Jump to content

shta je smisao zivota?


Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisam sve chitao,tako da mozda je neko vec napisao,al nema veze...

Jedina razlika izmedju nas(ljudi) i ostalih bica na zemlji,je to shto smo evoluirali u "nesto" inteligentniji

oblik od ostalih...(polako,objasnicu)

Realno gledano,sva bica na zemlji imaju jedan cilj...Zadovoljiti sebe,svoje potrebe...

Shto se gudriramo? - Jer pruza zadovoljstvo

Shto radimo? - Da zaradimo kesh (neko i voli svoj posao,o5 zadovoljstvo - 2in1)

Shta ce nam kesh? - Uz pomoc kesha lako se nalazi i odredjeno zadovoljstvo (i kod najzahtevnijih)

Shto karamo - Jel treba reci?

Shto ovo,shto ono...ima milion stvari koje radimo,a sve se na kraju svodi na to da nam bude lepo...

Zaboravio sam na zivotinje...shto moja machka uvek gleda da spava u kuci a ne napolju? :D

Kewa end's his turn

Now playing:Hejteri

Edited by Kewa
Link to comment
Share on other sites

Smisao zivota je produziti ga. Smisao produzavanja zivota je produzenje vrste. Smisao produzenja vrste je produzavanje zivota na planeti Zemlja. Smisao produzavanja zivota na planeti Zemlja je produzenje shirenja zivota po galaksiji. Smisao produzenja shirenja zivota po galaksiji je produzenje shirenja zivota u svemiru. Smisao produzenja shirenja zivota u svemiru je produzenje shirenja svemira. Smisao produzenja shirenja svemira - BIG BANG!

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Sve ima neki svoj znacaj i sluzi svojoj svrsi koja je izvan nase moci poimanja, zato nicemu ne treba pridavati veliki znacaj i zastranjivati u pokusaju da se dokuci nesto sto je jako visoko. Ali sve je to potreba naseg duha, pa svaki covek ima sposobnost da zamisli neki drugi svet ili onakav kako mu odgovara (duhu).

Mi trazimo racionalno koga nema (racionalnog principa), robujemo zabludasma o mogucem, gubimo vreme u pokusajima, a do sada to niko nije uspeo - niko nema NIKAKAV odgovor.

Buda rece: Eto da ne bi mene ne bi bilo ni svemira!!!!

Sta je zivot?

Zivot je ideja.

Mi smo samo samospoznajuca pojava, alotropska modifikacija hemijskih elemenata i ponovo idemo u zemlju. dezintegrisEmo se. Nema tu duboke filozofije.

Covek celog zivota lije znoj da da smisao besmislu, iracionalnom racionalno, da oboji crno u belo, ili da oboji ono sto je transparetno, da uhvati nepostojece.

Zivot dolazi iz iracionalnog jer je svakome njegov zivot ono sto on misli da jeste - NEMA UNIVERZALNOG ODGOVORA jer je to pravo prisvojio nas um da odgovor prilagodi sebi - kako mu odgovara i da nas navede da mi mislimo da je to nase.

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Sve ima neki svoj znacaj i sluzi svojoj svrsi koja je izvan nase moci poimanja, zato nicemu ne treba pridavati veliki znacaj i zastranjivati u pokusaju da se dokuci nesto sto je jako visoko. Ali sve je to potreba naseg duha, pa svaki covek ima sposobnost da zamisli neki drugi svet ili onakav kako mu odgovara (duhu).

Mi trazimo racionalno koga nema (racionalnog principa), robujemo zabludasma o mogucem, gubimo vreme u pokusajima, a do sada to niko nije uspeo - niko nema NIKAKAV odgovor.

Buda rece: Eto da ne bi mene ne bi bilo ni svemira!!!!

Sta je zivot?

Zivot je ideja.

Mi smo samo samospoznajuca pojava, alotropska modifikacija hemijskih elemenata i ponovo idemo u zemlju. dezintegrisEmo se. Nema tu duboke filozofije.

Covek celog zivota lije znoj da da smisao besmislu, iracionalnom racionalno, da oboji crno u belo, ili da oboji ono sto je transparetno, da uhvati nepostojece.

Zivot dolazi iz iracionalnog jer je svakome njegov zivot ono sto on misli da jeste - NEMA UNIVERZALNOG ODGOVORA jer je to pravo prisvojio nas um da odgovor prilagodi sebi - kako mu odgovara i da nas navede da mi mislimo da je to nase.

Kakva prepiska, ccccc...

You ask for it:

http://home.tiscali.be/joke1/Neju4/bullshit%20protector.jpg

fml

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...