Jump to content

najgori trip sa ribom


Recommended Posts

  • Replies 780
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo ga imam i ja jedan :

zove me neka klinka iz kraja ajde dodji kod mene moji nisu tu ...i ja nasapunjam macora i pravo kod nje ...

Radio sam bio kao obezbedjnje taj dan bio sam u uniformi sa sve cokulama i kombinezonom ...

Dolazim ja kod nje krecem da je skidam ...moj kombinezon ne skinem skroz nego ga samo spustim do kolena i krecemo tu da radimo radnju ....prodje nekih 5-6 min. ne mozete da verujete sta mi se dogodilo ...ja u njoj a njena keva stoji na vratima i gleda nas ....

UZAS !!! hteo sam u zemlju da propadnem ...posle toga vise je nikada nisam video : ))

Sto joj nisi rekao da izadje i da saceka ? :)

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

elem:)

Za vreme rata sma radio svaki dan po 12 sati, nasao novu ribu koju sam trpao svaki dan i nako 5 dana nespavanja sam uzo da joj lizem picu

Nakon 20 minuta lizanja, uspoe sam da zaspem:))))))))))

one ja naravno primetila i malo se trgunla, a ja sam se probudio i nastavio da lizem na njen uzas:)

A jos gore je da jebes ribu i dok je jebes ona prdne i usere se:) nije se meni desilo ali znam lika:))))))

eto:))))))))))))

hahahaha jebote najbolji post na ruru ikad !

Link to comment
Share on other sites

JA sam 88' godiste , a ne znam za ostalo , ali u NS-u 90 je VRH , znaci izgledaju ko moje god. a nevine su.

Recimo pre nedelju dana ja i drug se vracamo iz teretane i vidimo klinku 91' godiste i znaci u isto vreme u sebi mislim kako bi je jebao i kakav sam ja debil pa ona je dete!! A mala dupe, sise , slatka ko bombona ZLO :((

91... eeee, pa to moze da se zeni sad!

kako leti vreme :))

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

pa rekao je da su se posvadjali zato sto joj je bio sa ortakinjom i zato sto je nije zvao na osamnaesti :)))))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Nismo tolko glupi kolko naivni i bez iskustva. Sad kad se setim svea, koje sam ja cimanje imao oko cele te price, ali bas ono, fazon secam se svega i dan danas, tipa nekih sitnih detalja. Samo jebiga, ne znas kako da odigras u tom trenutku, ipak 17-18 godina, sad vidim kolko sam zelen bio i kolko ja u stvari nisam znao gde udaram kada je ova situacija konkretno u pitanju.

Sto nas opet vraca na trojku i litru vinjaka, mozda da ih pozovem ovih dana /o/ \o\ \o/

Link to comment
Share on other sites

realno, tuga jedna kakve je svako od nas ribe tad mogao da tovari sa samo zeru vise pameti

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...