Jump to content

Recommended Posts

Gogo, spirit walkeri sam imaju onaj hero spell rezistens, tako da to sa sleepom na njih i nije bash pametno.

Ma ni nemorash da ga sleepujesh bice toliko kostura da mu treba 5 walkera da dispeluje, neverujem da ce imati vishe od jednog walkera i to josh ako te provali na shta idesh, samo se zaletish u tom trenutku na njega i nema teorecke da se odbrani bez 3 walkera a vecina nema ni gradjevinu koja je potrebna za njih tada....

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 178
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma ni nemorash da ga sleepujesh bice toliko kostura da mu treba 5 walkera da dispeluje, neverujem da ce imati vishe od jednog walkera i to josh ako te provali na shta idesh, samo se zaletish u tom trenutku na njega i nema teorecke da se odbrani bez 3 walkera a vecina nema ni gradjevinu koja je potrebna za njih tada....

a viverne cesh da ubijash koilom lvl 1 i u najboljem slucaju dredlordom lvl 1 koji ima vampiriku i orb , ae nemoj da seresh gogo , bez summona na pocetku nemash sanse sa ghoulovima , uradice ti tr cim bude bio t2.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

izvucesh 3 finda :), idesh na tier3, koliko znam na t3 imash upgrade da dobijash jednog kostura sa rangeom i pirsing dmgom?

netrebaju ti ni 3 finda dosta ti je 1, tako da kada ga napadnesh on ce imati 4 wyw a ti massu kostura sa pirsing dmgom i eventualno jednog finda da spusti kog wyw, za to vreme zabadash towere i imash koji scroll kod sebe

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Koreanski orcovi uglavnom gube od ud-a, posto imaju neku degenski bo i taktiku de grade samo masu gruntova i rider-a koji prave nikakav damage na destroyere, i skoro svi su u fazonu da ti se zalete na dk stomp, chain, surround 20 mreza bace i kao ubijaju heroja a ovaj focusira sa coilom novom i razbije mu jedno 4-5 gruntova i 2-3 ridera i prezivi...

retired...

Link to comment
Share on other sites

Koreanski orcovi uglavnom gube od ud-a, posto imaju neku degenski bo i taktiku de grade samo masu gruntova i rider-a koji prave nikakav damage na destroyere, i skoro svi su u fazonu da ti se zalete na dk stomp, chain, surround 20 mreza bace i kao ubijaju heroja a ovaj focusira sa coilom novom i razbije mu jedno 4-5 gruntova i 2-3 ridera i prezivi...

Pa ja isto tako radim samo sto ne focusujem heroja , i na sta ja ostalo da odem??

Link to comment
Share on other sites

Pa ne gazi me , ali samo zelim da vidim sto ptice kada ce ih mrezom spustiti -_- , inache meni je dobro do t2 kad me ako izvadi josh nesto sem findova i statua ugazi jer idem na rajdere + gruntove i ok ako kazete pokusacu sa pticama , samo mi malo nelogicno zvuci.

Ti ces vec tada imati jako high lvl heroje, jer sa pticama se nenormalno brzo creepuje, a ptice na t3 prave nenormalan damage + uletis mu sa tc stomp, chain vukovi 3 lvl, nece mu biti tek tako lako i naravno bice te vise, ali sve zavisi ko je kakav igrac...

retired...

Link to comment
Share on other sites

Tvoja skola... hehehe... nek me samo podseti lender gde je bio turnir, kada sam igrao orca, a ti nakon zavrsenih partija ostao i gledao u prazan ekran jos jedno pola sata :)

net plus, net plus, svi se dobro secamo zar ne :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pa ne gazi me , ali samo zelim da vidim sto ptice kada ce ih mrezom spustiti -_- , inache meni je dobro do t2 kad me ako izvadi josh nesto sem findova i statua ugazi jer idem na rajdere + gruntove i ok ako kazete pokusacu sa pticama , samo mi malo nelogicno zvuci.

ptice su tu kao kanter za destroe i gulove naravno ako nemas lvl-e nemozes ubiti findove sa pticama

Link to comment
Share on other sites

ma mozes to je imba orc :)

poenta je da igras na mass gruntova na startu,posle drugog heroja i 2 raidera do 49/50,onda 2 burrowa i war mill i stekas kes(ostajes ispod 50 pop)onda expo i jos 1 beastiry i posle samo wyverne i kraj...naravno ako ide na fiendove na pocetku samo grunt raider...

Poenta massovanja ghoulova je sto kad imas 2 orba na DK i DLu,i 3 fienda sa webom onda su ghoulovi ti koji imaju ulogu da cepaju webovane wyverne.Naravno uz ukopavanje i coilovanje fiendova jer se sa wyv lako focusira...I ako dodas licha isprebijas ga kao bulju,ali to je samo teorija u praksi uvek dobije orc :)

Link to comment
Share on other sites

znam da jesi ali kad igras orca obicno stavis 7 seljaka na drva 5 na zlato 2 heroja 2 raidera i ostalo dok si u noupkeepu cine gruntovi,a to je 49/50 i kazem samo da ostane tako malo da nema mnogo GoldLostToUpkeep...

Npr FroGa kad gledam on fazon 3/4 partije igra u ispod 51* do 2k golda i onda krene mass i scrolls i orb....

Edited by zerox[pro-team]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...