Jump to content

Modovi za wow (provereni)


Silencer

Recommended Posts

izasao je 1.8, od silnih problema tipa kradje acc obriso sam cosmosui od tripa da mi neko ne drpi account. Interesuje me vasa iskustva i koji su modovi provereni a da mi sluze dobro.

Cuo sam za neki titanbar video sam ali ne znam dal smem da ga metnem kolko mi nije svejedno......

Dajte mi inace direk sajtove ka tim modovima da bi uvek imao poslednju ver instaliranu.

Srdacan Pozdrav.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Titan panel meni radi okej ... To ti je bar na vrhu ekrana koji ti pokazuje vreme , gold , fps , gde se nalazish na mapi (koordinate) itd. Njega ne rachunam kao neki glavni mod.Na www.ctmod.net imash ctmod koji je po meni najbolji ubedljivo ( za instance , barove - josh neke opcije kao shto su self cast , target class itd. )

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

titan je njesra, nistha shto on ima nije potrebno, kako to nekome moze da bude glavni mod meni nije jasno ... Samo ti zauzima memoriju. I nije stvar koji mod skidash, vec odakle. Izbegavaj exe addonove !

ako ocesh da skidash modove idi na http://ui.worldofwar.net/ (sad je low bandwith verzija zbog ovog patch ludila)

i imash http://www.curse-gaming.com/mod.php .

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

za atlas ne znam ... a sto se tiche titan bara , ok je , korisnost mu je prosecna ... dakle mozesh da vidish pare u svakom trenutku , mozesh da vidish konekciju u svakom trenutnku , poziciju svoju u svkom trenutku rank itd ... dakle nishta esencijalno ali ti svako od ovih gore navedenih i josh mnogo drugih sitnica smanjuje svaki put bar po 1 klik , sto meni znachi ... kao sto rekoh nije esencijalno ali je ok:)

2. lepo izgleda :)

3. ne zanima me koliko memorije uzima to nije problem :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

lol... meni je memorija za skript povecana na 256M... mada je ingame... zauzeto negde oko 64...

1) UUI

2) auctioner

3) reagent data

4) reagent info

5) auctioner (ovo vuce najvise memorije)

6) rogue stun watch

7) DAB

uskoro planiram da dodam jos i guild map, poison master i jos par..

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

Uglavnom adonovi ovog tipa CTa i titana nisu ni u kom sluchaju opasni, jedno shto je non-stop opasno su oni uploaderi preko kojih uploadujesh svog lika, iteme i ostali shit na net, koliko znam kosmos ima to ugradjeno tako da ne preporuchujem i nikada ni nisam koristio jer je uzasno bagovit :P

od starih addonova jedino mi atlas i titan rade, aukcionar, reputation su otishli u qrac !

Link to comment
Share on other sites

dal je wow-ovo interno ili CTovo ali sada rep kada hoverujte misha iznad skale pokazhe numerichke vrednosti = amen!

titan mi je cool jer vidim numerichki fps, latency, SAT!!! ammo, lokaciju i broj slobodnih slotova u vretji =o) mada...sad mi je iskljuchen titan vishe nema one padove u fpsu proliokom alt tabovanja...ne znam ni sam sta da mu radim =o)

Link to comment
Share on other sites

Ok hvala znaci da gledam CTmod kad izadje i da koristim titan bar. Titan bar mi se svideo na prvi pogled jer sam video kod drugara kuci. Na ui.worldofwar.net sam search-ovo titan bar ali ga nema ima samo titan panel ali vise edicija.... Jel ima titan bar svoj sajt neki ili znate fiksno mesto gde cu uvek da ga nadjem kao novu verziju plus da mi kazete pun naziv moda. Posto sam video da prave modifikacije etc.

Hvala na odgovorima.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

posto mnoge mrzi da traze

by me

ultamate ui mozes da skines i da sa njim probas sve modove pa izaberes ono sto ti treba, ali svi su uglavnom out of date tako da i kad odaberes skines najnovije sa neta, predlozi:

ctmod - obavezan

atlas - za instance

AllInOneInventory - da sve torbe vidis kao jednu

Gatherer - ako imas neku profesiju za skupljanje mnogo dobar mod

SpellAlert - napise ti koju magiju drugi bacaju na tebe

sct(scrolling combat text) - kada ti iznad glave tebe i onog koga bijes ide detaljna statistika

Reputation - brojcana ili procentualna evidencija reputacije

opium - kos lista igraca i gildova, mozes da stavis i igrace svoje frakcije, nista lepse nego kad si u AV i pise ti "kos moonblade (dirao mi burazera)"

DamageMeters - meri ukupan dmg partija i ko je koliko dmg-a naneo (uglavnom je frka izmedju maga i rogue-a ko je na 1. mestu)

Auctioneer - pokazuje vrednost svakog itema ako se prodaje kod vendora, koliko je puta vidjen na aukciji, koliko da se stavi aukcija itd, mora ah da se skenira bar dva puta nedeljno da bi baza podataka moda bila osvezena

Enchantrix - za encantere must have, pokazuje koji item se u sta discantuje a zajedno sa auctioneer-om pokazuje i vrednost discanta pa se odma za neki item vidi da li se vise isplati discant, prodaja u ah ili vendoru

ct raidassist - za end game instace

titan panel - licno ga ne koristim ali ga koristi burazer, prikazuje jedan bar u kome ima dosta korisnih informacija, probaj pa vidi da li ti odgovara

