Jump to content

Urbana Legenda


RaveN

Recommended Posts

Ma ima jos toga.Npr za vreme bombardovanja(ja sam u Batajnici) neko nalozi likove da je pao avion i da idu da love pilota.I naravno jurcali likovi po njivama ko budale i vratili se svi smoreni i umorni.Samo Nese Barona nema.Nema njega 2-3 sata ka dolazi on sav iscepan,krvav jedva se vuce.Pitali ga sta je bilo a on (pazite sad ovo):"Vidim ja nekog vuce padobran i ide ka 13.Maju.i krenem da ga jurim i vicem STOP,a on pocne da bezi,I tako jurim ga ja,jurim a on bezi ka dunvau i nemogu da ga stignem.i nekako ga stignem kod obale kad odjedanput tik iznad vode izlece apac i pocne da puca na mene>Neznam kako sam peziveo ali svuda oko mene granate padaju.I dok sam bezao ja se okrenem kad ono on ulazi u Apach i odlaze."

Sta je stvarno bilo rece nam jedan komsija koji je radio na 13.Maju.Lik je dosao do 13.Maja i preskocio ogradu i navatao ga vojnicki vucjak iscepao ga ko krpu. [:)]

sta je s'mozgom :))) aaaaxaxa

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kad smo vec kod bombardovanja....

ja u Lazarevcu blejim kod babe...i zhena koja zhivi pored nje videla kako u oblizhnju prodavnicu ubacuju pomorandze iz helisha...i videla je na komsijinoj gajbi neke tigrove oci kako svetle u mraku (sta god)...dobila je nadimak-Vera Kosmonaut

Edited by ep1c

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Imam i ja baroncinu u kraju, Boza Hvalisavac mu je ime.

prica on za vreme bombardovanja sta je njegov cale (koji je stvarno vojno lice i radi u generalstabu, ali negde u magacinu sa cinom zastavnika prve klase ili tako nesto) radio:

U jednom naletu F15-stica iznad vojvodine jednom od njih nestane goriva i pilot sta ce, gde ce, sleti na neku njivu !!11 i nasi zarobe i avion i njega. I onda pozovu Bozinog caleta, kao jedinu nadu, da sedne u avion i ode u samoubilacku misiju. I ode on u sledecem preletu NATO aviona i prikljuci im se neprimetno u vazduhu. I leti sve do baze Aviano u Italiji, i kad je trebao da sleti on ispali sve rakete na avione na zemlji i slupa avion u hangar..... bog mu je pomogao da prezivi.

Stoji njegov cale na krovu generalstaba (sto stoji tamo pitaj kurac :) i vidi idu rakete pravo na zgradu. Skoci on brzo sa zgrade ?!?! i padne na sred ulice taman da ga udare neka kola ?!?!?. Ustaje on i vadi pistolj i opali u jednu gumu tih kola (nije hteo u sve 4 posto zna da je skupo btw)..

mozda ima jos ali davno je to bilo a decko laze kad zine... nisam zapamtio 10% svih lazi [:D]

Link to comment
Share on other sites

Bozhe koje baronisanje...

Evo jedne legende sto verujem da je istina 90% prica mi komsija...

sedi on u nekom kaficu u knezu i sto do njega Lane Gutovic...prilazi Gutovicu neka riba :"znate mi smo isli u istu skolu,ta i ta gimnazija,ovo ono..." Lane je pogleda:"ne secam se da sam te jeb'o!"

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Damn provajder menjao wireless antenu pa me nije bilo par dana, elem...here we go again:

(Moj ortak [:D][:D][:D][:p] )Lik do jaja vaterpolista igra u Partizanu i usxao u mladu reprezantaciju ma ono potecijal u pm, a uz to preslikan Apolon [:p] ... izasxao do Soul Food-a (sadasxnji F16) i tokom vecxeri snimi ribu za koju bi zxrtvovao bar tri prsta [:D] ...i naravno riba ni pet ni sxes` pravac kod njega i krece vatacxina...on se nalozxio kao pas i zove je na gaybu, sxto ona iz prve prihvata...odlaze kod njega i pada peglanje do zore, riba je polozxila sa cxistom desetkom...komirani od sexa zajedno su zakuntali...nakon X sati lik se budi i vidi da nema ribe i u sebi pomisli "Do jaja nemoram da joj objasxnjavam da ne zxelim obaveze etc..." odlazi u kupatilo a tamo na ogledalu karminom pisxe "Wellcome to the club, ne volimo da umiremo sami!"...riba je kao imala sidu...BU [}:)] !

