Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

jaoj... kad mi je jedna klinka koja se tripuje da je ... inteligentna rekla da joj je jedan od najomiljenijih filmova onaj sa 50 centi obogati se il umri pokushavajutji kako god... doshlo mi je da je upucam, tj... da je odvedem gajbi i spremim sesiju... da joj otvorim ochi!

bem ti... kad ljudi nemaju pojma :(

kazhem kazablanka oni kao wtf je to il... a ma to je glupost

dr. strangelove... a ma to onaj crno beli dosadan je o.O

itd...

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

the island - jedan od filmova koje bi malo sutra pogledao da u njima ne glumi riba iz tvojih snova

lord of war - gotivim filmove sa ratnom tematikom, al ovom fali malo dubine.. gotivim i kejdža, al ovo mu nije od boljih ostvarenja, a džared leto se izgleda specijalizovao za glumljenje džankija

Link to comment
Share on other sites

Divan dan....nabavio kelijeve heroje koje cu onako u slast da mrsim, i gledao mulen ruz koji je OMFG kolko je dobar

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

gledao sam drugi deo pirata.

otprilike ono sto kaze bole...

mada meni se svidja film dosta, jeste da sam sedeo u drugom redu, tako da kao da sam gledao tenis...

ali kraj me je skenjao... bah... zasto ne snime jedan film nego sve moraju da dele... bljak

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

preteklih 2-3 nedelje.

Doberman

B00004RCMY.02.LZZZZZZZ.jpg

Where eagles dare

where-eagles-dare.gif

Soylent green

soylent%20green.jpg

par James Bondovih filmova...

hmm

jedno 90 Bleach epizoda

Par parodija.

kasnije tju da ispishem druge filmove...

( [;)] )...

Edited by M!!!

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

gledao sam sinoc supermen returns

i komentar:

O BOZE!!! ko im dade pare da snime TO?! mislim bullshit! nit akcije, nit drame, nit icega... smaranjeeeeeee....

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...