Jump to content

znaci igra...


Ramirez

Recommended Posts

skino sa yahoo-a pre mesec dana i tek sad kreno da igram.

FATE se zove igra i ima jedno 20-30 mb u sebi [:D]

na foru diabla samo mene dib smorio a na ovo sam se naprzio samo tako.

jedini problem je sto je samo trial kad skines, pa posle nekog vremena krece da te izbacuje iz igre posto imas fore samo po 5 minuta da igras kad istekne trial. Jel ima neki crack za ovo breeeeeeee? [:D]

Link to comment
Share on other sites

imam ali nemam pojma koja je verzija sad aktuelna... znam samo da sam 'dodatak' nasao na nekom nemackom forumu :P i to posle mukotrpne pretrage na gugletu.... nazalost link sam negde zagubio a nemam gde da uploadujem dodatak ...

iznace mnogo vesela igra onako za opustanje

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Imas sve sto ti teba na

w w w . g a m e c o p y w o r l d . c o m ili na

g a m e b u r n w o r l d . c o m

aktuelna verzija je 1.21 al nadji nekog da ti skine onu vecu verziju od 120MB i multimedia dodatak od jos 117MB sa fatethegame.com

Igra je MNOGO lepsa, tj ocu da kazem da se isplati download od 240MB

Link to comment
Share on other sites

aktuelna verzija je 1.21 al nadji nekog da ti skine onu vecu verziju od 120MB i multimedia dodatak od jos 117MB sa fatethegame.com

Igra je MNOGO lepsa, tj ocu da kazem da se isplati download od 240MB

27,5 mega je mala verzija

128 mega je velika verzija

a 117 mega je dodatak za malu verziju da izgleda isto kao velika verzija

dakle, ne treba ti 240 mega nikako...

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

skinuo sam onaj dodatak od 117 mb i instalirao ga no frke, i skinem posle crack i kad crackujem nece da radi igra uopste. da nebude zabune skinuo sam crack za obe verzije igre i pokusao sam da crackujem obe verzije i nijedna nece da radi...

neka pomoc ako moze?

Link to comment
Share on other sites

Skidam onu vetju verziju...uskoro tje bacim koji komentar...

aj reci molim te ako uspes da provalis "onaj za onaj" ( [onjelood] ) file i kako da igra radi sa njim.

u stvari ti kad je skines imas da igras trial jedno vreme a kad ti to istekne imas foru da igras i dalje ali samo 5 minuta po ulasku u igru (vec sam gore napisao), a sa "onim za ono" filom treba da ti radinormalno.... a meni nece

Link to comment
Share on other sites

Pa probaj da skines onaj drugi sa game copy world-a.

Mozda ce ti sa tim raditi?

Mada ne kontam sto ti ne radi. Fajl se samo iskopira preko starog i pokreces igru normalno.

skinuo sam jedno 3 komada sa razlicitih sajtova... 1 je potpuno isti kao i onaj sa linka "ono za ono" (malo gore u ovom topicu:) a drugi je pun virusa.

zasto ne radi? pa ovako ja extractujem sa RAR-om i dobijem 2 fajla: fate.exe i document file kao objasnjnje. I klasika copy paste preko originalnog fate.exe fajla i sav srecan ulazim u igru, ali prc.... izlazi ono "send error report", nesto nije u redu... nesam pametan a nalozio sam pola kraja sa igrom svi igraju trial i nikako da izvalimo kako da udjemo sa novim exe fajlom.

Link to comment
Share on other sites

Pa pazi ovako ja igram igru i nepishe mi da je trail al nemam multiplayer neznam dal igra ima uopshte tu opciju i dosada me nije izbacio nikad niti mi je prijavio greshku kada sam kopirao fate.exe file neznam poshalji mi mail mozda ce ti raditi ovaj file shto meni radi

Link to comment
Share on other sites

aj reci molim te ako uspes da provalis "onaj za onaj" ( [onjelood] ) file i kako da igra radi sa njim.

u stvari ti kad je skines imas da igras trial jedno vreme a kad ti to istekne imas foru da igras i dalje ali samo 5 minuta po ulasku u igru (vec sam gore napisao), a sa "onim za ono" filom treba da ti radinormalno.... a meni nece

Ja sam skinuo patch 1.21, i skinuo FIXED exe 1.21 sa GameCopyWorld.com i sve radi perfektno. Inache meni je trial funkcionisao po principu nemozesh dublje od lvl 3.

Igra je dojaja. Samo shto je mnogo spora, tj lvlovanje je MNOGO sporo, zbogo doga shto kolko sam skontao monsteri generichki daju 150-250xp bez obzira na nivo i sve.

Princip je ko u Diablo 2, ali je svet odredjen u fazonu Diablo 1 -> jedan grad, petjina i onda se spushtash sve dublje i dublje.

Sve u svemu je igra dojaja, samo da se malo brzi dobija XP...(ja sam lvl 11 na dubini lvl 17...)

Link to comment
Share on other sites

@ ramirez

ako si skinuo igru sa nekog drugog sajta a ne sa onog u postu na prvoj strani (recimo sa yahoo gamesa) onda je jasno sto ti ne radi. Drugi izdavac koristi drugaciju zastitu i zbog toga ti se igra zapucava.

@ Lord[sKG]

Igra nije spora nego je verovatno igras drugacije nego sto je zamisljeno. Probaj da na svakom nivou uradis 3 questa (maksimumalni broj) i onda neces imati toliku disproporciju izmedju tvog nivoa i nivoa dungeona.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...