[xx(]

fml

Link to comment
Share on other sites

Damn provajder menjao wireless antenu pa me nije bilo par dana, elem...here we go again:

(Moj ortak [:D]  [:D]  [:D]  [:p] )Lik do jaja vaterpolista igra u Partizanu i usxao u mladu reprezantaciju ma ono potecijal u pm, a uz to preslikan Apolon [:p] ... izasxao do Soul Food-a (sadasxnji F16) i tokom vecxeri snimi ribu za koju bi zxrtvovao bar tri prsta [:D] ...i naravno riba ni pet ni sxes` pravac kod njega i krece vatacxina...on se nalozxio kao pas i zove je na gaybu, sxto ona iz prve prihvata...odlaze kod njega i pada peglanje do zore, riba je polozxila sa cxistom desetkom...komirani od sexa zajedno su zakuntali...nakon X sati lik se budi i vidi da nema ribe i u sebi pomisli "Do jaja nemoram da joj objasxnjavam da ne zxelim obaveze etc..." odlazi u kupatilo a tamo na ogledalu karminom pisxe "Wellcome to the club, ne volimo da umiremo sami!"...riba je kao imala sidu...BU [}:)] !

[xx(]

e jebi se sad!!! ukenjao sam se

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

sad sam se setio i druge (inache obe sam chuo od ortaka koji je chuo od ortaka koji je u fazonu ovog djure istine):

kosim je tako pshenicu sa caletom na imanju i kosim i kosim kad ono veliko imanje nikako da pokosimo i tako negde oko 17h mi nismo stigli ni do pola kad vidim gore prolece helikopter. sazali se vozach helikoptera na nas kako kosimo ceo dan i okrene helikopter naopachke i poseche ostatak pshenice

ima josh samo ne mogu tachno da se setim .. al mi je zao shto lika nikad nisam uzivo upoznao =))

<

>

na'vatao sam djuru juche

prichao mi je kako do jaja vozi helikopter. jednom je okrenuo helikopter naopachke i pokosio travu u dvorishtu :D

Link to comment
Share on other sites

Damn provajder menjao wireless antenu pa me nije bilo par dana, elem...here we go again:

(Moj ortak [:D]  [:D]  [:D]  [:p] )Lik do jaja vaterpolista igra u Partizanu i usxao u mladu reprezantaciju ma ono potecijal u pm, a uz to preslikan Apolon [:p] ... izasxao do Soul Food-a (sadasxnji F16) i tokom vecxeri snimi ribu za koju bi zxrtvovao bar tri prsta [:D] ...i naravno riba ni pet ni sxes` pravac kod njega i krece vatacxina...on se nalozxio kao pas i zove je na gaybu, sxto ona iz prve prihvata...odlaze kod njega i pada peglanje do zore, riba je polozxila sa cxistom desetkom...komirani od sexa zajedno su zakuntali...nakon X sati lik se budi i vidi da nema ribe i u sebi pomisli "Do jaja nemoram da joj objasxnjavam da ne zxelim obaveze etc..." odlazi u kupatilo a tamo na ogledalu karminom pisxe "Wellcome to the club, ne volimo da umiremo sami!"...riba je kao imala sidu...BU [}:)] !

[xx(]

zajebana situacija [b)]

Link to comment
Share on other sites

Evo danasxnje dve legende, ove su o lopovima ;)))

I

Nekom burzxuju ispred njegove vile zapale novu mecxku...cxovek prijavi ali naravno slaba vajda od nasxih pubova...nakon nedelju dana kola ponovo na istom mestu gde su i bila i to sa porukom...u poruci pisxe "Izvinjavamo pozajmili smo Vam kola zbog izuzetno hitnog slucxaja i da bi VAm nadoknadili neprijatnosti koje ste imali natankali smo auto do vrha i rezervisali smo vecxeru za Vas i suprugu u "Interkontinentalu", za taj i taj datum i mozxete da proverite na ovom broju telefona"...Ovaj uzme nazove broj hotela kad stvarno rezervisana gala vecxera za dvoje...i kako super skockaju se oni i odu da iskoriste vecxerenku...naravno sve je bilo extra, samo kad su se vratili kuci, zatekli su samo prazne sobe, majstori su im opajali i namesxtaj [:p]

