Jump to content

Provale u doti


Sasuke-kun

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Cent 25. min ima boots i vitality, farmovao ceo gejm

Ja: Cent what are you going to build?

Cent: mass tarask

Ja: First buy brain then you can mass hot

***5 minuta kasnije***

Cent: mate what u mean buy brain, energy booster, right?

:D

  • Upvote (+1) 1

alekz: bicu prvi covek koji je osvojio

alekz: turnir

alekz: jednom rukom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mislim da sam postovao nesto u vezi ovog topic-a, ali ne vidim post nigde. Avaj, evo neceg novog. Drugar se posle duzeg boravka vratio sa Tajvana, verovatno nije tamo pikao dotu zbog obaveza, i sto bi rekao owner of the playground, kao da je ispao iz vremenske kapsule. Pichimo u lanu like usual, jurimo 3 heroja top, dva str. i traxex. Poceo da se dere "hvataj ih, hvataj!!" Kao i obicno svako pocinje da pici razlicite heroje. Pokusavsi da objasni da svi picimo trax vikne "hvataj (i tu mu mozak zabaguje, i ne mogavsi da se seti imena) nastavi "HVATAJ BRE. . . ONU ZENU!!!!"

Zvonchica

Link to comment
Share on other sites

Da kvalitet je definitino opao ... ali jedna stvar mi nikad nece biti jasna i dan danas. Opisujem situaciju: Bezi Furion ... Nerubian Assasin ulazi u wind (na 2. lvlu) i juri ga ... dolazi do njega i umesto da ga jednostavno udari u ubije lik castuje impale na njega i udari ga 2 puta ... Furion ga ,,HAPSI" :D sa prvom i izvuce se ziv sa 80 hp. Uopste nisam razumeo decka. :D

How much wood would a woodchuck chuck

If a woodchuck could chuck wood?

A woodchuck would chuck all the wood he could

If a woodchuck could chuck wood!

Link to comment
Share on other sites

Pa ako ga je nerub udario 2 puta posle impale-a furion ga nije mogao "hapsiti" , a da pritom ne uhapsi i sebe, zar ne? Posto ako ga je nerub udario 2 puta znaci da mu je bio u meleeu a furion uhapsi i sebe ako castuje na nekoga ko mu je u meleeu. I to nije dota provala, nego dota fail.

Link to comment
Share on other sites

Evo provala od mog druga,

Kada je tek pocinjao da igra dotu, ono nije nista znao i mi cjelo vrijeme govorili sange jasa, tek poslije on rece "sta ide za jange jashu?" LOL! Evo i druga provala, ali nema veze sa dotom, ali ima sa garenom, tako ja isao sa tim svojim drugom u banku da on uplati gold member preko retaila, i sada on treba poslati tamo pare tom retailu na ziro racun pa ce retail da plati to svojom karticom taj gold member, i sad on to nije znao i kaze mu ona zena sto radi u banci za salterom "izvolite" tek on odgovara toj zeni "ocu da kupim gold member" ja sam se zakoceno, tek ono zena "molim" "ocu da kupim gold member" LOL!!! i na kraju ja tamo objasnim toj zeni sta treba. Zamislite sta bi bilo da ja nisam bio tu lol.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

venomanČer

lina-sokersica

čizme,cipele,phase boots klompe

fissure-frizura

dimejdž,adžiliti,strendž

vajnd vok

blejd of alaktrisiti

rohan

sandžojaš

dagon - ruža

stamovanje standardno

skiptar

shadow demon - kuče (pre 6.72)

etc

današnja deca

Edited by Quake
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

pogresno si objasnio toxisha

Gaming festival,otimaci tangosa napuseni (toxi cela doktorTomic)

doktor tomic igra WR,Minitito igra Syllu

Doktor veze u cvor i pocne da se dere u CVOOOOOOOOOOOR onda ide meda pa i on veze u cvor,to je Dupli cvor,dodje doktoru CD on baci jos jedan cvor eee to je sad MORNARSKI :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...