Jump to content

najgori trip sa ribom


Recommended Posts

vidim da ti mnogo znaci

da sam na njenom mestu sutnuo bih te samo tako

ni jedna riba mi do sada nije mnogo znacila i prema svakoj sam bio zivotinja ali zato sam ja njima svima bio vrh... jebiga... tako to ide... pa svi znaju da sto si gori prema devojci to te vise voli... staro dobro pravilo koje NE ZNAM zasto vazi ali VAZI.

i ima ona jednakost: dobar = dosadan (previse dobar = previse dosadan), a zao = luda za tobom

brate,ako treba da nosim roze sulju da bi dobio sta muskarac hoce,bole me dzonson ;)))

pa jebiga brate, ne mora biti rozo ali mora biti ultra fensi :)

inace, ne kontam luckijevu 4u... ali ako svi respektuju onda respekt

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 780
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ni jedna riba mi do sada nije mnogo znacila i prema svakoj sam bio zivotinja ali zato sam ja njima svima bio vrh... jebiga... tako to ide... pa svi znaju da sto si gori prema devojci to te vise voli... staro dobro pravilo koje NE ZNAM zasto vazi ali VAZI.

i ima ona jednakost: dobar = dosadan (previse dobar = previse dosadan), a zao = luda za tobom

To vazi samo za ribe sa mozgom koji je tezak najvishe 5 grama i koje su proslavile ispod 15 rodjendana.

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

To vazi samo za ribe sa mozgom koji je tezak najvishe 5 grama i koje su proslavile ispod 15 rodjendana.

ali takve ribe najbolje izgledaju (ovo prvo vazi, ovo za godine ne...) ako oces ribu da peglas i ako ti je to cilj onda su to dobre&glupe. a ako oces inteligentnu ne mozes imati vrh ribu, mozes ono, dobru da se kaze ali, pametne ribu su zmije, mani me toga.

ne mogu da kazem, nekad vise volim ribe za peglaju samo (takve ribe mogu da imam 1-2 meseca i ne vise), a nekad i da popricam nesto sa njom... ma moze se covek snaci sa vise komada, uvek je dobro imati backup ;)

Edited by darijan

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

ali takve ribe najbolje izgledaju (ovo prvo vazi, ovo za godine ne...) ako oces ribu da peglas i ako ti je to cilj onda su to dobre&glupe. a ako oces inteligentnu ne mozes imati vrh ribu, mozes ono, dobru da se kaze ali, pametne ribu su zmije, mani me toga.

ne mogu da kazem, nekad vise volim ribe za peglaju samo (takve ribe mogu da imam 1-2 meseca i ne vise), a nekad i da popricam nesto sa njom... ma moze se covek snaci sa vise komada, uvek je dobro imati backup ;)

Ne znam da li ima veze sa Novim Sadom ili chime vec, ali totalna glupost. Mozesh da imash vrh ribu koja je pametna i koja ti odgovara. I nisu sve pametne ribe zmije, nego jednostavno razmishljaju svojom glavom, a ne tvojom. Pa ono, morash malo i da se potrudish ponekad. Ne znam, meni glupe ribe ne odgovaraju totalno.

Link to comment
Share on other sites

do jaja je glupo biti sa .. glupom ribom, a da to nije zbog sexa, takodje je pomalo retardirano biti sa pametnom ribom samo zbog sexa, jer te odma provali i shutne, osim ako i ona ne bi malo zhivotinjski. inache, ne vidim kako mozhesh biti sa glupom ribom, a da nije zbog sexa... o chemu prichati s njom? a sa druge strane, kada imash pametnu devojku i respectujesh ju, onda si u raju... med i mleko teku dok god ti okretjesh tochak

Link to comment
Share on other sites

Zene su zlo, to je prvo pravilo u knjizi, a drugo je da ne treba trcati za devojkama jel ce vam se to samo obiti u glavu, coolirajte sve pa kad vidite da se neka dovoljo potrudila onda uzvratite, svako verujem da se ponekad zajebo ali vi koji niste isqsili bolje poslusajte.

Znam da necete i kapiram da mislite da lupetam ali devojke su sada razmazene, istripovane i zele SVE.

Zato nemojte trcati za devojkama i sta ti ja znam nego se opustite i pustite da one trce za vama koliko to god izgledalo nelogicno ;)

Pametna, glupa devojka to je sve veoma diskutabilno i subjektivna ocena pojedinca...

Treba cekati neku koja vam u svakom slucaju odgovara ili ako bas zelite nesto da kresnete pa ne birate...

Jos jednom zene su nuzno zlo ;)

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Zene su zlo, to je prvo pravilo u knjizi, a drugo je da ne treba trcati za devojkama jel ce vam se to samo obiti u glavu, coolirajte sve pa kad vidite da se neka dovoljo potrudila onda uzvratite, svako verujem da se ponekad zajebo ali vi koji niste isqsili bolje poslusajte.

Znam da necete i kapiram da mislite da lupetam ali devojke su sada razmazene, istripovane i zele SVE.

Zato nemojte trcati za devojkama i sta ti ja znam nego se opustite i pustite da one trce za vama koliko to god izgledalo nelogicno ;)

Pametna, glupa devojka to je sve veoma diskutabilno i subjektivna ocena pojedinca...

Treba cekati neku koja vam u svakom slucaju odgovara ili ako bas zelite nesto da kresnete pa ne birate...