II

Tip dao oglas da prodaje Bembaru za 25000 evrica...nazove ga lik i pita jel mozxe za 20000?...ovaj kao ne mozxe fixno je 25, i kao ok...ovaj ga nazove ponovo sutra i pita ga isto i naravno dobije isti odgovor...i tako ga je smarao par nedelja, sve kao evo skupio sam josx 500 jura jel mozxe sad itd...i jednog dana mu cxovek kazxe "e jebi ga malo pre sam ga prodao za 25"...nakon 10 minuta upada mu maskirani tip sa prangijom i kazxe "Daj 25000 evra" [:D][:D][:D]

fml

Link to comment
Share on other sites

Damn provajder menjao wireless antenu pa me nije bilo par dana, elem...here we go again:

(Moj ortak [:D]  [:D]  [:D]  [:p] )Lik do jaja vaterpolista igra u Partizanu i usxao u mladu reprezantaciju ma ono potecijal u pm, a uz to preslikan Apolon [:p] ... izasxao do Soul Food-a (sadasxnji F16) i tokom vecxeri snimi ribu za koju bi zxrtvovao bar tri prsta [:D] ...i naravno riba ni pet ni sxes` pravac kod njega i krece vatacxina...on se nalozxio kao pas i zove je na gaybu, sxto ona iz prve prihvata...odlaze kod njega i pada peglanje do zore, riba je polozxila sa cxistom desetkom...komirani od sexa zajedno su zakuntali...nakon X sati lik se budi i vidi da nema ribe i u sebi pomisli "Do jaja nemoram da joj objasxnjavam da ne zxelim obaveze etc..." odlazi u kupatilo a tamo na ogledalu karminom pisxe "Wellcome to the club, ne volimo da umiremo sami!"...riba je kao imala sidu...BU [}:)] !

[xx(]

Pa nije valjda bio glup da ne koristi kondom?

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Sto? Jebes se sa vaterpolistima? :)

hahahahahah....ne! [:D]

ok....a sta je f6?

btw...kako sam se danas ukenjao vozim malo kros motor po shumskom putu kad krenu da me jure vukovi,ja se usr'o...i nista vidim ja put se rachva na levo i desno ...ja dam migavac za levo i skrenem desno a glupi vukovi odu levo!!!!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

pa isto ima sad ovo je istinita prica kao i razlog zasto su kao bili zatvorili roxy club na ne znam tacno koliko u fazonu je kao lik ima cigaru u ruci i kroz filter ima uboden spric tj iglu i tako pridje nekoj sponzorusicu ili sta vec bocne je i kad ono riba da vidi ona kao vidi cigaru u ruci i tu kao likovi daj da popijemo pice ovo ono da se kao izvini i tako sede uzme lik telefon i kad sutrandan riba se budi i stigne joj poruka Dobro dosli u club sidasa.....

ili

neki moj ortak video jednu chku i kaficu i pridje joj i muva je i muva i tu sve ok odvede je on gajbi tu se vataju ovo ono i kad krene da je skida kad ono "ribi" ima sta da ispadne iz gaca...:P

ili

od mog ortaka pa neki njegov ortak bio u ne znam kojoj tacno diskoteci tu se muva sa ribom i kao ona ajmo kod mene da se kresnemo i ode on sa njom dodju oni on legne skine se riba mu kaze idem ja do kupatila on se vec skinuo i pripremio kad ono ima sta da vidi dolaze mu 3 nabijena tipova i tu ga....znaci decko nije mogao da se povrati i tu nista on zaspao probudio se nzm kako ode skupi ortake dodju opet u isti stan ali nema nikoga i prijavio je muriji ali nista nisu nasli...

Edited by watch:.

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

a u zr-u se ovo desilo :

neki baja iz NS-a je upao u diskotheque, i bocnuo klinq spricom sa HIV-om...

posle ispala prica da je njega neka riba tako izradila u ns-u, kao bili su zajedno ne znam koliko, tipa god ili nesto, i nije mu kazala da ima dusi... i on flipnuo i krenuo redom...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Imam je ja, a sad ces da je imas i ti! Dno.

od mog ortaka pa neki njegov ortak bio u ne znam kojoj tacno diskoteci tu se muva sa ribom i kao ona ajmo kod mene da se kresnemo i ode on sa njom dodju oni on legne skine se riba mu kaze idem ja do kupatila on se vec skinuo i pripremio kad ono ima sta da vidi dolaze mu 3 nabijena tipova i tu ga....znaci decko nije mogao da se povrati i tu nista on zaspao probudio se nzm kako ode skupi ortake dodju opet u isti stan ali nema nikoga i prijavio je muriji ali nista nisu nasli..

Cuvena Betmen prica ;)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...