Jump to content

Paladin duel


coll

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol pa ima brate pala mane ne znam kakve si ti vidjao ali imaju dovoljno i za vise ...

potovi u duelu nikad nisu bili dozvoljeni dok bandage recimo jeste ....

viper root ? jel to neko sranje tipa onaj sticky djavo sto te imobilise ?

ako imaju opremu koja daje vetji postotak na manu to je support oprema i nije bash za pvp a warrior opet ima preshs MS koji ako pravilno koristi i tempira smanjuje manu paladina na skoro 50%.

josh jednom, u duelu je sve dozvoljeno poshto je to pvp, pa ti probaj da objasnish nekom iz horde da ne koristi pot recimo, .... sve dok se igrachi ne dogovore drugachije (poshto imaju tu mogutjnost za razliku od fraction vs fraction pvp).

jedini razlog shto ti smatrash bandage dozvoljenim je taj shto je mnogo jeftiniji.

jel me zezash za viper root ili si ozbiljan?

ako zezash onda idi zezaj nekog drugog :D

a ako ne...

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
chitam te u x/y rasprava na ovom forumu od kada sam se registrovao na rur-u i u svakoj govorish "lol", "ne lupaj", "pa vi pojma nemate", "ja imam * likova lvl 60 i igram ovu igru od **/ **/**** i nemojte da mi govorite gluposti kad znam bolje" itd i tek sad vidim da ti u stvari i ne znash mnogo iz iskustva igranja vetj samo prichash shta si prochitao ili video.

Viper Root mozhesh natji na khazamu recimo, ali ukratko to je shargarepica koju mozhesh da uberesh sa viper root biljke u Felwood-u i to samo poshto prethdno ochistish tu biljku sa nekim praskom koji dobijash kao q reward (jedan od q koji se ponavljaju). Vetj sam zaboravio kolko lechi poshto ne igram vishe, ali oko 1k hp... i ima cd 1 minut... i ne deli cd sa potionom. very usefull :)

Link to comment
Share on other sites

To bi verovatno bio morowgrain repeatable quest koji sam vise puta uradio i nikad nije nikakav viper root iz njega ispao (mada ja sam to radio pre cirka 10-11 meseci) niti na allakhazamu i thotu ima nesto kad lupis viper root u searchu tako da ne znam uopste o cemu pricas covece a to sto kenjam da znam dosta je zato sto sam debil pa stvarno znam jel sam se zabagovao sa ovom debilnom igricom jos davno pre us bete i kao sto si verovatno primetio mogu pricam sa svakim o njegovoj klasi na skoro istom nivou zato sto sam se trudio da naucim sta svaka klasa ima i moze da uradi jer jedino tako ti se nece desiti "omg ffs how did i die" ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

To bi verovatno bio morowgrain repeatable quest koji sam vise puta uradio i nikad nije nikakav viper root iz njega ispao (mada ja sam to radio pre cirka 10-11 meseci) niti na allakhazamu i thotu ima nesto kad lupis viper root u searchu tako da ne znam uopste o cemu pricas covece a to sto kenjam da znam dosta je zato sto sam debil pa stvarno znam jel sam se zabagovao sa ovom debilnom igricom jos davno pre us bete i kao sto si verovatno primetio mogu pricam sa svakim o njegovoj klasi na skoro istom nivou zato sto sam se trudio da naucim sta svaka klasa ima i moze da uradi jer jedino tako ti se nece desiti "omg ffs how did i die" ...

morowgrain je drugi repeatable q, koji u hordi sluzhi chisto za dizanje repa sa TB a ne'am pojma chemu sluzhi alijansi... i horda ga radi u Un'goru

ovaj q s se radi u Felwood-u, q reward je healing salve koji sluzhi za lechenje 4 vrste biljaka u tom istom Felwood-u. Kad ih izlechish dobijesh use opciju na njima i, u zavisnosti od biljke, drugachiji plod mozhesh da uberesh... osim jedne biljke koja daje buff a ne plod.

i moja greshka je, nije viper negowhipper root

Link to comment
Share on other sites

deder daj ti meni tvoj mail da ti posaljem par fotka

Ma sta ce ti moj mail.

Jedan mocni pala 60lv sa jednom jebeno dobrom spravom u ruci, ne salje mailove nekom anonimusu.

The Untamed Blade

192 - 289 Damage, 70.7 damage per second 22 Agility 16 Stamina

Increases strength 300 for 8 sec.

Ponavljam ti jer si ocigledno gluv, protiv dobrog pale nema pomoci.

Ajde lepo na emote pa opet cry.

Please, stay home kids!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ma sta ce ti moj mail.

Jedan mocni pala 60lv sa jednom jebeno dobrom spravom u ruci, ne salje mailove nekom anonimusu.

The Untamed Blade

192 - 289 Damage, 70.7 damage per second 22 Agility 16 Stamina

Increases strength 300 for 8 sec.

Ponavljam ti jer si ocigledno gluv, protiv dobrog pale nema pomoci.

Ajde lepo na emote pa opet cry.

