Jump to content

Vade Crve Zivom liku iz noge!


Recommended Posts

heh koji ste likovi vama je odvratan porodjaj zhene pih ili crvi meni nieshta shto nije vezano za kosti nije odvratno znachi poprcni presek kosti neshto najodvratnije na svetu secam se ucim biologiju osmi razred i slika onog sudnjerastog tkiva a pre toga sam jeo neshto samo sam pogledao i otisho u wc i bacio peglu znachi meni je to neshto najodvratnije eh da i jednom zamalo da se nisam onesvestio kada je ortak imo otvoren prelom ruke nemozete da zamislite kako izgleda kost koja je pukla na pola i viri iz ruke ijaoooo neznam zashto al to mi je odvratno mozda kompleks jel sam 3 puta polomio ruku i 2 puta nogu eh da i od kad sam prvi put slomio ruku i to dojaja sam je sjebo i kad su mi je namestali uzivo onaj zvuk krc krc nepodnostim to je jebada uh

Link to comment
Share on other sites

,

:)

Sad sam se setio price kad je drugar pao sa prvog sprata, direktno na glavu =)

Pukla tikva ko lubenaja, al' sve je bilo ok ;)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

e dajte neke linkove do slika ...bas bih voleo da vidim to sa crvima u glavi. Do pre par dana nisam imao neku odbojnost prema crvima, ali od te emisije na tv-u...fujjj

-It is said that the first time Takamatsu saw Judo he was horrified. This was because they bend their backs during their techniques.

Link to comment
Share on other sites

Uf, imam i ja jednu anegdotu...

Jednom komshiji upalo neko sranje u oko ( ne secam se shta je bilo ). Uglavnom nije mogao to nikako da izvadi, a valjda mu se to nekako zagnojilo, a i pokushavao je to da reshi "domacom" medicinom i posle odugovlachenja otishao je kod doktora konachno.

Kaze mu doktorka da mora primi inekciju... On krene da skida gace kad mu ona reche da treba da primi inekciju u oko... jbt, ne mogu ni da zamislim kako je to gadno...

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam ja to sa crvima, fazon je da je taj lik izgubio sve nozne prste ne znam ni ja tacno kako u nekoj nesreci ili tako nesto ! I posle ta rana na nozi nikako nije mogla da mu zaraste , pa je probavao sve zivo i bio kod svih doktora i nista ! Onda je cuo za taj istrazivacki centar gde eksperimentisu sa tim crvima i otisao da proba , i tamo su mu gurnuli te crve u ranu i zalepili ranu sa necim da ne mogu da izadju i tako su mu blejali ti crvi u stopalu 3 dana , a svrha je bila da ti crvi pojedu svo mrtvo tkivo oko rane da bi joj omogucili da moze da zaraste ! I kad su mu izvadili crve lik je samo rekao da nije nista osetio samo malo golicanje na kraju 3 dana, a i ti crvi ne mogu nista da naskode zato sto jedu samo mrtvo tkivo , sve ostalo sto je sveze :) ih ne interesuje ! I na kraju je liku i zarasla rana tako da to i nije toliko strashno kad pogledahs da moze nekim ljudima to mnogo da pomogne !

A u istoj toj emisiji su pokazali kako negde u Americi imaju neku farmu lesheva na kojoj ispituju uzroke smrti osoba (samo onih sto su ubijeni i ako porodica dozvoli da se koristi telo) pomocu insekata ! Uglavno ubace leseve u neku jamu i tamo pobacaju na njih crve muve i jos neke insekte koji krenu da jedu telo i neki naucnici prate taj razvoj i posle par dana mogu da izvale vreme i uzrok smrti , a nemam pojma kako nista nisam razumeo kad je neki naucnik krenuo da prica kako to izvaljuju !

