Jump to content

Crtaci


Recommended Posts

IMA veze sa generalom =o)

fazon je bio da su tvorci crtaca (H&B studio ako se ne varam) hteli da naprave geg tako da se vlasnik dotichne "general store" aka "radnje opstih namirnica" styvarno u crtacu zvao General, provereno!

inache pored svega sto je moglo da se ulovi na domacim i stranim tv stanicama ipak moram da izdvojim seriju Tarzan (jutarnji progam posle opstanka = sweeet ;o)), koja em sto je super crtani bio, em sto ih je beogradski studio otaljavao za sve pare, pa se u pozadini chuo engleski uvek = milina za uchenje jezika =o)

i na kraju kako se zvao crtac?

znachi kladio sam se sa ortakom i zbog toga mi je bitno... :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evoksi,Saber rider and star sherif,voltron,tranceformers,5lavova(tako nesto),mislim da je bio cak i ghost in shell(ne mogu da tvrdim),Snorkijevci(tu seriju sam gledao kad sam imao nekih 4-5godina...secam se da su svi imali neku disaljku na klavi ,a bio je jedan kao tarzan koji je jedini imao po dve disaljke)....p.s. jel zna neko gde bih to mogao ponovo da nadjem da skinem sa neta???

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

e da 5 lavova sam zaboravio .. ali zaboravih kako se tacno zove crtani.

pih snorkijevci rulaju

btw... svi bi da znamo odakle da skinemo, ja cu probati preko mule ... mada nemam winmx moj mili vise sa kojim sam sve zivo skidao no frke a kakav je ovaj magarac tek cu da vidim.

Link to comment
Share on other sites

A znaci opet je doslo vreme za ovaj topic :) Preleteo sam ove druge postove i to je manje vise to:

1. Saber Rider - Koja je to sreca bila kada krene taj crtani :) Colt je najjachi! ;>

2. Snorkijevci

3. He-man

4. Nindza Kornjace

5. Blufonci

6. Evoksi

7. Robotech

8. Voltron

9. Transformersi

Pa onda naravno Flinstonsi, Skubi, Alfred Dzonatan ;), od kratkih naravno Dusko, Patak Dacha, sad se opet setih dugometraznog - Duck Tales (ovaj je isto rulao) i tako. Eto neke krace liste.

Link to comment
Share on other sites

Pazite Saber Rider mogu da nabavim ali ne na engleskom vec na nemachkom, jer jebeni nemci moraju sve da sinhronishu.Sad ide pitanje ( mislim da je SR bio na trecem kanalu '92 valjda ) jer on u orginalu na nemachkom ili engleskom.Ne secam se dobro, bio sam klinac ali sam gotovo uveren da je na engleskom.

Laki sta/ko je Colt ?

Link to comment
Share on other sites

Pazite Saber Rider mogu da nabavim ali ne na engleskom vec na nemachkom, jer jebeni nemci moraju sve da sinhronishu.Sad ide pitanje ( mislim da je SR bio na trecem kanalu '92 valjda ) jer on u orginalu na nemachkom ili engleskom.Ne secam se dobro, bio sam klinac ali sam gotovo uveren da je na engleskom.

Laki sta/ko je Colt ?

na engleskom je bio provereno kod nas secam se.

colt je baya iz samog crtanog filma.. onaj na konju mislim [:D]

Link to comment
Share on other sites

dosije x - crtac ... ?!

Jel sam ja neshto propustio ?

od kako sam pogledo epizodu u kojoj se neki garisha stopio sa kamenom i tako neki tip i cura njegova se stopili u jedno od valjda proletanja neke kao svemirske letelice shvatio sam da je to jedan crtani film. necemo da posmatramo crtane filmove sa aspekta crtanja nego sa aspekta sadrzaja [:D]

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Ma da, to je taj ... sa konjem onim plavim, inache sam to postovao jer su se ovde odredjeni lozhili na istog ;) Meni je licno uvek najzanimljiviji bio Fireball, onaj sto vozi auto :)

zar nije colt bio onaj baja u onom kao avioncicu?

a taj na konju je glavni baja, sablja :) ili ne?

e da, GI JOE su bili isto przenje :)) ko se seca :) bile su i one figurice :)

Edited by manson
Link to comment
Share on other sites

Pančevački Put 176 [:D]

moras da napises vremensku zonu [:D] GMT +0800 :)

salim se...

nego da li smo se setili kako se zove crtac "General Store" na srpskom? :))

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

zar nije colt bio onaj baja u onom kao avioncicu?

a taj na konju je glavni baja, sablja :) ili ne?

e da, GI JOE su bili isto przenje :)) ko se seca :) bile su i one figurice :)

vis meni je taj u avionu bio naj baya... ali iskrno pozaboravljao sam ko je ko po imenima :<

Link to comment
Share on other sites

zar nije colt bio onaj baja u onom kao avioncicu?

a taj na konju je glavni baja, sablja :) ili ne?

Dobro, necemo valjda opet (mada je od tada proslo vec tri godine ;) da se svadjamo oko konja i glavnih junaka? :)

Saber rider = konj (sa crnim)

Colt = avion (+ konj po potrebi sa plavim ;)

April = konj roze boje ;)

Fireball = auto

E setio sam se da sam gledao i onog sto sad ne znam kako se zove, ali sto pricha nerazumljivo (nije La Linea) i izgleda onako nedefinisano, kao vretja sa nosem :) Jel se seca neko toga?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...