Please, stay home kids!!!!

ti samo postujes neke bwl/zg sword dropove ... sta, provaio si thottbot skoro ili si neshvatas da to ovde absolutno nikoga ne zanima. kthnxbye.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

ti samo postujes neke bwl/zg sword dropove ... sta, provaio si thottbot skoro ili si neshvatas da to ovde absolutno nikoga ne zanima. kthnxbye.

A to za Thoot, ma ne.

Mrzim kada neko proziva ljude bez veze.

Covek se osetio prozvanim sto sam napisao da protiv dobrog pale nema pomoci.

Sta da radim kada je tako.

Morao sam da mu odgovorim sta vucem, da ne bi opet pisao neke gluposti.

Link to comment
Share on other sites

Ma sta ce ti moj mail.

Jedan mocni pala 60lv sa jednom jebeno dobrom spravom u ruci, ne salje mailove nekom anonimusu.

The Untamed Blade

192 - 289 Damage, 70.7 damage per second 22 Agility 16 Stamina

Increases strength 300 for 8 sec.

Ponavljam ti jer si ocigledno gluv, protiv dobrog pale nema pomoci.

Ajde lepo na emote pa opet cry.

Please, stay home kids!!!!

da ali fazon je u tome da sa tim shitom nece moci ni da me takne....ja ne dozvoljavam da mi pridju uopste bar toliko sam pametan... :P

Link to comment
Share on other sites

A to za Thoot, ma ne.

Mrzim kada neko proziva ljude bez veze.

Covek se osetio prozvanim sto sam napisao da protiv dobrog pale nema pomoci.

Sta da radim kada je tako.

Morao sam da mu odgovorim sta vucem, da ne bi opet pisao neke gluposti.

ako je tako , onda nema dobrog pale ... a posto to nije istina moram priznati i to pada u vodu .... igrao sam 100 duela vs pala sa full mc dropovima ittd i nikad me nijedan nije bacio u rebus niti me je ostavio da ga nisam pobedio bar jednom , a imam vishe nego shit opremu .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ma sta ce ti moj mail.

Jedan mocni pala 60lv sa jednom jebeno dobrom spravom u ruci, ne salje mailove nekom anonimusu.

The Untamed Blade

192 - 289 Damage, 70.7 damage per second 22 Agility 16 Stamina

Increases strength 300 for 8 sec.

Ponavljam ti jer si ocigledno gluv, protiv dobrog pale nema pomoci.

Ajde lepo na emote pa opet cry.

Please, stay home kids!!!!

Pa ti Paladine U dUELu Sa Warror-om da se dogovorite Da nema Heal-a.

POPUSIOBI.A ZA Dobrim MOzda i sa heal-om

<<<<<<<<<<THUG LIFE>>>>>>>>>>>>>>>>>

Link to comment
Share on other sites

Ma sta ce ti moj mail.

Jedan mocni pala 60lv sa jednom jebeno dobrom spravom u ruci, ne salje mailove nekom anonimusu.

The Untamed Blade

192 - 289 Damage, 70.7 damage per second 22 Agility 16 Stamina

Increases strength 300 for 8 sec.

Ponavljam ti jer si ocigledno gluv, protiv dobrog pale nema pomoci.

Ajde lepo na emote pa opet cry.

Please, stay home kids!!!!

Pa ti Paladine U dUELu Sa Warrior-om da se dogovorite Da nema Heal-a.

POPUSIOBI.A ZA Dobrim MOzda i sa heal-om

<<<<<<<<<<THUG LIFE>>>>>>>>>>>>>>>>>

Link to comment
Share on other sites

Pa ti Paladine U dUELu Sa Warrior-om da se dogovorite Da nema Heal-a.

POPUSIOBI.A ZA Dobrim MOzda i sa heal-om

<<<<<<<<<<THUG LIFE>>>>>>>>>>>>>>>>>

Diagnosis: 100% retarded. Sorry hun ... we can do nothing about it.

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Pa ti Paladine U dUELu Sa Warrior-om da se dogovorite Da nema Heal-a.

POPUSIOBI.A ZA Dobrim MOzda i sa heal-om

<<<<<<<<<<THUG LIFE>>>>>>>>>>>>>>>>>

Nemas pojma, a sa ovim x2 reply sve dublje i dublje tones.

Ovo sto si rekao vazi ako igras protiv dece debila, kojih ima na tone u WOW-u.

A po tvom odgovoru, cini mi se da samo i protiv njih igras.

[viking][viking][viking][viking]

Link to comment
Share on other sites

hehehe evo ga killy se pronashao ! :) :) hehe tu ste negde killy , moracesh josh malo da se potrudish djecace jer ovo/ovaj je stvarno opasno poljuljalo tvoj ugled u mojim ocima :D :D :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

lol sto volim da vidim kako se , pogotovo warriori , bune... ok lol , nema heal-a , a ti nemoj da koristis mortal strike i harmstring...ma ne najbolje da se bijemo pesnicama...lol .. udri sa svim sto imas pa da vidimo ko je najjaci u duelu...i stvarno mi je muka vise od ovakvih prica

Edited by SabijamZivot
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...