Jump to content

Butik i restoran?


Lucky

Recommended Posts

Huh, ja uopste nisam imao pojma da Stankovic otvara kod nas butik i restoran. Malo sam se iznenadio kada sam danas prolazio gradom a ono gomila sponzorusha cheka svoje budutje muzheve (barem se nadaju da ce uspeti neki pos'o da zavrshe © kovach).

Videh bilbord po gradu za taj restoran Del Oro ili kako se vec zove, nije ni vazno, i kao pored Kalenitj pijace je, sto me baca jos u veci rebus posto mi ne pada napamet gde tu mozhe da se smesti novi restoran, a ok, butik znam gde je, videh danas :)

No nije loshe sto su svi ovi stranci fudbaleri svratili, malo se proshetali gradom, bili do gradonachelnika, kul je to, barem da se neshto desava.

Link to comment
Share on other sites

a ja se pitam otkud stankovic vijeri i adriano kod gradonacelnika... kakav je butik?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Bah...

Covek ima planinu love, i sad opusteno moze da otvara restorancice i sije fensersku odecu...sranje... [:p]

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

sto se tice prehrane, stric mi je jedan od poslovodja... puko je jos pre godinu dana..

a sta je jos pominjano.. diskoteke, restorani, parking (poceo covek, zbog neispunjenih obecanja opstine odustao), bioskop, glavnu ulicu.. eee... sombore medju sljivama

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Nije opstina, nego ga samo neko ne voli iz opstine, ili nije hteo da da dovoljan kes da mu daju dozvolu. Tako mu to dodje kod nas.

da, tako to funkcioniše, i baš je sramota na kakav zid naiđu ljudi koji su pošteno zaradili keš napolju pa se ne snalaze baš najbolje sa našim mutljavinama..

inače, knjaz miloš koji nisu dali divcu nego onoj fantom firmi je već preprodat, sad je vlasnik neka treća fantom firma.. ;)

Link to comment
Share on other sites

a restoran ce biti u njegosevoj na uglu sa ivana milutinovica ona nova fensi zgrada

inace koliko znam restoran se jos nije otvorio ali ovako kako izgleda bas ce biti fensi :)

juuupi jos vise sponzorusa u kraju ;)

A ne, zezn'o si se. Taj na uglu Njegosheve i Knjeginje Zorke je "Plaza". To je onaj sto mozhes da vidis bilborde za njega po citavom gradu, i to ce biti kao neki polu butik / polu fitjka. A provalio sam 'de je ovaj Del Oro, on je tamo na kraju Save Kovachevic (aka Mileshevska) prekoputa kafane "Kalenitj" gde je ona nova zgrada sa HVB bankom. E pa na kraju te zgrade sa leve strane je Stankovicev restoran.

Sto se tiche cena, ako se hvale time da su prodali 100 000 _dinara_ pazara prvi dan, to znaci da to i nije nesto cime mozhes da se hvalis, jer racunam da stvar tamo koshta tipa izmedju 8-10k neka najosnovnija, znaci da im je bilo 10 musterija sto napravi Todor za chuku vremena ;>

A sto se generalne kinte oko prodavnica tiche, imam neke informacije od 5-6 radnji koje se bave kompovima (sto nije isto sto i trafika slazhem se) i tu je cifra na dnevnom nivou oko pola ivanove cifre za kiosk. Sad, kada bi neko bio dovoljno zaludan mogao bi da sedne pa napravi neku ideju oko toga koliko pravi kiosk (posebno ako prodaje "ogrebi i blago tebi") ali kapiram da niko nije toliko besposlen.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...