Jump to content

Desperate Housewives


Recommended Posts

Ajde, kad vec posredujem ;) neka neko od vas dvojice sutra ponese na sastanak taj DVD(eve), pa cu ja dati Nickwoodu kada se budemo videli ovijeh dana.

Isto tako ivane nemoj da zaboravis CD za dovlu da mi poneses sutra, rece da to od tebe treba da uzmem.

Link to comment
Share on other sites

nestalo mi je cd-ova, doneću na usb hardu pa će se već presnimiti..

bole, nemam šta mnogo da dodam na tvoje utiske, osim da meni triler deo nije loš, ali definitivno nije preterano bitan u celoj seriji..

baš se večeras spremam da pogledam najnoviju epizodu ako ne stigne najnoviji lost pre toga.

što se tiče narezivanja, meni se to opasno ne radi, jer prvu sezonu više nemam na hardu pa moram baš mnogo da žongliram.. kad odgledate prvu, cimajte me za drugu, mislim da će taman dotle da se nakupi za jedan dvd.

Link to comment
Share on other sites

nestalo mi je cd-ova, doneću na usb hardu pa će se već presnimiti..

OK, kul, ima medija po bigzu, tako da slobodno donesi.

Za ove kucnezheneochajne nije frka, donece onda bole sutra, samo da ne zaboravi (i zajedno sa onim mojim starim diskovima nenade) pa cu proslediti dalje.

Link to comment
Share on other sites

biću dobri kolence i neću postovati spojlere

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
ahahaha a ti ocesh da ti keva ubije caleta i tebe poshalje u vojnu shkolu pa ovesh da joj pruzhish trening? =oD
Edited by Ivan_
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hajde neka krene cirkulacija druge sezone, nisam procitao da je prvi dvd krenuo i prijatno me iznenadio mladi momak Milan sa tom stvari umotanom u papir... Ajd jos jednom, pravicu se blesav

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

ako si pogledao samo ono sa prvog dvd-a, onda je to pola prve sezone, tako da imaš još fore do druge.. uzmi od boleta drugi dvd pa vičite obojica kad to odgledate..

kod mene je aktuelna epizoda 2x04, upravo je skidam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...