Jump to content

Butik i restoran?


Lucky

Recommended Posts

ne, brate, oni su obavešteni do mojega i 100k dnevno NE MOŽE DA NAPRAVI KIOSK.

GLAVNI ARGUMENT: TO NJIMA ZVUČI KAO MNOGO PARA!

Sva sreca pa si ti argumentovao svoje tvrdnje. [:p]

Aj' da sacekamo da vidimo kakav info ce Peja_ sutra da postuje. Ako si u pravu prvi se izvinjavam. [;)]

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

ovako :)

100k je bas maximum koji moze kiosk da napravi za dan,i to su oni na aerodromu kad je neka frka ili slicno.prosecna zarada ovih po centru grada je 20-30k,40k ako je blizu autobuske/zel. stanice ili slicnih mesta.

dakle moguce je 100k ali to bas i nije redovna pojava :)

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

moje informacije su od knjigovođe koji između ostalog radi za nekoliko kioska.

Ivan reche da ima info od knjigovodje koji radi za nekoliko kioska, kao sto mozhete da vidite, nije da mu mozhda ne treba verovati. Ja sam inace provere radi pozvao druga jednog ciji tjale drzi knjigovodstvenu agenciju i bave se time, kazhe da trafika mozhe da napravi oko 50.000 dinara dnevno pazara maksimalno. Standardna, znaci nikakvi ekstremi na aerodromu i slicno.

Link to comment
Share on other sites

Jeste, sad cemo da ti boostujemo ego kako si mnogo zajeban pa smo zbog tebe zvali ... Zapravo je ispala interesantna spika oko svega, i mene je zainteresovalo koliko kesha pravi kiosk u odnosu na prodavnicu kompova oko kojih imam uvid u "poslovanje". Ako nista, barem topic nije skrenuo sa teme ... ustvari ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...