Jump to content

Jedan on najlepsih dana u wow-u


SRBIJA

Recommended Posts

Zanima me kako je vama izgledao naj srecniji dan u wow-u

Elem moj je izgledao ovako :

Treci put radim ubrs za 1 dan i od bista padne Ace of beast neki sreckovic ga dobije na roll-u i proda ga meni za 80g [:D][:D] elem posle toga neko skinuje beasta kad ono pristine hide of the beast da ne poverujes opet isti lik dobije.i na kraju ubijemo drakija i on baci prsten i BS deo tako da sam oba dobio i bio srecan ko kuce u liftu.

Vracam se u if i stavljam na aukciju ace prve ponuce 200g da bi otisle na 300g

i na kraju poklonim ace drugu za dz ( zbig toga sam bio u bedaku) ali sam 2 sta posle dobio Eye of Shadow i zaradio 600g pa vi recite da nema boga

pouka uvek pomazite svima [:D][:D][:D]

Link to comment
Share on other sites

Ah to bi bilo sinoc ... ubijamo vealstraza i samo dva druida u raidu ja i jos jedan. I posto od razogorea nisu pali stormrage braceri a ovaj drugi drood ih vec ima ja reko jebiga ako padne belt kurton posto ovaj drugi ima vise dkpa i ubijemo mi vaelstraza i padnu dva fakin stormrage belta a ja O.O i tako ja dobih belt za minimum bid :D

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

sinoc sam uvalio boots of elements za 200g nekom indiajncu :D

najlepseg dana u wow-u se ne secam ali se secam najgoreg. To je bilo pre par dana kada sam igrao desolace sa ortakovim 33 lvl warriorom i kada su me gankovala 2 shamana.JA ubijem jednog on reincarnation,ja po drugom ovaj ga leci, itd. kampovali su me 2 sata da sam se toliko smorio i izasao u grad da jedem nesto od nervoze :(

Link to comment
Share on other sites

sinoc sam uvalio boots of elements  za 200g nekom indiajncu :D

najlepseg dana u wow-u se ne secam ali se secam najgoreg. To je bilo pre par dana kada sam igrao desolace sa ortakovim 33 lvl warriorom i kada su me gankovala 2 shamana.JA ubijem jednog on reincarnation,ja po drugom ovaj ga leci, itd. kampovali su me 2 sata da sam se toliko smorio i izasao u grad da jedem nesto od nervoze :(

sto se nisi ressovao na groblju ...bolje da sacekas 10 min nego da se smaras 2 sata...

Link to comment
Share on other sites

lol bedak , ja se ne secam prvog kila :)

ali ono danas mi se bash desilo u felwoodu idem ja 51 lvl i naletim na palu lvl 55 i kripuje se on i predje na 56 , i sada ja reko ajde necu da se kacim zaginucu bez veze a ionako sam krenuo po quest :) i samo vidish ja njemu /wave on meni /wave i baca mi mind kontrol staje pored sebe i baca mi blessing of kings buff i pusta me :)

hehe ima i dobrih pala :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Najsrecniji dan mi je bio pre svega mesec ipo dana...Ja 58 lvl warlock i treba mi nekih 2k exp za level.Ubijem par crva i bat-ova , i u fazonu ostane mi oko 100 exp-a za level.Napadnem crva ostavim ga na 50 % , kad iza mene 4 lika iz alijanse jure shamana iz <Novus Principum>-a.Inache Novus radi bwl odavno (a ja sam daleko od bwl-a , ragnarosa itd. jer imam raspad guild [:D] , za razliku od nekih ovde - kao npr. Kemp , The imba dark lord [8D] ).Okrenem se ja , prvog shadowburn (1080 crit) , death coil - on pada . Napadnu me mage i paladin a ovog lika nastavi da juri rogue.Ja sacrifice VW-a , shammy pada , ankh , shock-ira rogue-a i krece da ga sabija , ja healthstone (crit 2100 , drugi put u zivotu) ubijam paladina jer je bio na 40%hp.Krecem da bezim od mage-a , sa nekih 300 hp i 500 mane...Bacam shadowburn na crva , dobijam 59ti level , 100%hp , 100% mana , okrecem se , mage bezhi , i gine od mene i shammyja.Tu mi se shammy zahvaljuje i pita me da udjem u guild.Ja reko extra toooo ,srecan ko beba sa smokijem.I izjavi mi da nije frka , i da ce mi srediti da dobijem ceo epic set za manje od 2 nedelje.Meni do jaja , ja reko sacu da izadjem iz guild-a.Posle 2 min on me pita :"Swe?" , ja kazem ne , i on izjavljuje sorry...Nisam uspeo da udjem u imba guild al sam barem dobio 4 hk-a + sam se osecao do yaya [xx(][:D]

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

@StormScion

otkad pala ima mind control? zar to nije priest skill ?

odgovorio je tarabasha tachno , sto me je zachudilo :) , btw naime , jedan od retkih pala koji sam video da imaju engeenering , uglavno se vecinom loze na blacksmighere i minere .

Ja samo o palama kada samo mrshavi sere o njima :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

E da, ja sam otisao offtopic kao i obicno...Aj i ja da odgovorim

Mislim da su ipak prvi utisci bili nezamenjivi, orkovsko startno podrucije, barrens, sta znam, prvih 10-20 dana je bilo neverovatno. Taman sam se skino s igrica, kad sam uhvatio sebe u staroj pozi, da blenem u ekran 10 sati...wtf omg pwned :(

Al lepo je bilo definitivno. Posle kroz lagano napredovanje taj osecaj nije toliko posustajao.Zato je wow keva, ima svoj nivo koji ne pada, i retko ko prekine do 60og lvla.

A sto se tice naboljeg dana, to je momenat kad sam pozvan u najjaci guild na serveru. Pravo iz ubrsa sam otisao do Desolacea da zavrsim ony key, i odatle summonovan ispred Onyxia laira. Taj prizor, kada sam je video, ceo fight...neopisivo, ono sanjao sam to. Odmah posle toga 2 bossa u mc-u, ja bez texta. A sutradan sve do Majordomoa lagano. :) Pod utiskom sam bio par dana.

E da sad sam se setio, prvi Ragnaros kill je ipak nesto sto necu imati prilike da osetim jos dugo vremena...Znam da smo se svi drali preko ventrila i da su se komsije uverile da imaju debila u zgradi :) :) :)

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

tako deluje davno...

lol... prvi ulazak u stonetalon... narandzastim pise "contested teritory"... ja solo... uh... srce pocelo da lupa... gledam levo i desno... da vidim da li me neko ceka... ko da prelazim Kneza Milosa...

hehehe...

Edited by headcutter[LR]

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

Eh da pocetak je ipak bio najbolji ovo sam bio pod utiskom posto se desilo dan pre a inace mislim da mi je bilo najgotivnije u eu beti kad smo nas 10ak lvl20 pravili raid na xroads ... elf hunteri i druidi se ustekali na severnoj kuli u barrensu a dorf pala otiso u xroads i navuko buljuk horde i dovuko ih ispod kule odakle smo ih onda olesili :D. A inace bilo mi je gotivno i kad sam u eu beti na lvl17 krenuo ka undercityju kroz western plaguelands i gledam one kosturska glava ogree i nish mi nije jasno :D

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...