Jump to content

Final Fantasy VII


DontFear

Recommended Posts

Jojojojojo, ja ginem ovih dana ispred VIII-ice! 40+ sati aktivnog igranja, a josh sam na drugom play disc-u! [:D] Ubih se od kartanja. [:D]

Nisam znao da ima josh neki deo sem VIII-ice za komp? Ili su to neke funkcionalne emulator varijante? Zapravo, bash za to htedoh da vas pitam ovde, jer "sam se napal'la, bash sam se napal'la!" 'Ajd ko zna nek mi napishe, blago majci koja ga rodila! [:)]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Poz.

Imam jedno pitanje:

Da li ima neka varijanta emulatora za Final X?

Znachi smorio sam se jer sam kucu dao u zalog dok je nisam preshao u igraoni TJ NISAM JE PRESHAO JER JE DISK ZAKUCAO NA ANIMACIJI KADA JE DOSHAO "SIN"!!!!

Bio bih zahvalan ako mozete da mi date odgovor da barem odgledam kraj one patnje shto sam igrao!!!

poz i take care !

"Ni kurve me ne vole"

Da li sanjash da te plodi Bekam!?

Link to comment
Share on other sites

Ajajajaj, 1-6? Na shta li to lichi? Pritom prvenstveno mislim na igrivost, a potom i na grafiku...

Ja hocu ove malko novije da igram. [:(] Make it work, Krukore!!! Or else...  [:o)]

Pogledaj ovo:

http://www.emulationgalaxy.co.yu/editorial...alfantasy-1.php

Prilicno fino kompajliran tekst o FF igrama.

Ja sam igrao FFVII i FFVIII naPC-u, FFIX na PS emulatoru, a malo sam i igruckao prethodne delove na SNES emulatoru za PocketPC.

Za FFX i FFX-2 za sada moras da imas PS2, emulacija je jos uvek u povoju i nece skoro dostici upotrebljiv nivo [:(]

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ma IX ima najgori gameplay od svih. Nije bitno to što imaš kepece, pa u VII imaš ljude bez nosa [:)], ali opet je VII neprevazidjena po pitanju gameplaya. A po pitanju grafike, ne znam, meni je VIII lepša od IX. O priči i da ne govorim.

Elem, da li je neko od vas igrao Vandal Hearts? Čisto da napomenem da kad predješ igricu na kraju ono ending title, imate pesmu otpevanu na hrvatskom :)

Edited by Atlantis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Elem, da li je neko od vas igrao Vandal Hearts? Čisto da napomenem da kad predješ igricu na kraju ono ending title, imate pesmu otpevanu na hrvatskom :)

NAJBOLJA IGRA KOJU SAM IKADA IGRAO NA SONIJU 1!!!

Jaooooo Vandal Hearts ... Na moru u 4. razredu osnovne sam kupio masku istu ko Amon ... onako zhuckastu [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...