Jump to content

poziv za sve one koji igraju na shadowmoon-u


vlax352

Recommended Posts

ja bih zeleo da sve igrace koji igraju na shadowmoonu na strani alijanse pozovem u domaci gild. gild se zove balkanska brigada i osnovan je pre par dana sa ciljem da se okupimo pod jednom zastavom :) jel ipak zajedno smo jaci... ako mogu rusi i slovaci i cesi i ostali zasto ne bi mogli i mi. A dosta nasih igraca postoji na shadowmoonu. procitao sam i onaj post za nick svestenik... nazalost i takve stvari se dogadjaju, u principu ne moras biti srbin ili neko sa ovog balkanskog podrucja da bi bio djubre. Ali gledacemo da takvi ljudi ne nadju mesta u ovom gildu i da se neguje drugaciji duh i medjusobno pomaganje, jel ako mi necemo medju sobom, sta onda da ocekujemo od drugih....

Uh poceo sam da se osecam kao politicar a njih bas mrzim :)

uglavnom to je to.... ako neko zeli da pristupi neka se obrati meni (nick MedaSM) ili nekom od ostalih clanova. recimo Elsnipe, raziell, kenoncic, kupus, saolin,rabbitla,hunterscg,orthodox....

Link to comment
Share on other sites

nhf ali iskustvo mi pokazuje da je okupljanje u gild ljudi generalno po nacionalnoj osnovi i to iz naciona koji nije prisutan na serveru u broju da mozhesh da a) sakupish dovoljno ljudi za ozbiljnu 20 man akciju i b) kikujesh radi dobrobiti gilda nekoga ko se izretardishe...

cak i kad ima 20 srba na serveru to su srbi i oni da se organizuju u neku zajednichku akciju je smeh...

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, smatram da ste preveliki pesimisti. mozda cemo tesko skupiti 20 ljudi za akciju u datom trenutku, ali skupicemo 10 a drugih deset cemo naci u dobrosusedskoj gildi... sve se moze dogovoriti ako ste ljudi, a to je u zivotu najvaznije. nas najveci problem je gomila igraca koji nisu spremni a najvise voljni da bilo sta pokusaju jer ih ne interesuje nista drugo osim licne dobiti...

kada sam pricao sa jednim likom sa kojim sam jedno vreme bio u pokojnoj gildi i koji je kasnije migrirao u drugu rekao je kad budes imao mnogo ljudi doci cu... pa ako bi svi tako razmisljali, ko bi dosao? a takav covek nam ni ne treba u gildi, a sto se tice raida, ja garantujem da mogu skupiti i ljude iz druge gilde za zajednicki poduhvat, ukoliko bi nas bilo malo....

i naravno svaki pocetak je tezak a pravi karakterni ljudi se otkriju vremenom, a wow je MMORPG igra sto znaci da nemozemo sve sami, nije tako ni pravljena... a uostalom nije sve ni u instancama i epic questovima, ima nesto i u druzenju i medjusobnom pomaganju.

Link to comment
Share on other sites

@vlax352

Koje si god (ako nije tajna)?

Koji si lvl ti i ovi tvoji koje si nabrojao?

btw prichacesh drugachije za nekoliko meseci

egzekli

svi smo se mi lozhili u pochetku da mozhe tako neshto da se napravi ali iskustvo svih nas (sa razlichitih servera) nam govori da to nije mogutje

i uopshte ne kapiram potrebu da postoje nacional-only gildovi... mislim sa srbima si svo vreme ovde u srbiji, nadji nove drugare iz drugih zemalja.

ima budala svugde ali ima i neverovatnih likova. Probaj da se ponashash drugachije od ostalih igracha, u smislu da ne budesh grub, da ne izigravash 1337 debila, i da pokushavash da kulirash i ne flejmujesh... budi flegma i imacesh brdo ljudi koji tje te staviti u friends liste, pa od njih tjesh lako natji neke mnogo dobre likove. :D

Link to comment
Share on other sites

lepo je to... upravo zbog takvih vasih stavova ova zemlja i propada, al to se moze i ocekivati, tipicno za balkan.... ja licno postujem vasa misljenja ali imam i svoje. osim toga ovde smo napravili bog zna kakvu polemiku a ja sam samo hteo da skrenem paznju igracima da ako hoce dodju u nas gild ako nece nemoraju.

btw @teach ja sam 77 tj 1977 :) i lvl sam 45 a ostali su otprilike 53, 51 47 i tako....

Link to comment
Share on other sites

bio sam u nekoliko nasih gildi i situacija je svuda ista.Svi su u pocetku kao kul a kasnije kada nabiju nivo nemaju vremena ni da pricaju.Samo ono brate idem u MC nemoj da smaras ,aaaa ovo mi je danas 10 run u Dire maul nemam vremena.Dok sam jos bio vuna kada god sam trazio neku pomoc dobijao sam odgovore lol i www.thottbot.com.jednostavno ljudi su takvi.Stranci su manje vise ok ali jako malo ima gildi koje su uspele da se razviju za MC.Jedino je syndrome uspeo fino da napreduje ali njihova gilda dozvoljava i strance.

Jedino sto jako mrzim u gildama su pravila.Sve gilde koje idu na MC traze da si online bar 10 sati ,da ces dobiti kick budes li offline duze od 7 dana,da skupis divlju opremu za koju treba da obrnes svaku 60 lvl instancu xyz puta.To su vec gluposti kao prvo ja igram wow da se zabavim i igram kada imam vremena a ne kada mi se odredi.kolko znam member ogranicenje za gildu ne postoji i zasto bi te onda neko kikovao ako nisi igrao jedno vreme??.u guild wars-u je member limit 100 pa ajd da razumem a ovde te izbace cim ne igras duze od 7 dana.Jos traze da budes 40 lvl do 1 novembra i bla bla.Mozda ja bas hocu da igram malo sa nekim drugim likom a ne da se razvaljujem po ceo dan da bi ispunio guild reqirement.Ima sto razloga zbog kojih ne volim gilde toliko a ovaj pasus se odnosi na syndrome gildu iz koje sam izbacen zbog nepostovanja pravila/igranja 10+sati/40 lvl-a /7dana offline ili sta vec.

