Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odgledah prvu epizodu Criminal Mindsa ( http://www.imdb.com/title/tt0452046/ )

Sta znam, nije toliko loshe, mada necete retji "jooo kak'a serijaaaa!". Od poznatih je tu Mandy Patinkin ( http://www.imdb.com/name/nm0001597/ ) iz Dead Like Me, Chicago Hope-a i drugih, zatim Thomas Gibson ( http://www.imdb.com/name/nm0004959/ ) iz Darme i Greg, a od riba Lola Glaudini i A.J.Cook.

U osnovi, oni su FBI ekipa, pokusavaju da proniknu u um ubice i tako spasu zrtve. Srecom nisu otisli na varijantu da kopiraju CSI kao "Nevidljivi neprijatelj", jer bi to onda bila bash propast, ovako je ok serija sa tipicnom ekipom - glavni lik sa mracnom prosloscu na ivici nervnog sloma, "by the book" FBI agent odan poslu, crnac sa stavom, riba u "kick your ass" fazonu, klinac genije i jos jedna riba - plavusha ;)

Bacicu utiske nakon druge i trece epizode, ovako na konto prve ne mogu bash puno toga da skucam, ali nije loshe.

Link to comment
Share on other sites

Criminal Minds - E03

Cisto da dopunim, bolja je epizoda nego prva, ima bolju reziju, kadrove, prichu ... Josh uvek nema "WOW" efekat, ali ima neku dozu unikatnosti. Sledeca epizoda bi trebalo da je bash neka kick-ass, pa cemo videti.

Link to comment
Share on other sites

gledao usual suspects (dezurni krivci) po ko zna koji put pre neki dan...film je savrsen u svakom smislu koji vam padne na pamet....obavezan triler....

gledao sam i M.A.S.H. juce...odlicna komedija cisto da vidite koliko su komedije bile naprednije ranije....:))))

Link to comment
Share on other sites

Gledao dva filma sa Ashtonom Kutcherom - A lot like love i Guess Who. Prvi je onako fina romantichna komedija, drugi je takodje komedija i zaista smeshan na momente (neshto kao Meet the Parents sa Ben Stillerom i De Nirom, samo bez onih totalno debilnih stillerovskih fora).

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Bioskopski,mada je ok,jedino na startu neki degen presvlaci majicu pola minuta [:D] ali posle je sve u redu

Jedino nervira title koji nije bas skroz ispravan,a likovi govore ono cistokrvni engleski,jebeni shekspirovski,pa ih nekad nije bas lako razumeti :)

Jel mogu nekako da namestim novi,drugi title na dvd-u,help anyone ?

:-)

Link to comment
Share on other sites

U poslednje vreme gledam putem Shoutcast TVa Vesele 70, Sopranose... I skontao sam pre neki dan da sam skororo sve epizode pogledao ovim putem, te ne moram da se bakcem sa skidanjem i snimanjem...

Od pre neki dan poceo sam da gledam Malcoma i (i ako sam pre mislio da je debilitet od serije) dopada mi se... Narocito noviji serijali... Cale je najjaci lik :))

Link to comment
Share on other sites

boja novca je o mnogo tome sem bilijara i samim tim je i za sve one koji nisu nikada igrali isti...jedan od mojih omiljenih filmova sa polom njumenom (kog chak ni toma kukuruz ne umanjuje (stavishe njegov "flaky in a natural way" appearacne je sasvim na mestu =o))))

Link to comment
Share on other sites

"Joyeux Noel".

Shto se mene tiche, film za kolekciju.

Ukratko: I svetski rat. Francuzi, Shkoti i Shvabe na parchetu fronta u nekoj vukojebini ga daju po primirju na Badnje veche i feshtiraju na nichijoj zemlji. Hint: obavezno nabaviti prevod, film je trojezichni, s tim da je i engleski shkotski, tako da... :)

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...