Jump to content

Srbija u NATO-u?


Da li Srbija treba da bude clan NATO?  

71 members have voted

  1. 1. Da li Srbija treba da bude clan NATO?

    • da
      29
    • ne
      42


Recommended Posts

JOOOOOOOOJ!!!!

ovo sam cekao zapravo ceo topik. dadadadadada WW3, rokanje bato, Tarabici, Nostradamus, Otkrovenje Jovanovo, actecki kalendari, islamska invazija na Evropu, Solomonov hram, Jevreji i Arapi, Masoni, Ameri i Rusi, i naravno MI!!!

dosta zajebancije Zverko o novom svetskom poretku koji nikad nece biti uspostavljen, jebes raspravu o politickom resenju za KiM, nego da vidimo jesmo li nesto naucili iz Fallout-a, od Gibsona, itd. priblizava se kontrolni, a nece moci da se unose puskice...

[:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

australija i novi zeland, says i

ne seri. majke mi sam hteo to sinoc da napisem ali vec sam jednom napisao takav post pre mesec dva pa reko da se ne ponavljam..

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

nego da vidimo jesmo li nesto naucili iz Fallout-a, od Gibsona, itd. priblizava se kontrolni, a nece moci da se unose puskice...

[:D]

ja cekam samo jednu stvar... bozar, interceptora i pravac ciscenje... mmm :)

btw. nemojte jesti iguana on za stik, radaway koristite samo u dozvoljenim dozama inace cete se navuci na sranje, koristite tabletice pre krocenja na radioaktivni deo, nemojte koristiti jet, nemojte da nikako da se zajebete i krenete putem slejvera... jes da je na pocetku zabavno brdo kesha brdo robinja brdo svega... i kad povatate sve il prodje sezona u kujcu ste... ono svi van vashe zajednice vas mrze i pljuju po vama... dok ih ne saranite,... onda nikako se nemojte zajebavati za deathclawovima, kentaurima i sa cvecem... pazite se ejlijana shire radijejshn...

ako idete negde... idite do kalifornije i nadajte se da ce na vas da nailaze male grupice kretna koji samo cekaju da budu ubijeni... pada im dobro oruzje... shta ja znam... a da nemojte nikad ali nikad da dovodite mutanta u grupu jer ce zbog svoje inteligencije da vam pobije eclu grupu ako mu date minu gun...

nikad se nemojte kockati sa mutantima... znaju da pojebu...

pobite sve hobob... bla bla pedercici u mantilima...

nemojte da pushite u blizini krava...

eto par nekih hintova kako da ostanete zivi u fo svetu... :))

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

migsa, sad svet da se raspadne, ja bi' bio chosen one, a ti moj sulik [:D]

no no nisam ja josh na tom spiritualnom nivou...

vishe mogu da prodjem kao jao kako se beshe zvao baja ispred vault citya... vlasnik kafane... Sem il tako neshto... sa shotkom uf on je baja:))

btw. New Reno ma idem u boksere tu ima svega viba para slave... devijacija vilice... il kako beshe cali :))

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

gde god ima kurve bice i side i svi ce vojnici da im poumru ho!

ovo sam trebao u neki haiku :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...