Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Konacno odgledao Elephant Man. Izvanredno. Klasik. David Lynch u malo manjoj meri uvrnut... Anthony Hopkins standardno dobar... Poenta price je mozda uobicajena, ali je ovo jedan od prvih filmova na tu temu. Dodajmo da je gledano kroz Lynchove oci, tako da je... pa uvrnut zaplet :).

Konacno nabavio filmove koji su oznacili moje detinjstvo [:D] :

Willow

The Princess Bride

Legend

Da se podsetim malo :)

BTW, jos jedan klasik, stavio sam torrent da se skida.

Roses are #FF0000 violets are #0000FF all my base are belong to you.

Link to comment
Share on other sites

daaaa.... Gunisi, lol kako je to extra muvi :)

Ali u Legendu glumi i Tom Cruise, kako je to tek meni bilo smesno pre jedno 2 godine kad sam to provalio... Jbt, kad se samo setim kako sam se cimao od scena sa 'demonom'...

Roses are #FF0000 violets are #0000FF all my base are belong to you.

Link to comment
Share on other sites

takodje, secam se tog filma, cak sam ga imao na kaseti. Voleo bi da vidim neki rimejk tog filma, cini mi se da nije losha prica. Za film moze bash da se kaze da je bajka na traci. Heheh, kad se setim onih goblina, secam se da sam se cimao na svaki zbun :P . A djavo, kad se setim onog alterovanog glasa, boze koliko sam se trzao od toga :D

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

jao boze!!! vec 3 godine pokusavam da skontam kako se ta dva filma zovu... legend i willow... koliko sam ja te filmove gutao... po dvadeset puta...

znaci kao klinac keva i cale su mi svaki drugi dan iz video kluba uzimali sledece filmove :

legend

willow

star wars sva tri dela

indijana jones

mislim da sam svaki od njih gledao jedno 50 puta...

ima li dobra dusa koja ce mi narezati legend i willow da podseti jednog konja od 2 metra i 105 kila(merih se pre par dana) na njegovo divno detinjstvo :)

edit: el zna neko ime, i el ima neko neki film... jao kako da objasnim... film je dosta mator. uglavnom postoji neka tvrdjava koja nije na istom mestu nikad i oni moraju tu da udju i urade nesto...

secam se par scena kad lik odlazi kod crne udovice, ona mu pomaze razbija pescani casovnik i daje mu tako sansu da ovom pomogne da se izvuce iz legla punog paukova

onda se secam scene kad skontaju da je to dosta daleko da pozovu pegaze da ih prenesu

i secam se kako je neki kiklop drzao vrata koja se zatvaraju da bi ovi usli i tu je umro..

ja sam se klinac tim filmom toliko odusevio da je to neverovatno!

Edited by Jokerman

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

...edit: el zna neko ime, i el ima neko neki film... jao kako da objasnim... film je dosta mator. uglavnom postoji neka tvrdjava koja nije na istom mestu nikad i oni moraju tu da udju i urade nesto...

secam se par scena kad lik odlazi kod crne udovice, ona mu pomaze razbija pescani casovnik i daje mu tako sansu da ovom pomogne da se izvuce iz legla punog paukova

onda se secam scene kad skontaju da je to dosta daleko da pozovu pegaze da ih prenesu

i secam se kako je neki kiklop drzao vrata koja se zatvaraju da bi ovi usli i tu je umro..

ja sam se klinac tim filmom toliko odusevio da je to neverovatno!

http://www.imdb.com/title/tt0085811/ ovo?

dodao bih jos i lavirint sa bovijem

http://www.imdb.com/title/tt0091369/

Link to comment
Share on other sites

jao jeste! sreca sreca radost radost!!!

ako neko ima taj film zajedno sa willow i legend... spreman sam da zrtvujem 2 deci domace rakije kajsijovache, ostatke od proslogodisnjeg pechenja... ja i cale pekli... to je rakija od koje rastu malje na grudima... il to ili castim pivo u gradu :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

hehe to je film na kome sam ja nauchio da ma koliko ti bio odbojan francuski jezik, evropski original filma je visestruko bolji od americhkog rimejka =o)) takodje kad mu ne daju plesne cipele i ljigavu muziku iv montan sasvim kvalitetno glumi =o)

Link to comment
Share on other sites

Cache (2005)

Jbno sjajan film...ako volite sporije filmove i spremni ste za jedno veliko WTF? na kraju, preporuka.

E da, upravo skidam Chudesnu Shumu sa lokala. :)

Jedan od najjachih crtaca svih vremena.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

^Bash hocu da overim taj film al' nigde da nadjem neku bolju kopiju...sve neki CAMovi i slichna sranja. :(

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...