Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ako imash dovoljno slobodnog vremena i zhivce da trpish pinkovske reklame samo se tjun inuj na dotichni domaci kanal u ranim jutarnjim satima...otprilike 3-4x godisnje ide taj film =o) naravno mnogo brzhe je da ga DLujesh ako imash otkud =o) i da, ova 6ta sezona je vr! gustiram je natenane =o)

Link to comment
Share on other sites

Fast & Furious 3: Tokio Drift - poshto sam ochekivao da ce biti sranje, prijatno me iznenadio film i to uglavnom zbog toga shto se radnja odvija u Japanu :) Kraj je veoma interesantan, kao i pojavljivanje Vina Dizela (ne znam zashto, ali mi Vin Dizel nekako nedostaje u poslednje vreme (preskochite penal!!!))...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

vecheras na pro7 "veche za srbu" =o) XXX i Man Apart back to back =o)

also glednuo sam onaj Intorelably cruelty sa klunijem i CZJ...ima momenata ali nije nesto pisan...ide sad po ko zna koji put notting hill na prvom...kad sam skapirao mishu barton kao ono dete...braate kako vreme letiiii =o))

Link to comment
Share on other sites

superman returns...

boze... boze.... ali boze....

kom idiJotu je palo na um da snimi 2satnu, dvestomilionsku dramu o jebenom superheroju... o boze... koje govno!

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

^^ Hmm, pa na proshloj stranici si napisao o superman returns...

Chronicles Of Riddick: Dark Fury - eto, poshto mi je nedostajao Vini, reshih da odgledam ovaj kratki crtani koji vezuje Pitch Black i Chronicles Of Riddick. Nije loshe, mada je moglo biti i bolje :)

Usput gledam Ghost in The Shell: Stand Alone Complex (serija od 2 sezone po 26 epizoda) i bash mi onako fino lezi - kao prvo Major je tu [:p], kao drugo u stilu je prvog filma koji se meni nekako vishe svidja od drugog. Obavezno gledati!

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

hmmm. vid stvarno... to se moze objasniti na dva nacina...

1. mnogo sam bio pijan jutros kad sam dosao na posao

2. mnogo se gnusam tog filma i moram to da iskazem :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Usput gledam Ghost in The Shell: Stand Alone Complex (serija od 2 sezone po 26 epizoda) i bash mi onako fino lezi - kao prvo Major je tu [:p], kao drugo u stilu je prvog filma koji se meni nekako vishe svidja od drugog. Obavezno gledati!

ccc, sram te bilo srbo:)

runaway jury...dastin hofman, dzin hekman, jon kusak...dobar film

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Fast & Furious 3: Tokio Drift - poshto sam ochekivao da ce biti sranje, prijatno me iznenadio film i to uglavnom zbog toga shto se radnja odvija u Japanu :) Kraj je veoma interesantan, kao i pojavljivanje Vina Dizela (ne znam zashto, ali mi Vin Dizel nekako nedostaje u poslednje vreme (preskochite penal!!!))...

e jes', i ja sam ocekivala sranje,al dobar je..

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...