Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

Mash sam nabavio pre neki dan, ali jos nisam stigao da ga pogledam.

Inace, malopre odgledah The Crow, po prvi put. Svidja mi se atmosfera u filmu i gluma Brandona Lee-a. Nije tepac k'o cale ali je dobar. Jedan od boljih osvetnickih filmova koje sam gledao [:)]

I jel Brandon Lee ubijen u onoj sceni kada stoji na stolu ili u nekoj drugoj pucnjavi????

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^ Scena u kojoj je ubijen je naravno izbachena iz filma iz poshtovanja prema njemu i njegovoj porodici.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

A kakvi su ostali delovi???

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

nemo da prichash da kvalitet opada sto je ekskurzija poslednjija...chudo jedno

@drale - pod jedan. rekoh da sam ga zezao sa onim, mislio sam da je ochigledno, pod dva u mashu zaista ima toliko lekarskih stereotipa ali i istina da ga valja gledati, a iz samog filma pricha sa kamilom je vrh koji chesto citiram =o))

Link to comment
Share on other sites

Dark City

Film je iz '98-e i proshao je relativno neopazheno kada se pojavio...secam se da su ga pushtali na TV-u par puta ali nikad nisam seo da ga pogledam...

Uglavnom, skinuh ga s neta i film je stvarno odlichan, bolji je od 90% Sci-fi filmova koje sam video...imam par nekih sitnijih zamerki, ali sve u svemu - preporuka.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

gledam popcorn filmove otkako sam se vratio s mora, valjda ću se setiti svih

transporter - gotivim stathama al ovo je preterano glup film, tuče su napadno koreografisane a vožnja nije ni za kurac

transporter 2 - maalo bolja priča, fajtovi opet bzvz, vožnja mnogo bolja

16 blocks - ovo i nije baš totalno popcorn film. gotivim brusa, naročito u pandurskim filmovima, tako da je to to. preporuka

underworld evolution - kruko, što si mi ovo srezo, jebo te ja? :)

saw 2 - nema atmosfere koja mi je bila najbolja stvar u kecu, ostalo je nekako predvidljivo i dosadno, bio sam u iskušenju da premotam do kraja čisto da bih video whodunit (mada je i to pomalo očigledno ako se trudite da skontate, što ja naravno nisam radio)

Link to comment
Share on other sites

The Machinist[2004]

jel gledao to neko?!

Ja licno [:D] Mnogo je dobar film. Cuo sam da je Bale smrsao oko 30 kg tako sto je svakog dana jeo samo tunjevinu i jabuke. [onjelood]

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

gledao sam pre neki dan Down In The Walley - Norton (omgomgomg:),Evan Rachel Wood (OMGOMGOMG),David Morse

Odlicna ''character driven'' drama sa sjajnim glumcima...hmm pa Norton glumi u njemu,sta vam vise treba.Od mene 7.5/10

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

American Pie 4 je verovatno najgori film shto sam gledao u poslednje vreme, a gledao sam nekoliko tresh honkonshkih filmova. jedino shto valja je glavna cica, mhmm [^]

prijatno iznenadjanje je Karaula, ne volim domace filmove ali ovaj mi je bio skroz gotiva.

Black Mask - Jet Li-jev rani rad. ako vam ne smeta chinjenica da je glavni lik masku napravio od abazhura lampe dobro cete se zabaviti. scena kad onaj pandur vezhe specijalca lisicama za bager je neprevazidjena [:D]

i za kraj..

Eureka Seven - vrlo dobar anime. svetlija verzija Evangeliona, sa boljim humorom i sharenijim likovima. da nije End of Evangelion-a ovaj anime bih bolje rangirao od Evangeliona.

Dokuro-chan - andjeo koji ide okolo i razbija ljudima lobanje shiljatom bejzbolkom. psihodelija [:D]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...