Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

meni je ceo taj 18 ciklus ok. nisam gledao 16 i 17 pa ne znam shta se tu deshavalo, i da li ste se vi zbog toga smorili, ali u poredjenju sa ostalim sezonama 18a mi je medju boljim.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni se čini da je Kifer dao glas, samo sam se i ja istripovao zbig malo povišenog tona. Ali nakon što sam je odgledao još dva puta :) siguran sam. I da, 21 i 22 su najbolje epizode, ostalo je...

Margi, podhitno da nabaviš sve sezone Simpsa da se edukuješ od početka, izgleda si dosta pozaboravljao. :) Evo, javljam se ja da distribuiram ako treba. :) Mada, ako ti je 18. jedna od boljih, imaš loš smisao za humor. :)

Meni je baš prelaz kvaliteta bio nekako nagao, pogotovo zato što sam sve gledao odjednom, pa bih za mesec dana odgledao po 2-3 sezone. I tačno je problem nastao kada je stigla 16. na red. :(

Činilo mi se da je 17. izvukla stvar, ali onda odgledah ovu. Mada, što reče Ivan, možda su štekali fore za film, a on, bar po trejlerima, deluje vrhunski...

Link to comment
Share on other sites

pa pazi, istina je da se ne secam shta se tu gledalo, a i zashto bi. ono chega se secam je da se nisam bash neshto smejao. ovaj 18i mi je onako ok. za sada sam pogledao prvih 11 epizoda i u svakoj je bilo bar 2-3 haha momenta.

sad, moguce je da sam zaboravuio da je bilo smeshno:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

imam problemchitj

zbog emitovanja iste vecheri retardi po torentima meshaju epizode 21 i 22, tako da sam greshkom skinuo kenta (ok je epizoda ali hteo sam 24ku), i ond skapirao da 2 druge "epizode 22" koje sam potega da torentujem zapravo predstalvjju tu 21vu sa kentom....smooor

Link to comment
Share on other sites

pa pazi, istina je da se ne secam shta se tu gledalo, a i zashto bi. ono chega se secam je da se nisam bash neshto smejao. ovaj 18i mi je onako ok. za sada sam pogledao prvih 11 epizoda i u svakoj je bilo bar 2-3 haha momenta.

sad, moguce je da sam zaboravuio da je bilo smeshno:))

Brate, 2-3 haha momenta je malo. :) Ja se time vodim; kada sam prošle godine gledao sve sezone od 1. do 16. ranije su bile prosto sjajne. A na ranije ne mislim samo one prastare, već i na 12, 13, 14, 15. I mislim da mi je baš trebalo daodgledam sve ispočetka, da bih tačno video kakav mi humor u Simpsima odgovara. Šta ja znam.

imam problemchitj

zbog emitovanja iste vecheri retardi po torentima meshaju epizode 21 i 22, tako da sam greshkom skinuo kenta (ok je epizoda ali hteo sam 24ku), i ond skapirao da 2 druge "epizode 22" koje sam potega da torentujem zapravo predstalvjju tu 21vu sa kentom....smooor

Hoćeš da ti srežem za petak? :P

Link to comment
Share on other sites

onda narezhi meni HOHOHO.

elem, gledao "stranger then fiction" danas. odushevljen sam. dovoljno je retji vil ferel, iako nije komedija. ima par segmenata u filmu koji mogu da se posmatraju odvojeno, i svi su mi dobri. njegov odnos sa pekarkom, sa kolegom, sa psihijatrom, sa onim doktorom knjizhevnosti koga glumi dastin hofman... ma gomila dobrih scena i gluma na nivou.

gledao neki dan i "man of the year" (robin wiliams i kris woken). josh jedan kul film. komedija/drama koja pricha prichu o komicharu koji se kandiduje za predsednika amerike kao nezavisni kandidat :]

Link to comment
Share on other sites

3 filma sam kupio..

nemoj neko da se nasali da pogleda..bolje da gleda u jednu tacku 2 sata

Fur ~ nikol kidman,robert dauni dz...pakao od dosade..da traje 45 min krace mozda bi bio prosecno solidan..uglavnom ako volite jetija samo i samo u tom slucaju kupite..

Gojine utvare ~ film ni o cemu

Marija Antoaneta ~ joooooj..ovo sam kupio pod pritiskom..ali dobro je..sad ako ona bude htela ubuduce dakupi neki film, samo cu joj reci el se secas marije antoanete..

a sad odo da pogledam fountain

Taj Fountain komotno dodaj na spisak, a izbaci Gojine utvare, baš je vrh film. Onaj Španac što je zakuvao sve je genijalno odglumio, plus što ima mega scena: na večeri kod onog čiče trgovca što su mu priveli ćerku, i ubedljivo najjača, kad prezentuju sliku kralju i kraljici... [:D]

Za Mariu Antonaetu skroz se slažem, ubija film u pojam kolko je prazan i naporan. Ogadi mi kostimirane filmove, koje obožavam.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ta se skinula sad, moracu da je pogledam kad dodjem kuci.

Tek sam stigao da pogledam CSI, a eto i u pravom sam topicu za tako nesto :)

OK mi je ova sezona, sta ga znam. Nije mi bas toooliko zanimljiva kao recimo druga, treca ili delimicno cetvrta, ali ima neke svoje zanimljive momente. Naravno, serijski ubica je glavni stos, i super je sto su ga tako razvukli po epizodama, medjutim, cini mi se da je na kraju mnogo lako pao. Nekako, kad ga jure 20 epizoda, ne ocekujem da u poslednjoj ostavi otisak prsta, ovi je ukebaju, ona padne na patos i kao ajde cao. Ok, ok, to stvara osnovu za klifhenger i sve, ali opet. Mozda je ovo trebalo u spojler ... cek sa'cu stavim.

Link to comment
Share on other sites

ova sezona je u principu manje "umetnichki" nastrojena kao 6ta recimo gde imash zezanja sa bojom, nachinom pripovedanja, kamerom...a po kreativnosti su najbolje ona sa pochetka kad obradjeni leshevi prichaju u mrtvachnici i ona sa bliznakinjama. cliffhanger jeste smor, slichno sa brassom prosle sezone odnosno sa nickom na kraju pete to povlachi da ce na pochetku sledece sezone sara biti lik sa najvecim razvojem bash zbog toga...i to je cool =o)

miniature killer arc je super, odlichno uradjeno sasvim, po meni drugi najbolji story arc u seriji (nakon transsexualnog sudije =o)) zapravo chini se da najboji negativci u seriji budu uvek zhene...wierd =o)

Link to comment
Share on other sites

u procesu sam gledanja svih filmova Dzona Kazalea (freda iz kuma) a posto sam Kuma nauchio napamet, odgledao sam prvo njegov poslednji film Deer Hunter... Radnja filma nije nesto preterano dinamichna, nepredvidiva, inovativna, ali ono sto chini ovaj film ovako dobrim je odlichan kasting i josh bolja gluma svih, pocevsi od Boga (barem do polovina 90tih) - De Nira pa preko Meril Strip i Kristofera VOkena.

Kad omatorim hocu da izgledam kao De Niro u ovom filmu. Cak razmisljam o tome da pustim sada bradu

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Pirati 3 ownuju :) za razliku od 2ke ovde je sva akcija ostavljena za zadnju

trecinu filma, ali kada do toga konacno dodje... BHHHHH, LUDILO !!!!!!!!!!!!!!!!!

highlights: dejvi dzons reel face apirens i prokleti keith richards kao jedan od pirat kings-a, kako mu lezhi jebena uloga, preterano \o/

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...