Jump to content

pricajte.


Highl1

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pre dva dana, u stvari, isto veče kada sam i postovao o filmu na forumu.

Gledao sam sinoć "Hang 'em high", za mene jedan od boljih Istvudovih vesterna a da nije Leoneov.

Ko voli Istvuda (realno, onaj ko ne voli ne treba da postoji), dopašće mu se i ovaj, voleće i ovo, pogotovo što me po nekim segmentima (scena vešanja), podseti na fantastični "Unforgiven".

A danas sam se podsetio "For a few dollars more", i to mi je definitivno najbolji film iz Leoneove trilogije, mada je teško odlučiti se.

Poslednja scena filma, kao i provlačenje onog muzičkog sata kroz ceo film su odlični; pogotovo mi se dopada što je Li Van Klif ovde nije negativac, i moram reći da on ostavlja jači utisak u filmu od Istvuda. Ovo nije prigovor Istvudu, već samo moj stav da je Li jednostavno Majka. :)

Edited by Laza
Link to comment
Share on other sites

GLedao sam dosta WW2 filmova ali ovaj je jednostavno IMBA:

Idi i smotri (1985) http://www.imdb.com/title/tt0091251/

Gledao sam ga sinoc i mogu samo reci da mi nije dobro

nemam komentara

NIsam znao Lazo da ti volis crtace. Za par dolara vise je extra crtac mada ja mislim da je bolji ovaj Dobar,Los,Zao

ali oba su fantasticna jer dusko dugousko na kraju sjebe ih koliko ja znam i pojede sangarepu i kaze Sefe koji ti je vrag?

Mali laza cuo da je spencer najbolji glumac na svetu i da njega svi kopiraju pa reko da ga stavim u avatar ROFL

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Bio u takvudu gledao DH4.

Ima mnogo ma jeeeeste situacija ali i dalje je vrh.Da nije bilo babe i deda koji se hvataju za glavu i filozofiraju kako je nemoguce srusti hilihopter automobilom i gikova koji kad god se pomene komp ili haker govorili : ma jeeste to ne moze tako ... bilo bi jos bolje :).

Oni koji su govorili da je ce umri muski 4 deo biti sranje pogresili su i te kako :)

Lazo nismo isli na premijeru ali cekamo DH5 pa tad idemo :)))

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

E GLEDAO SAM BATMEN BEGINS BASH MALOPRE!!! KAKO JE DOBAR MORAM DA PISHEM CAPS LOCKOM! [:D]

jebeno je odlican !

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

NIsam znao Lazo da ti volis crtace. Za par dolara vise je extra crtac mada ja mislim da je bolji ovaj Dobar,Los,Zao

ali oba su fantasticna jer dusko dugousko na kraju sjebe ih koliko ja znam i pojede sangarepu i kaze Sefe koji ti je vrag?

Mali laza cuo da je spencer najbolji glumac na svetu i da njega svi kopiraju pa reko da ga stavim u avatar ROFL

nema potrebe za ovim hejtom ovde.

da mi je znati čiji je ovo alt..

Link to comment
Share on other sites

Gledam Transformers: Energon, spremam se za premijeru i radim animaciju transformacije Autobot i Desepticon "amblema" u logo/rech "Transformers" (ovo poslednje je posao koji treba da uradim da bi prisustvovao na premijeri za novinare 3 jula ;).

da mi je znati čiji je ovo alt..

Ochigledno nekog ko nije bash pismen ;)

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Gledam Transformers: Energon, spremam se za premijeru i radim animaciju transformacije Autobot i Desepticon "amblema" u logo/rech "Transformers" (ovo poslednje je posao koji treba da uradim da bi prisustvovao na premijeri za novinare 3 jula ;).

Ochigledno nekog ko nije bash pismen ;)

okachi kad odradish :)

Link to comment
Share on other sites

Bio u takvudu gledao DH4.

Ima mnogo ma jeeeeste situacija ali i dalje je vrh.Da nije bilo babe i deda koji se hvataju za glavu i filozofiraju kako je nemoguce srusti hilihopter automobilom i gikova koji kad god se pomene komp ili haker govorili : ma jeeste to ne moze tako ... bilo bi jos bolje :).

Oni koji su govorili da je ce umri muski 4 deo biti sranje pogresili su i te kako :)

Lazo nismo isli na premijeru ali cekamo DH5 pa tad idemo :)))

"Hilihopter", joj majko. :))))

Za DH5 smo sigurni!

Ochigledno nekog ko nije bash pismen ;)

Provalio sam da je alt, pogotovo kada sam video način pisanja...

To je ustvari Lazin alt koji je "nepismen", samo da bi ovaj imao koga da ispravlja na forumu!

I namerno sebe prozivam da bih bio u centru pažnje. ;)

Link to comment
Share on other sites

okachi kad odradish :)

Here you go = http://www.interactivemedia.ru/trans01.zip

Background sam stavio onako da ne bi bio crn...

Zaboravih da kazem, grafika se radila za interaktivnu projekciju - kada dotichesh logo on se transformishe u rech "Transformers" pa se posle vraca u standby...

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...