Jump to content

Provale u doti


Sasuke-kun

Recommended Posts

Ring of basilus - Faking ring of praziluk [:D] (highlights from deus tour)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

quarter staff = frulica xD

Napisao sam u nekom od ranijih postova...

Bili mi jedno vece na doti, prosli kako smo prosli, nebitno, ostavili Babojeba, idemo kuci, i stize poruka od doticnog:

"Pricaj mi o njoj, pricaj sve sto znas, reci da l' je boli sad kritikal nas, ali nemoj laznu nadu da mi das.... Sajlensuj je sajlensuj, sajlensuj ko pre, eh da mogu privuci je kukom, Nessaj da je ubije...!"

xD Pa vi vidite ko je tu nenormalan!

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

2 najjache izvale u doti su

1) UNIJA

2) IMBUA

Koji ste debili lik igra prvi put i vec vas UNIJA :)

Kakvi ste smarachi uzeli ste tog IMBUA heroja :)

NEMAM MRTVU SIGNATURU PISHAM VAM U OKO I ZATO KUCAM OVO

UNIJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

signa.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dobili protivnici nesaja i ja ono u brzini pitam : e ko vam je ovaj konj? kad Cole odgovara : ja sam konj

Prvih dana igranja dote chesta pojava je bila menjanje life-a kod Soul Keeper-a : ja na cvenom on pun i zameni life :)

A kad nam lik umakne sa nula hp kazemo : osta covek bez gaca

imalo je tu jos provala kao

Lich - Linch

Tiny - Lemy (jedan ga tako nazvao i sad ga zove cela igraonica tako)

a onaj srndac :) kod nas je lane

a i ja bot uslo mi u glavu da Faceless Void-a zovem Void Stone

Link to comment
Share on other sites

ni manta style ne radi lycantrophu ja probo' iz zajebancije kakva ce da budu 3 mocna vuka, ali tuki ,vrati se u normalnu formu sa 2 iluzije :)

pa bf ne radi , zato sto pri morfovanju vuk dobija mali range, kao sto ursa ima npr, a sa blo kakvim range herojem cleave ne radi, dok manta removuje sve efekte na heroju, kad se iskoristi.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ode vam topic u kurac malo .)

E brate ajde pravi ti gishu, treba dzojnt(oblivion staff) i ulje(eul), lik je pisao ovo u chatu, koma :))

ili

aaaaa UBIO ME PIZDA

Double kill !!!

MOLIMMM !?!?!

shta ubio i tebe ?

MA DA.

pa kako ?

PA BACIO NAM _GRUDVANJE_ , SMRADINA!!!!

najkoma od svih :)))

u pitanju je bio chainfrost na ursu i mortred :)

Link to comment
Share on other sites

Pazite sad ovo. Bili mi na moru, ono kao, prosao ispitni rok, exit, idemo malo da izduvamo, dobro je i malo od dote da odmorimo, itd...

U sobi 2 kreveta, spavamo drug i ja. Mene inace zajebavaju sto setam u snu. Kontam da vam je ovo veci zanimljivo, i ne moram nista vise da kazem. :)

U pola noci, ja otvaram oci, i skontam da stojim na nogama. Pogledam u onom mraku oko sebe, i skontam da me drug gleda (valjda se probudio kad je cuo da ustajem) u fazonu: "sta radis ti jebote?". Ja se potpuno izgubio, vise ne znam ni da li sanjam (a sanjao sam da radim sta? igram dotu), dolazim do utikaca, stavljam ruku na njega, i kazem: "pa jel ti ne kontas da ocu da sklopim crystalys i demon edge? "

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

Guest kli[c]a

Pazite sad ovo. Bili mi na moru, ono kao, prosao ispitni rok, exit, idemo malo da izduvamo, dobro je i malo od dote da odmorimo, itd...

U sobi 2 kreveta, spavamo drug i ja. Mene inace zajebavaju sto setam u snu. Kontam da vam je ovo veci zanimljivo, i ne moram nista vise da kazem. :)

U pola noci, ja otvaram oci, i skontam da stojim na nogama.  Pogledam u onom mraku oko sebe, i skontam da me drug gleda (valjda se probudio kad je cuo da ustajem) u fazonu: "sta radis ti jebote?". Ja se potpuno izgubio, vise ne znam ni da li sanjam (a sanjao sam da radim sta? igram dotu), dolazim do utikaca, stavljam ruku na njega, i kazem: "pa jel ti ne kontas da ocu da sklopim crystalys i demon edge? "

brate kolko dnevno ti konzumiras dotu kad je i sanjas?

Link to comment
Share on other sites

ne mnogo samo 23 h dnevno, sto dovodi mozak doo.... ludila!

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...