Jump to content

sta PRVO uradite kad ustanete...


Kole'

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bacim pogled na sat a onda zavisi kakav sam se probudio:

a) ako sam se probudio smozden:

ostajem da lezim u krevetu i ako mogu (imam vremena) probam da kuntam josh, al poshto obichno ne mogu onda ubacim drugi jastuk ispod glave da se loma pridignem, zakukam par puta i upalim tv da prebacujem kanale jedno 20 minuta pre nego shto ustanem da shoram i kupanje da bih doshao sebi

b) ako sam se probudio relativno normalan:

prvo shoranje, palim tv, sedam za komp, stavljam kafu, palim pljugu

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

kad se probudim onda se izlezavam bar pola sata...ako ne moram negde da idem.

posle izlezavanja odem u wc da se sredim...pranje zuba, umivanje ,(brijanje ako mora). Dok se vratim u sbu komp je vec uplajen i iz zvucnika izvire lagana melodija Lorene McKeenit ili Enya-e...to sto volim da slusam jutrom...to je cudo.

E a kada ustajete...ja se nekad ZABAGUJE i ustanjem u 6 ujutro i to samo kada legnem pre 24:00, pa onda ne mogu da zaspim nikako.

-It is said that the first time Takamatsu saw Judo he was horrified. This was because they bend their backs during their techniques.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm....ja mislim da ipak svi PRVO poceskamo jaja.

sta vi nemate profesionalne ceskasice jaja koje su tu samo da vam ugode cim se vi probudite??? .... varvari

elem necesem jaja, nego zavrsim za kupatilom pa onda pravac do frizidera. ranije sam odma izazio napolje posle dorucka, dal zbog skole dal zbog bleje napolju a otkad sam zavrsio srednju sedim za kompom do popodne a.... a ponekad i ceo dan/noc [jumpy]

Link to comment
Share on other sites

Subotom ujutru obicno D***M K***C i slusam Slipknot,Mayhem,

Dimmu Borgir,Behemoth,...  [:D] Idem da jedem,operem zube i

ponovo legnem da spavam  [:p] 

Poz.....

Kad prestanes to da slusas onda vise nece biti ni potrebe da drkas...naci ces u gradu i nekih zenskih :)

Link to comment
Share on other sites

Radnim danima obichno prvo stisnem dugme na mobilnom kada krene da pishti budilnik i odem u kupatilo. Posle kupatila ukljuchim TV i pustim Euro News, skuvam kafu (ako mi zena nije vec skuvala), odgledam jedan blok vesti (oko 30 min), obuchem se i odem na posao.

Vikendom sve zavisi od raspolozenja, jutarnji sex, kafa, omlet (random). Komp palim vikendom samo kada mi je bash dosadno ili ako imam neku super igricu.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

sta vi nemate profesionalne ceskasice jaja koje su tu samo da vam ugode cim se vi probudite??? .... varvari

Nista kao samostalno cesanje jaja i miris prstiju posle toga u rano jutro.

Prvo sto uradim kad ustanem...sednem na krevet jer ne mogu da stojim =)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Otvorim oci, idem da soram, iztusiram se pa na posao / faks (zavisi od dana) :)

nepijem kafu i nepusim - tako da tu vrstu zamajavanja za siromasne nemam na dnevnom redu [:D]

Preko vikenda obicno ustanem, soram, tusiram se, palim komp i pustam neku muziku, pa gledam sta cu da klopam :)

Inace cim stignem na posao, palim komp i citam vesti + rur (tek kad napisem neki trashtalk pasus krecem da radim :) )

Sve to traje oko 30 min.

To je navika bez koje ne mogu da zamislim dobro pocet dan :)

elem, kao klinac (15-16) sam imao trip da moram da izdrndam kitu cim se dignem :)))) hvala ti boze sto sam ispao iz tog tripa ... valjda pubertet :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...