Jump to content

Chelsea Premier League


dvnityCker

Recommended Posts

znaci gube 1:0 odu na odmor, poluvreme, i onda u roku od 10 min zavuku 3 gola... :) football skill ili abramovich skill? anyway chelsea 9-0-0.. sta reci.. arsenal place za vierom...

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

e da i oni su ludi.. sta radi ibrahimovich znaci bruka...znaci lik sve ima.. snagu tehniku brzinu sut.. svaka cast torinskim scoutima :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

hoce ih

nemaju oni toliko jak tim (mislim individualnu jacinu) i bar vecina jacih evropskih klubova bi ih gazilo , ali imaju murinja , koji je (iako ga ne podnosim) footbalski genije , znaci covek nije normalan , tim mu je uigran , svako zna sta treba da radi a to dovodi do uspeha :D

cuo sam da je svoje ime zastitio i da ce poceti da se proizvodi murinjo marka raznih stvari u saradnji sa "nem-pojma kako se zove comp." , a to tek govori o kakvom je mentalitetu rec ;)

fml

Link to comment
Share on other sites

titula je sada odbranjena. pa ko moze da ih stigne, arsenal?? mrtvi mancester?? o liverpulu necu ni da pricam...

Bolton [:D] imaju kvalitet :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

svaka cast...za west ham...

isto tako me nervira sto sam po skoli kenjao prosle godine da ce 'pool uzeti ligu sampiona...a svi mi se smejali i jos me zvali na fon kad je bilo 0:3 za Milan...a kad je liverpool izjednacio prvi me je zvao cosmic (koji je inace navijao za real dok nije ispao pa onda presao na celzi) i rekao :"brate od danas navijam za liverpool" i onda tih nedelju dana svi zivi pokupovali dres liverpoola (gistro sad navijaju za liverpool) a sad opet niko ne nosi jer loshe igraju...

strasno koliko isfoliranih likova ima...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

ok ubijaju oni i to je sve lepo...

ali pogledajte njihov tim i budzet...

i uporedite ih naprimer sa arsenalovim...prosek god u prvom timu arsenala nije vishe od 22

ne bih se slozio da je murinjo najbolji...ima kesha da dovede svaku zelju i da je postavi gde oce...

venger nadje crnca turea u nekoj rupi i da mu da igra odbranu u arsenalu...centralne vezne mu igraju fabregas i flamini...a napad van persi :) jedini extreman igrach tu je anri (koga je opet venger izvukoi iz juveta u kom se ovaj nikako nije snasho...) i kembel al on je u zadnje vreme stalno ozledjen pa igra pakleni senderos...ljunberg,pires oni su bili potpuni prosek dok nisu doshli u arsenal i to za neki smeh od para...

ne zaboravite da je prosle i pretprosle sezone arsenal imao niz od 49 utakmica bez poraza...

A NA GOLU JE BIO LEMAN !!!!!

to je nenadjebiv poduhvat :)

Link to comment
Share on other sites

Murinjo jeste genije.. ali ga niko od drugih trenera ne voli.. zato sto je debil..

btw ja navijam za Arsenal

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ko bi rekao da jedan prevodilac mozhe tako daleko da dogura u trenerskom poslu.

Inache meni je on bash super lik. Uvek kazhe shta misli, ne dopushta nikome da ga podjebava, ima neku svoju prichu...

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

egzekli ez d nudl sed... stim sto i nije toliko tesko biti dobar trener kolko se to mozda cini. Mnogo vetji problem je da te ukenja da sticajem okolnosti udjes u neki jak klub... posle toga imas ok sanse da nesto uradis ako se razumes u pos'o.

Meni recimo nije jasno sta Milan radi sa onim tupsonom Antjelotijem jos uvek? I zasto Real i Barsa uvek forsiraju neke utripovane trenere?

Link to comment
Share on other sites

sto je najgore chelse uopste nema zvezde

ustvari ima ali oni tek sad nastaju

po meni poenta chelzija je sto su doveli murinja i dali mu celu vlast

tako da ni jedan igrac nema zagarantovano mesto i samim tim mora da grize da bi se izborio za prvi tim

celzi nema zvezde??? molim??? bolje reci nadji 2 igraca koja tamo NISU zvezde!!!

Shta fali Rijkaardu?

rajkard nije neki trener, ima tim, tj ima ronaldinja, sa njim u timu i ja bi imao rezultat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...