Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pitanje za ljude: vredi li gledati firefly, i u kojoj je vezi sa serenity? da li se mora gledati serija pa film, ili se mozhe odmah u filmu pohvatati sve?

Ja nisam gledao seriju, pa mi se film skroz dopao (na konto onog Stijinog). Nije problem pohvatati konce, a i opupstena je zabava za chuku ipo ... Bio je topic o filmu nakon sinemanije, pojuri kroz forum i videces utiske.

Link to comment
Share on other sites

gledao sam juce izglubljeni u prevodu, i bas mi se dopao. spor je jako, pa ga ne treba gledati na tv-u. bil marej je fantastican...

Momenat kada ga snimaju za reklamu - kada se onaj Japanac tripuje je VRH! I faca Mareja koja je ista u svakom dublu [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

WTF? Chemu to puko nabrajanje filmova??

Budzhenje postova...blah...

Anywayz...

Nabavih 7 Tarkovskijevih dugometrazhnih filmova i jedan kratkometrazhni sa pochetka karijere.

Juche sam odgledao Zerkalo (The Mirror ili Ogledalo).

Fantastichan film...rezhija...shta reci...neke scene su toliko nenormalno dobro uradjene da bih komotno mogao da stisnem pauzu i u nedogled posmatram te nepomichne slike.

Tarkovski se penje na mojoj listi najboljih rezhisera...jedan od top 5 sigurno...kapiram da ce uci u top 3 dok odgledam i ostale filmove. :)

Dakle, svakome ko sebe smatra ljubiteljem filmske umetnosti predlazhem da obavezno overi neki od njegovih filmova. U najgorem sluchaju, necete ostati ravnodushni.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Crime partners i Tupac reccorection

LOLOLO [:D]

Mislish ressurection ?

Ovo zvuchi ko da drugi put ide u popravni dom :)

edit: Da ne ostanem duzhan topicu :)

Odgledah Full Metal Alchemist - The movie (thx migsha)

Obavezno shtivo za ljubitelje serijala :))

Edited by Atomic Pulse
Link to comment
Share on other sites

Revolver - GaJ Rici

Do trenutka kada je glavni lik u liftu, film je bio odlican, njegov sigurno najbolji, od tog trenutka krece sunovrat nezapamcenih razmera, tako da ovaj film ne bih nikom preporucio. Bas mi je krivo.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Green Street hooligans (football factory)- Elijah wood

Odlicna prica o navijacima u engleskoj i uopste toj tradiciji ispricana kroz oci jednog neutralca koji dolazi u Englesku i biva uvucen u jedan od najzescih rivaliteta (West Ham - Milwall) , i uopste o tom nacinu zivota...

Link to comment
Share on other sites

malopre sam odgledao hostel koga reklamiraju kao da ima neke veze sa tarantinom, ali kada se pogleda, shvati se da je jedina slichnost fiesta nasilja i borbe bez preterano razloga. Losh, losh film

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

The Business 2005

Odlican ali stvarno odlican film(moje misljenje)

ne znam zasto ali mi se mnogo dopao

mozda zato sto su 80` :)

par slicica

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
a1.JPG

a2.JPG

a3.JPG

a4.JPG

b2.JPG

c2.JPG

c3.JPG

plus extra soundtrack

» Click to show Spoiler - click again to hide... «

1. The No.1 Punk Album - Adam & the Ants-Kings Of The Wild Frontier (3:49)

2. The Mary Jane Girls - All Night Long (5:43)

3. HISTORY - Belouis Some-Imagination (3:58)

4.Blondie-Call me (3:45)KLIK

5. Bryan Ferry & Roxy Music - Avalon (4:17)KLIK

6. Buggles - Video Killed The Radio Star (4:14)

7. David Bowie - Modern Love (3:54)

8. A Flock Of Seagulls - I Ran (5:07)

9. Frankie goes to Hollywood - Welcome To The Pleasuredome (13:41)

10. Frankie Goes To Hollywood - The Power Of Love (5:31)

11. Martha And The Muffins-Echo beach (3:33)

12. Orchestral Maneuvres In The Dark - Maid Of Orleans (4:10)

13. THE BEST HITS OF 70'S & 80'S - SHANNON - LET THE MUSIC PLAY (4:37)

14. The Cult - Wildflower (3:37)

15. The Knack - My Sharona (4:04)

16. Duran Duran - Planet Earth (4:02)

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

tarkovski je keva

pogledaj stalkera i ivano detinjstvo

i rubljova ako mozes da nabavis, secam se da su me matori kao klinca ubedjivali da je to vrh vrhova. tad im nisam verovao [:)]

Stalkera sam prvo i pogledao (pored Solarisa koji sam gledao kao klinac)...to mi je bila inicijalna kapisla da krenem u poteru za ostalim Tarkovskijevim filmovima.

Prosto mi je (bilo) neverovatno da neko u Rusiji u ono vreme snima onakve filmove...

Jednostavno, veliki broj rezhisera koje sam smatrao dobrim / solidnim sada deluju smeshno u odnosu na velikog Tarkovskog.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam The Business i majko moja mila koliko je to los film u svim segmentima sem u muzici. Dakle, apsolutno sve, rezija, scenario, gluma, katastrofa. Film traje 90 minuta, posle 60. mislite da je proslo dva sata. Jezivo los film. Izvini Weasel, nemam nista protiv tvog stava.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

gore njesra od filma nisam gledao josh od... connana

konan je legenda...negiranje ljudi koji misle drugacije [^]

gledao sam pre neki dan donnie darka....BOGTE JEBO kakav film,ima sve i glumu i ziku i reziju i sjajnu pricu....sve......

planina brukbek takodje odlican film.....

Link to comment
Share on other sites

konan je legenda...negiranje ljudi koji misle drugacije [^]

gledao sam pre neki dan donnie darka....BOGTE JEBO kakav film,ima sve i glumu i ziku i reziju i sjajnu pricu....sve......

probaj da nabavish director's cut ako vec nisi - zajedno sa oficijelnim sajtom ce ti potpuno objasniti sve aspekte filma

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...