Jump to content

Urasli nokat...


Recommended Posts

Ja imam urasle nokte na obe noge, mada me vise zeza desna. Prst mi je sa te strane gde urasta plav i otecen. To sto na dodir boli ko djavo da ne pominjem. Bio sam kod pedikira i ne pomaze. Cuo sam da to fino saniraju na VMA, mada treba veza jelte. Meni je ionako previse lekara, mada mi ta "operacija" ne gine. U svakom slucaju preporucujem docu.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam urasle nokte na obe noge, mada me vise zeza desna. Prst mi je sa te strane gde urasta plav i otecen. To sto na dodir boli ko djavo da ne pominjem. Bio sam kod pedikira i ne pomaze. Cuo sam da to fino saniraju na VMA, mada treba veza jelte. Meni je ionako previse lekara, mada mi ta "operacija" ne gine. U svakom slucaju preporucujem docu.

ne treba ti nikakva veza BRe

dobar dan dobar dan mene boli palac dobro sacekaj malo i gotovo

moraces da platis al nemas vise problem sa bolovima ;)

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

I ja imam jedan problem... koji se pojavio pre 2 dana... Sramota me da pitam bilo koga, a i kod doktora da idem... aj nemojte da zajebavate pls, evo samo ovaj put, dakle nije mi do zezanja... izgleda kao bubuljica, ali nekako je mnogo velika ... sa strane naravno... valjda ste razumeli...

sa koje strane, strane cega? Zasto se stidis nije valjda na...a uuuu mileee!

-It is said that the first time Takamatsu saw Judo he was horrified. This was because they bend their backs during their techniques.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao taj problem nekih 3-4 godine, i to na oba palca. Nisam isao kod doktora, jer ne mogu sebi da dozvolim da mi chupaju nokat. Plus su se upalili, bili su duplo veci. Sadashnji status: 99% sanirani. Reshenje: Samo od sebe :). Majke mi, samo od sebe se reshilo, samo sam malo cheshce sekao nokte, i to bez ikakvog chupanja, odstranjivanja sa strane, itd. Desna je skroz ozdravila, leva jos malo pa sad ce. A bio je isti problem gde sam morao da shantam na levu nogu jer me je bolelo na bilo kakav dodir. Dobra stvar je i natopiti u lavor vrele vode, to skroz omeksha nokte, i lakse je i za seci a i za bol.

Zastava101Mala.jpg
Link to comment
Share on other sites

najbolje resenje uzmesh neshto oshtro neki noz u mom slucaju bio je leptir sa buvljaka , odsecesh ono meso na vrhu prsta u koje ti je urasto nokat (nebrini nekrvari mnogo) kad si to odseko uzmesh grickalicu i lepo zasecesh nokat tu u obliku polumeseca znachi da bude obao sa obe strane i resio si problem i uvek tako seci nokte pospesh alkohol ili rakiju preko prsta kad zavrsish

Link to comment
Share on other sites

Shta da ti kazhem, znachi ja sam se toliko patio sa tim, a bojaoo sam se da idem do lekara uf... A ortak imao na oba prsta, otishao kazhe dali mu 2 inekcije a i dalje je vrishtao dok su sekli... Hvala ti dragi bozhe shto vishe nemam problema...

ja mislim da si mislio na mene kada si napisao ovu recenicu :))

da da,znaci imao sam godinu dana takvih problema sa tim da je to strahota...

upravo je problem urastanja noktiju,kada se ne pravilno ceku nokti,znaci ne smeju da se oblo seku,nego samo ravno.... i naravno ako ti to malo zaraste pa ti se noga jos znoji itd.. onda dolazi do inficiranja i ostalih gluposti pa moze to sve i da ti zagnoji samo tako....

znaci mene je to mucilno dosta dugo pre nege 2-3 god i onda sam otisao kod doce kada mi je prst narastao od gnoja kao jabuka bukvalno.... i tamo su mi dali 3 anestazije(inekcije) i nije mi pomoglo,od tolikog gnoja nije mi delovalo i morali su da mi operisu jer nisu smeli da mi daju jos neku anestaziju.... i tako sam nekako izdrzao te bolove i 2 nedelje isao na neka previjanja i te gluposti i sad da kucnem u drvo sve je ok eto 2-3 god ne znam ni ja vise tacno....

Znaci najbolje ti je da odes na vreme kod doce i sve ce biti ok,nije strasno....

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

i meni se to desilo pre nekoliko godina a ja budala sa uraslim noktom na football trening posle 3 suta ja u svlacionici vristim... al sredio cale to ,svaki dan mi je skidao po deo nokta,bolelo malo al kapiram da je on to ok odradio pa sad nemam problema sa tim...

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...