako da postoji velika sansa da cemo ipak igrati u kraljevu.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Juce sam pricao sa gazdom on kaze da nece nista menjati i da je ta pravila nasao na www.dota-allstars.com forumu i da ce ih se pridrzavati jer ih je "propisao tvorac dote"...

daj ti prvo link da vidimo gde je "GAZDA" nasao ta smesna pravila, cenim da nece biti tesko posto ako ih je lepo proucio i video da je (tvorac dote to postovao)nece biti problem da da link

za sve ostale sto pricate niko nece doci na tur, vec ima oko 9 ekipa samo iz novog sada koje ce igrati sigurno, sa strane ko nece da dodje jbg ali iako ovaj turnir IZGLEDA na jedno veliko sranje na zalost ce biti odrzan.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Daj nemojte odlagati taj prokleti turnir kada je toliko ekipa zeljno DoTa turnira pa kakva god pravila bila.Neznam zasto se digla tolika frka oko tih pravila mada i ja podrzavam (standardna) kojotova pravila,ali mislim da to nije bas toliko veliki razlog da se OTKAZE turnir... [:(] [:(] [:(]

Organizatori molim vas razmislite josh jednom(bas bi bilo steta da ne bude turnira)!!!

Edited by InF2-ImmortaL^
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...