Link to comment
Share on other sites

Nema bash veze sa topicom, al podsetilo me je na lika koji je poludeo, prvo se tripovao da mu je granchica ushla u uvo, pa kako je vreme prolazilo ta grana je rasla i pretvorila se u drvo, pa u shumu, pa u chitav parkic sve sa malom dechicom unutra, koja su tu pobegla (tj u telo tog lika) od roditelja zato shto su na kraju godine imala loshe ocene

oO

 

Link to comment
Share on other sites

omg, Dz, kakva dojajna prica. [:D]

i ja sam cuo za te crve, takodje sprecavaju gnojenje rane.

metod je otkriven kada su posle 3 dana iz kanalizacije izvukli coveka koji se sav izlomio. plasili su se da su mu rane u takvom stanju zagadjenja da ce morati da seku. medjutim kada su mu otvorili rane poceli su da ispadaju crvi. posto su se svi redom ispovracali, utvrdili su da su mu rane ciste.

ali ribica u Amazonu... najjakija od svih prica.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

A u istoj toj emisiji su pokazali kako negde u Americi imaju neku farmu lesheva na kojoj ispituju uzroke smrti osoba (samo onih sto su ubijeni i ako porodica dozvoli da se koristi telo) pomocu insekata ! Uglavno ubace leseve u neku jamu i tamo pobacaju na njih crve muve i jos neke insekte koji krenu da jedu telo i neki naucnici prate taj razvoj i posle par dana mogu da izvale vreme i uzrok smrti , a nemam pojma kako nista nisam razumeo kad je neki naucnik krenuo da prica kako to izvaljuju !

To je stari metod odredjivanja vremena smrti, uglavnom za periode od nekoliko nedelja do par meseci posle smrti, po tipu insekata koji se skupljaju na leshu, svaki ima svoje vreme kad dolazi da papa ;)

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

imam lekare u kuci, i sta da vam kazem osim da tvrde da su sve bolestine koje gledamo po filmovima (insekti, bljak scene) inspirisane primerima iz medicine, s tim da se ne predstavljeju ni priblizno kao u stvarnosti, jer bi za prosecnog gledaoca predstavljale prevelik sok.

tako da crvi koji ispadaju iz mozga, rasprskavanje utrobe, uzasna pojedena lica, itd. nisu izmisljeni u hororima, vec su samo blede kopije stvarnog zivota.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

imam lekare u kuci, i sta da vam kazem osim da tvrde da su sve bolestine koje gledamo po filmovima (insekti, bljak scene) inspirisane primerima iz medicine, s tim da se ne predstavljeju ni priblizno kao u stvarnosti, jer bi za prosecnog gledaoca predstavljale prevelik sok.

tako da crvi koji ispadaju iz mozga, rasprskavanje utrobe, uzasna pojedena lica, itd. nisu izmisljeni u hororima, vec su samo blede kopije stvarnog zivota.

Isto...

gde imaju da se kupe ti crvi da nesto probam na macki

U svakoj bolje opremljenoj ribolovachkoj radnji.

Link to comment
Share on other sites

najgora stvar koju sam video se meni dogodila na tekmi protiv big bulla (ne verujem da ste ikad chuli).

lik me pokupi sa ledja tachno u desnu petu(inache, imao je metalne shonjere) i polomi taj zadnji metalni deo na kopachci i on mi se zabije u kozhu i slomi petu(tj kost).

nisu mogli da mi skinu normalno kopachku, nego su je sekli u bolnici

Alan Smith ftw.

Link to comment
Share on other sites

najgora stvar koju sam video se meni dogodila na tekmi protiv big bulla (ne verujem da ste ikad chuli).

lik me pokupi sa ledja tachno u desnu petu(inache, imao je metalne shonjere) i polomi taj zadnji metalni deo na kopachci i on mi se zabije u kozhu i slomi petu(tj kost).

nisu mogli da mi skinu normalno kopachku, nego su je sekli u bolnici

U brate zajebano..Jer josh igras fudbal ?

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...