Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

The Producers

Nejtan Lejn, Uma Turman i Metju Broderik

Mjuzikl, dakle, ko voli nek izvoli ko ne, aj zdravo. Mozda malo dosadan, film je fenomenalan. Narocito ako pratite reci pesama koje pevaju, odlicno! Ne mozete ni da zamislite kako Uma izgleda u ovom filmu. Odlicni Nejtan Lejn i Broderik, pri cemu takodje briljiraju i sporedne uloge. Preporuka za one koji vole mjuzikle.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

trebash da mi donesesh ovo u petak...film po najuspeshnijoj predstavi (mjuzikl) na brodjevju u zadnjih 5-6 godina (mislim da je pred kraj 2005te prestalo prikazivanje)...zhivo me interesuje kako sve to izgleda...

Link to comment
Share on other sites

Hm... Gledao sam Lajanje na zvezde, to je bilo na putu u Italiju, klasika, u busu, onda Karaulu, pa Lepa sela lepo gore... Kengura naravno, po miljarditi put... Onda... Freddy vs Jason ^^ ... I ne znam, ne mogu da se shta sam josh... Slabo gledam filmove..

Link to comment
Share on other sites

kada idete na xmene?:)

premijera je 25og, ne znam dal ce pre toga biti press thingie ALI da vodim ikoga ne pada mi napamet...gomila retarda iz redakcija sto vode likove koji samo kad je neki megahit otkriju da vole filmove uzrok je preko 40 minuta upisivanja na ulazu...ono taman da me lepo smori pred film da budm mega kritichniji...

Link to comment
Share on other sites

premijera je 25og, ne znam dal ce pre toga biti press thingie ALI da vodim ikoga ne pada mi napamet...gomila retarda iz redakcija sto vode likove koji samo kad je neki megahit otkriju da vole filmove uzrok je preko 40 minuta upisivanja na ulazu...ono taman da me lepo smori pred film da budm mega kritichniji...
samo pitam, nisam se nametao da idem. po tvom stavu kontam da te mnogi smaraju:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ne smaraju mene zapravo nego moj urednik smara ljude iz tucka za mene pa ondak oni dna analizu vrshe na ulazu (jer nema drugog objashnjenja za sporost i tako to...)

on a topic note juche bio na Pink TVu onaj zhenski film za gwyneth i aaronom eckhartom...simpa je (izgleda da ulazim u godine kad me tako drmaju ochinski instinkti ;oP)

Link to comment
Share on other sites

Pre neki dan otisao da gledam mi3 nakon filma sam naterao ortake da mi se izvinu sto su me naterali da podjem....izvinili su se....

u stvari mogao bih da izdvojim onu pocetnu scenu od 5 min. i to je jedina svetla tacka...dovoljno cak isuvise

Link to comment
Share on other sites

da vinčijev kod

ne gledajte ako ste čitali knjigu, jer pored "radnje" nema šta da se vidi.. inače sasvim fin letnji triler, ako ne podležete fami koja se oko cele priče stvorila.

Link to comment
Share on other sites

X-Men: The Last Stand

hvala bogu da je poslednji, ovo je bilo smeshno loshe...pricha je prosek, efekti su ok, ali kad nemash prichu da se uzhivish u sve to nego samo kritichki raschlanjujesh efekte nije to to...brian singer se izvukao na vreme, ovo je debelo loshije od prva dva x-men filma...

Link to comment
Share on other sites

sinoc sam smorila sve ukucane gledanjem Gospodara Prstenova - Povratak Kralja, specijalno izdanje...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...