SheepWatch - pokazuje koliko ce jos da traje sheep, nije uvek tacan, mage only

Bigger QuestLog - dobijas veliki qust log, mnogo dobra stvar

sve ovo na athlon-u 3200+ i 1.5gb rama sa 6600gt radi u 1280x1024 na 40-50fps-a

toliko od mene, ima jos i CooldownCount ali ga nisam naterao da radi, prikazuje preko ikone magije velike brojeve do isteka colddown-a, dosta korisno ali kod mene nesto nece

by sauron

Evo moje liste modova (ujedno i linkovi ka objasnjenjima sta koji mod radi i odakle se mogu i dl doticni)

1. AF_ToolTip

2. Nymbia's Perl Unitframes

3. Ct-mod i Ct-raidassist

4. Titan

5. EquipCompare

6. DamageMeters

7. SheepWatch

8. Gatherer

9. Decursive

10. Atlas

11. MonkeyQuest

12. LootLink

13. Enchantrix

14. AllInOneInventory

15. BankItems

16. GoodInspect

17. ScrollingCombatText

18. Auctioneer

19. QuickLoot Improved

20. ABInfo

21. PvPLog

sto se tice novog patch-a,

-reputation je usless jer je to sad implementirano u wow,

-cooldowncount je takodje usless jer to sada radi sam CT mod

-AllInOneInventory za one koje koriste maksimali UI scale je nepotreban jer sve torbice stanu u jednu liniju i mnogo je preglednije

Edited by /7ETPOC

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

aj jel ima negde da skines sve addionse u jednom mislin komplet ili skidas koji ti se svidi

i dajte neki link

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

strasno, neznam sto se u opste nerviram,

pa imas gore dva navedena linka koja su namenjenja addonovima, na kraju ako ne nadjes googlaj malo, verujm mi nije tesko i nema glava da boli

vezano za sve u jednom

ultamate ui mozes da skines i da sa njim probas sve modove pa izaberes ono sto ti treba, ali svi su uglavnom out of date tako da i kad odaberes skines najnovije sa neta, predlozi:

koji deo nije jasan?

edit: link za auctioneer i taj fajl koji resava probleme

http://auctioneeraddon.com/

Edited by /7ETPOC

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

ja skidam sa guru sajta i samo ih extresujem u inter face

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Molim vas da mi kazete koji je ovo UI ! I ovo za ovaj expiriance bar ! dali je to addon ili deo nekog uia :) koji ne moze da se extraktuje iz njega :)

http://img.photobucket.com/albums/v240/Sto...1105_234927.jpg

i da ajde takodje ako moze neko da mi navede addone koje moze da vidi sa ovog screan shota i sta koji radi :)

thx

Editovao sam sta me tachno zanima ... ajde pls neko ko zna neka mi pomogne

evo slika sa uputima ...

http://img.photobucket.com/albums/v240/Sto...x6ryu9biomp.jpg

heeeelp me :)

thx

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Hm...necu ti biti sad mnogo od pomoci....al to sto si ti obelezio ima bar malion modova koji to rade...

Sto se tice chata to ti je normalan chat samo sto mu je u opdesavanjima stavljena crna pozadina, sto se tica onih shortcatova ja sam video takve u par ui-a koji su pravljeni za onaj nostra-nesto (nemogu sad tacno da se setim kako se zove) joipad ali neznam da li je to i ovde slucaj (mada sam siguran da je tako nekih 85%).... izgled player frejmova se takodje menja pomocu modova..i njih imas gomilu..kao sto su numbia, pearl, gypsi (verovatno sam pogresno spellovao al me mrzi sad datrazim kako se tacno speluje [:D] )...xp bar je verovatno avgXp ili neki slican mod...

jbg neznam kolko sam ti pomogao al eto [:)]

u svkakom clucaju na curse-gaming mozes sve to da nadjes...ukucas lepo u onaj njihov search sta ti treba

Edited by Sauron

Eh...da

Link to comment
Share on other sites

dobro dobro thx , ali ipak mislim da je onaj chat neki mod , zato sto slova imaju prmenjem fon i nakoshena su , ja znam da mogu normalno da promenim pozadinu kao sto mij e sada i nameshteno .

Thx za xp bar to mi je i najvishe trebalo .

Za taj frejm , postoji li neki addon . Ovo naravno pitam sve koji su slobodni da pomognu

i thx saurone :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

E da sto se tice fonta imas i za njih neke dodatke...znam da je insomniax core imao svoj font... al neznam dal oni mogu zasebno da se instaliraju (to cu morati da vidim je mi se taj insomniax font bas svidjao)

A za frejm...kucas u curse-gaming.com serachu frame i on ce ti izbaciti listu modova koji menjaju/dopunjuju frame...e sad kako ni jedan search nije idealan bice tu i nekih modova koji nemaju veze sa tim al snacices se vec [;)]

Eh...da

Link to comment
Share on other sites

Evo nekih UI-ova koje su likovi pravili a koji se meni dojaja svidjau...samo treba mnogo zajebancije oko toga...pogotovo oko nog flexbara, koji je u principi i onsova tih UI-a....

http://www.toranstweaks.com/?page_id=11

i

jbg..nemogu da nadjem gde je drugi....secam se da je bio isto dojaja skockan UI, jos bolji od ovog...znam da je lik bio mag (mada to sad nema ama bas nikakve veze [:D] ) al nemogu da se setim gde sam sejvovao link...

Eh...da

Link to comment
Share on other sites

thx , ali ipak ja volim sopstveni skup addona :)

btw javicu svima ... za koji dan trenutno sam neshto zauzet :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...