E sad poenta : friendly gilde su ok za zez/questovanje ali ako ciljate na nesto vise ili primajte strance ili cao.Ja igram wow od marta imam samo 1 lika 60 lvl i gomilu likova oko 30 lvla i nisam ni video MC.Mc gilde previse traze i to je to.Ideja dobra ali ne nadajte se previse.

Link to comment
Share on other sites

rakija poenta guilde i igranja u guildu je da sve ostale zanima sta ti mozesh da pruzish guildi , a sve ostalo dolazi kao posledica toga .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

a ja sam kapirao da je poenta druzhenje, a ne usluge koje ja mogu da pruzhim gildi ;)

to dolazi kao sporedni predusolv , jer kada pogledash ti kada udjesh u guidlu svi ostali te manje vishe ne znaju i njihov prvi i primarni interes je taj , tek kada se upoznate itd itd tek onda pocinje online druzenje :) :) :)

maa sta god mislite kako hocete a socijalnu filozofiju prepustite frikovima :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

za sve one koji prichaju kako hotje guild "za zezanje, cimanje, druzenje, bez lvl req, bla bla", e znate shta je fora? pa fora je to shto nikada netjete raditi high-end instance (a to je, verovali ili ne, najlepshi deo igre), nikada netjete osetiti happiness dobijanja nekog ultra-omg-zomg epika etc. ortak koji je lvl 60 warrior i gde ja chesto igram na njegovom liku je u takvom gildu, postoje od prvog dana (ima ih uvek oko 50 membera) i sada su ljudi pocheli da razmisljaju na ovaj nachin "jebote igram sa ovim likom od prvog dana wow-a a imam josh uvek t1 set, daj otju taj might izgleda do yaya" i svi su preshli u neke bolje, organizovanije guildove.

vi mozete koliko hotjete da se bunite shto ste kikovani iz nekog gilda bla bla ali ako je taj gild od pochetka napravljen kao "wannabe high-end guild" nemate shta tamo da radite sa takvim stavom.. druzite se preko /whispera ili icqa.

reshenje: zato pre ulaska u neki gild raspitajte se da li je to zajebavanje aka "druzenje" guild ili neshto shto tje vremenom postati gosu guild.

Link to comment
Share on other sites

@Sajro

Zasto kikovati kada po peti put ponavljam ne postoji member llimit?!.Hocete li necijim kickom postici nesto?.Ljudi se kikuju kada prave sranja i blamiraju gildu ,sabotiraju ortake iz gilde i sta ti ja znam a ne zato sto nemaju vremena da igraju lol.Nemam ja vremena da se jebavam sa vama po 10 sati dnavno,radim i imam gomilu drugih obaveza.Pored toga imam jos 1 lika necu svo slobodno vreme da spucam igrajuci na haumarush-u

Link to comment
Share on other sites

E bas si sve lepo napisao, pa sto bi onda bio u guildu... Sa nama mozes da chatujes na Serbia kanalu. Pazi ja sad ne igram jer nemam vremena, ali za ozbiljno igranje WoW-a treba puno vremena. Ko to nema po meni ne treba da bude u guildu, jer sve guild akcije na 60 lvlu zahtevaju neko vreme... Tako da ako neces da se jebavas sa nama po 10 sati onda sta se bunis bezveze...

Link to comment
Share on other sites

isto tako i ja razmisljam. na haumu igram iz zezanja, i serbia chat mi je dovoljan. MC/BWL itd radim na SM ... mada sad nesto bas razmisljam da krenem aktivno na haumu :) Ako se to desi, kad nabacim lvl 40-50 razmisljacu tek o guildu ...

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

a pod kojim nickom operishesh na haumu koldore?

also vrhunac igre nije kad dobijesh epic nego kad se valjash od smeha i veselo ti je dok radish ono sto radish...prekjuche sam bbio u skolo class runu de smo imali 2 wipea, priest je sve vreme vikao "i'm drunk and i'm shadow you're screwed" i totalno je bilo opusteno zavrshili smo za nekih 90ak min...juche on the other hand 10man scholo nijedan wipe ali zato 2h i 35 min ubijanja u mozak!!! danas mi se ne ide u instance zbog toga...

Link to comment
Share on other sites

Apropo vrhunca igre .... deo o valjanju od smeha je u pravu kole ali ne valjanje od smeha kad se skupi troje da ubiju hodgera ... nego valjanje kad se 40 ljudi sprema za majorhomoa ja se smorim i chargujem ga :D

elem ... wow je igra kao i svaka druga ima bossove i tako to .... e sad reci ti meni kole jesi igrao shadowdancera na amigi da bi se valjao od smeha ili da bi video neke ultra giga mega zajebane bossove na nekim ultra giga mega zajebanim nivoima ....

Naravno nijedno od ova dva ne treba da bude izostavljeno ... znaci i end game content i valjanje od smeha i eto ti ga full wow dozivljaj ....

Nikad nisam jurio epike a gilde sam napustao i sa ljudima se svadjao zato sto sam hteo da napredujem u igri a ne da tapkam u mestu i svaki put sam ostavljao dkpa u tim gildama za vrednost jedno 4 epika ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...