Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

doa: dead or alive - totalno sam se zaljubio u saru karter, a film je inače straobalno glup

idiocracy - mogli su mnogo dalje da odu sa tom idejom, ali ni ovako nije loše, lagana komedijica sa odličnim zapletom

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

doa: dead or alive - totalno sam se zaljubio u saru karter, a film je inace straobalno glup

film dobija potpuno novu dimenziju ako si odigrao makar tri partije u Dead or Alive igri. Nesto kao kad smo pikali MK pa se lozhili i onda se pojavio film :) Ah da, i obavezno je gledanje u drustvu. Ako nema tih faktora, film je golo govno ;)

Sto se sare tice, trazhi Nidzi da ti recne par epizoda Smolvila kad se ona pojavljuje kao psihopata teleporter i zaljubljena je u klarka. Da, u tih par epizoda ima apsolutno svakog momenta od onih opisanih u mom Smallville special postu ;) A ima je i u Sharku ako se ne varam.

Link to comment
Share on other sites

Panov lavirint,

Film je divan :)

Samo sam se iznervirao kad je klinka uzela da jede grozdje, mater joj glupu,

po ceo dan chita bajke i dalje ne kapira, kad ti se kaze da ne jedes reto mala, nema da jedes..

Nisam slutio onakav kraj ( ili bolje recheno nisam zeleo); stvarno mega film, jedan od retkih u zadnje vreme, koji, po meni, opravdava epitet filma kao umetnichkog dela.

Anyway, pan = satir ?

:-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...