Jos jednom zene su nuzno zlo ;)

covek je reko u jednom postu ono sto se ja trudim da kazem ali nikako da smislim jer sam mentol :) eto, to sam mislio!

i da, stojim pri tome da nema inteligentne i lepe (recimo, moja sestra je vrh riba, mislim nije sto je moja nego je stvarno zlo vrh zlo vrh, i pametna je, sabija na faxu i sve ma ono mozes samo pozeleti, ali nije to neka vrh inteligencija, recimo iq130... za mene je inteligentna ona koja ima 150 i vise) a koliko takvih znate a da izgledaju VRH VRH. nemojte da ste neki zagori pa da vam sve izgledaju vrh...

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Znash ti shta je IQ150 jebote [:)]. Realno, ne znam nijednu ribu uopshte koja ima IQ150, a o izgledu da ne pricham. Kriterijum za "pamet" ti je malo previsok.

@De1: word, mada treba ipak uraditi neshto da joj stavish do znanja da ti je "privukla paznju", pa onda polako...

pa recimo oko tolko, posto ja imam toliko i to je onda to...

ja znam ribu iz mog razreda koja je tako preinteligentna i odvalio bi je ali nije nista specijalno... mada nije ni losa ali ponavljam nista specijalno...

isto iz skole znam jednu koja je ajnstajn ali izgleda ko grob

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

green, nije IQ 150 tolika retkost da posmatrash te ljude kao izumrlu vrstu bre... ima ih i vishe nego shto mislish... pazi kad pandur u Crnoj Gori ima toliki IQ ;)

edit: darijane ako ti imash IQ 150, ja sam dechko sa specijalnim potrebama koji raznim mlataranjima rukama i nogama, i josh ponekim trikom, diktira nekoj bolnicharki shta da pishe na forumu u njegovo ime.

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

green, nije IQ 150 tolika retkost da posmatrash te ljude kao izumrlu vrstu bre... ima ih i vishe nego shto mislish... pazi kad pandur u Crnoj Gori ima toliki IQ ;)

edit: darijane ako ti imash IQ 150, ja sam dechko sa specijalnim potrebama koji raznim mlataranjima rukama i nogama, i josh ponekim trikom, diktira nekoj bolnicharki shta da pishe na forumu u njegovo ime.

Pa ono kad pogledash, neka 1 u 100 ljudi ima IQ 150 (ako ne i manje), neka svaki drugi bude riba to je 1 u 200, a neka bude 1 u 20 riba predobra, pa ti rachunaj. Ipak je retko to sve shto je nabrojao zajedno. Mozda sam gore malo preterao, ali to sve je jako retko...

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

pa recimo oko tolko, posto ja imam toliko i to je onda to...

ja znam ribu iz mog razreda koja je tako preinteligentna i odvalio bi je ali nije nista specijalno... mada nije ni losa ali ponavljam nista specijalno...

isto iz skole znam jednu koja je ajnstajn ali izgleda ko grob

Ali kakva je ona Milica iz tvoje skole ide sa Ducom u razred Mrnjau na kvadrat :)

Link to comment
Share on other sites

da.. mi srbi plodimo mame kako smo pametni... :)

btw.. ne znam ko je rekao... al je pametno rekao... samo treba naci devojku sa kojom si kompatibilan.. sve ostalo je nebitno...

tad ni nece morati da izgleda kao zmaj (sto ne znaci da nije pozeljno [:D] )

;]

a ako trazis oplod varijantu, onda te savrseno boli kurac pa sve da joj je iq 700...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Zene su zlo, to je prvo pravilo u knjizi, a drugo je da ne treba trcati za devojkama jel ce vam se to samo obiti u glavu, coolirajte sve pa kad vidite da se neka dovoljo potrudila onda uzvratite, svako verujem da se ponekad zajebo ali vi koji niste isqsili bolje poslusajte.

Znam da necete i kapiram da mislite da lupetam ali devojke su sada razmazene, istripovane i zele SVE.

Zato nemojte trcati za devojkama i sta ti ja znam nego se opustite i pustite da one trce za vama koliko to god izgledalo nelogicno ;)

Pametna, glupa devojka to je sve veoma diskutabilno i subjektivna ocena pojedinca...

Treba cekati neku koja vam u svakom slucaju odgovara ili ako bas zelite nesto da kresnete pa ne birate...

Jos jednom zene su nuzno zlo ;)

to sto si rekao je tacno, ali samo za kres varijante i ostale vidove "navatavanje" veza

iz price vidim da dosta vas nije imalo pravu vezu, sto kaze iguana, da je volis i da te voli

nadam se da gresim, ali vi ste izgleda samo za navatavanje

naravno, nema nista lose u tome, ali umereno, ne sto kaze darijan da nikad nije imao pravu vezu

e, to je vec sjebano

Link to comment
Share on other sites

covek je reko u jednom postu ono sto se ja trudim da kazem ali nikako da smislim jer sam mentol :) eto, to sam mislio!

i da, stojim pri tome da nema inteligentne i lepe (recimo, moja sestra je vrh riba, mislim nije sto je moja nego je stvarno zlo vrh zlo vrh, i pametna je, sabija na faxu i sve ma ono mozes samo pozeleti, ali nije to neka vrh inteligencija, recimo iq130... za mene je inteligentna ona koja ima 150 i vise) a koliko takvih znate a da izgledaju VRH VRH. nemojte da ste neki zagori pa da vam sve izgledaju vrh...

aj me upoznas sa shvecom ??? [;)]

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

Ali kakva je ona Milica iz tvoje skole ide sa Ducom u razred Mrnjau na kvadrat :)

brate ima 2 milice.... milica petrovic ili milica plava sisata!? milica petrovic je zlo preterancija vrh do jaja njam i sve, dok je ova druga gaaaaaadna i ima velike sise onako vise.....

mada obe bih cepo, ali petrovicku bi zenio.

inace sto se iqa tice, tako mi je rekao skolski psiholog dok sam bio 5. razred osnovne, posle se nisam ni merio... mada jesam visoko intel

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...