Jump to content

Provale u doti


Sasuke-kun

Recommended Posts

To je bilo posle 2 nedelje neigranja.

lepo leP0,

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

-refresh :D nove provale mladog micka iz clana srbija

ja: e micko kada se puni mana kripovima (chenovim) kada nemas ring of bazilus

micko: svakog ramazana :D

stoji decko igra i pita me dali da uzimam prvu i plusice ...

na to ce micko : STA SI T NEKI MUSLIMAN RECI KRST A NE PLUS jel ti kuran nedozvoljava !! decko se skenjao

don`t eat yellow snow !!!!!

play hard go tard

if noob would airplane bnet will be airport

Link to comment
Share on other sites

brate ja i smajli popili litru rakije sta ja da te podsecam :)

znam da se skenjo kada sam mu rekao da mu je nestao ipod (mp3 20gb 350e) :))

zamalo nije rasplako se

da da

zvao me da slavimo kod njega kuci novaka :)) da igramo wc3 O_O

don`t eat yellow snow !!!!!

play hard go tard

if noob would airplane bnet will be airport

Link to comment
Share on other sites

e celu noc si imao facu ko ovaj zeka i na kraju si samo otisao bez reci -.-

e pravi si SASUKE al ne ja nego onaj iz anime-a  . . .

@ghost: e ghoste ghoste na niske si ti grane spao kad te sasuke proziva , i u opste kako se pravi takva faca ^^?

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Igra drug sa medjedom, i pustio onog summonovanog medveda da se bije sa kripovima, a on stoji tu iza na brdu, leci se ili sta ja znam.. Jedan lik iz protivnickog tima krene da mu pegla medveda, a on ga blinkuje nazad, a ovaj se skenjao, i kaze: "Otkud medvedu wind walk??!?" :)

Pravimo heroja po nasem dobrom drugu spellcaster-u :D

Za sad znamo da ima auru koja kolegama uzima experience i pare, a protivnicima boostuje exp i pare, i znamo da mu je ulti neka vrsta kritikala: ima 15% shanse da ispadne 4 puta gluplji!

Spellcaster moj dobar drugar! :D

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

Igrali pre neki dan nocno u deusu ... I sad moj tim ima 4 heroja + djapovica (neki ortak) koji ima stelt assassina i stoji iza protivnickih heroja... Protivnicki heroji se zalecu na nas i kao mi ubijemo 2-icu a oni svu 4-icu a djapovic pun helta. I laza koji igra u mom timu kaze djapovicu: "je li djaaapovicu sto si budzio skill 'navijacka zastavica'?" [:D] i svi u komu [:)]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

za novaka clan "srbija" je iso u celarevo ....

kada su se vracali u autobusu su se raspravljai majti micko i babojeb sta je jace voz ili podmornica

na kraju je majti micko objasnio da je voz jaci , a kada su izlazili iz autobusa vozac je brisao suze i rekao

cao momci :D

VOZ TI PARKIRAM PRED SKPUSTINU PA TI PRDI SA PODMORNICOM KOLIKO OCES !!!!! ROFL

don`t eat yellow snow !!!!!

play hard go tard

if noob would airplane bnet will be airport

Link to comment
Share on other sites

za novaka clan "srbija" je iso u celarevo ....

kada su se vracali u autobusu su se raspravljai majti micko i babojeb sta je jace voz ili podmornica

na kraju je majti micko objasnio da je voz jaci , a kada su izlazili iz autobusa vozac je brisao suze i rekao

cao momci :D

VOZ TI PARKIRAM PRED SKPUSTINU PA TI PRDI SA PODMORNICOM KOLIKO OCES !!!!! ROFL

Nije babojeb, nego Vuk, ali sustina je ista. Juce su trazili na internetu slike najjacih vozova i podmornica, likovi! :D

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

Provala je vezana za CS, ne za dotu, ali ne postujem tamo previse, pa reko mogu i ovde da napisem...

Sedi Shady u igraonici, igra CS, proslo neko vreme (tipa 10 h) od kako je seo, pali cigaretu, drzi pepeljaru u ruci, i krene da je primice monitoru, tj da je gura U MONITOR! Masa se okrece, cuje onaj zvuk stakla o staklo, kazu: "Sta radis Shady!?" On ih pogleda, i skonta da pokusava da stavi pepeljaru na kutiju koja se vidi na monitoru! :)

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...