Jump to content

Provale u doti


Sasuke-kun

Recommended Posts

"AAAAAAAAA dementu, jbte sve si fragove zaglodario, sad ako te ubiju, ima da chuvash fontanu do kraja"

"LIIIIICH, Beshte, baca GRUDVANJE!!!"

"ovaj Lesli ce da nas triple killuje ko dobar dan ako ne nabacimo svi po heart of tanaska"

"vidi ga leeeeek ima leptirica, i shteka se ko devojchica iza kule"

Link to comment
Share on other sites

Jbg nisam ranije video topic, kakve sam sve pacijente vidjao to je strasno, najsveziji od pre par dana:

lik igra sa Phantom assassinicom, i baja posle bootsa poceo da seta Arcane ring, na moje pitanje sta ce njemu Arcane ring, sto ne ide na +dmg, on odgovara da mu treba za ulty [b)] . Posto je partija sa takvim likom bila gotova i pre nego je pocela ja mu kupim energy booster, posle (relativno kratke) partije lik me wispuje da igramo jos i kako smo on i ja zapali u los tim :(

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

^ [roflmao]

hehe nikad necu zaboraviti legendarne

zec iz nsa za "novu taktiku" davno :)

kaze

ulece mornar dize sve u vazduh

onaj nekronomikron baca infernale

destrojer baca u zatvor sajlensera i baca ono njegovo cudo

za to vreme konj beli srecu deli (tormented sa ultijem lol)

dok im vajper baca otrove cisto da ne pobegnu :)

ondaa..

ring of praziluk

hart of tepsija (teresija)

tiny - totti

svi mekani heroji - balon ili bouble boy (tormented keeper of the light itd)

jebiii jebiii jebiii (borbeni poklich kada ubijemo sve :D)

dodji debela ili dooooooodjder druzhee :D

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Bezi 'drvo' prema sumi i stigne da baci na sebe onaj wind-walk-like spell, kad cujes lika kako komentarishe pored jednog od kompova: "Gde cesh naci Drvo u shumi" O.o

Prva magija kod Bristlebacka je Slina, a sama cim bacanja magije je Slinovanje. (Moze se cuti po igraonici kako ljudi vichu: "Slinuj ga, slinuj ga")

Lifestealer = Lifester (Lajfester)

Dazzle = Disney (Dizni), Lechivoje

Alchemist = Drkadzija (zbog animacije za unstable concoction)

A sto se borbenih poklicha tiche, najpoznatiji je "KRK U BULJU!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

igramo neki turnir dal bese wcg ili nesto tako dok si jos mogao da kupujes iteme drugim herojima i kazem ja jednom ortaku sa neta koji nikad nije igrao u lanu do tad ??!?!?! "kupi mi quaterstaff ! on meni "sta da ti kupim ?" ja mu ponavljam "quaterstaff mi kupi jbt".on meni "STA ?" ja pocinjem da pizdim i kazem "brate jebeni quaterstaff",a on me gleda ko da sam mu rekao nesto na kineskom! i tad sam maksimalno ispizdeo i kazem "brate kupi mi jebeno drvce kod brke " !!!???!? i on mi mrtav ladan kaze "a drvce opusteno |!!!!!!!!" [:D][:D][:D]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nije vezano za dotu,igram sa drugom AT ... warcraft i sad ja ud on ud... Abotte smo zvali Guze,i da sada njemu taman abot(GUZA)da umre on kaze, PUNI MI GUZU!PUNI MI GUZU!

;))) 5 minuta nisam igrao... svu su nam vojsku pobili ali.. sam se dobro ismejao rofl.

Edited by Lucien.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nije vezano za dotu,igram sa drugom AT ... warcraft i sad ja ud on ud... Abotte smo zvali Guze,i da sada njemu taman abot(GUZA)da umre on kaze, PUNI MI GUZU!PUNI MI GUZU!

;))) 5 minuta nisam igrao... svu su nam vojsku pobili ali.. sam se dobro ismejao rofl.

[roflmao]

sad sam se setio i ja slichne scene, ja i dva druga igramo neki quest scenario s herojima, i sad jedan je naravno healer a drugi je za vreme cele partije vikao PUNI ME CHEVO PUNI ME! SHTO ME BRE NE NAPUNISH JBT?! a ja i ostatak igraone smo se izvaljali [:D]

Našikam se i pravim haos

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...