Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

trebao po treci put da idem na VMC (vojni pregled onaj) i eto... opet nisam otisao... sad mi neki dobacuju da ce mi doci murija na vrata !??!?!? WTF?

Ti samo nemoj da budes kod kutje ;}

Mislim da nije bash tako ozbiljna situacija, cini mi se da ce te pre toga zvati iz vojnog odseka da ti kazhu kako nisu zadovoljni tobom i da je vojska pravo koje ti niko ne mozhe oduzeti i kako te otadzbina zove! Ti onda smisli nesto dovoljno uverljivo i idi sledeci put. Ali da mogu da ti dodju panduri na gajbu, mogu.

Inache videh da je lep dan, ustao sam dodushe nesto kasnije, sad idem napolje nesto pa cu kasnije u potragu za patikama.

.to ch1zra -> Nisi spomenuo tesku ekonomsku situaciju, to ti fali u molbi, ubaci i to i mislim da ces imati hit.

Link to comment
Share on other sites

vratio se iz shkole... sutra ne verujem da tju itji u shkolu... tu je sajam...

ne znam shta vishe da skidam sa neta...

any suggestions...

Ph0r3w3r0-va privremena signa:

(u okviru Koletove aktzije "Ko-ti-je-kriv-shto-chitash-signature?")

Incest is the best, put your sister to the test

Link to comment
Share on other sites

@ Lucky

hmm.. mislis ? [:D]

ma.. znacu sutra posle 12... a najverovatnije u cetvrtak idem na re-polaganje.. samo ovaj put kod profe u kabinet, i ne dao bog da je usmeno... kad cuje kako strasno ne znam, zabranice mi pristup faxu na 100 godina [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Treba da uchim geografiju za sutra, imam kontrolni... Necu imati opomena na tromesechju, josh uvek mogu da se nadam da u toku gimnazije necu nijednom imati slabu :D

btw. danas sam bio na tavanu shkole, to je strashno, mozhe da se snima horor gore :D

A i dobri su oslovi da se direktor ili moja razredna obese :/

Link to comment
Share on other sites

Pao sam ispit, za koji nisam ni ucio, a da me covek pita sto sam izaso stvarno ne znam. Mada ipak mislim da je bolje pitanje sto nisam ucio :)

Inace nagovaram nesto Lucky-a...

[invisible]...i ako mi to uspe svi cete umreti u najgorim mukama hohohohoh [:D] [/invisible]

Link to comment
Share on other sites

Bogami, bio neshto po gradu, pa sada odmaram tako sto bacam pokoji redak na forumu a ujedno gledam Anu Ivanovic na Eurosportu. Vodi 1:0 u setovima, 2:1 u ovom drugom pa cemo da vidimo.

Inache sam pazario patike, necete verovati ... gledao sam sto radnji sa patikama na koje me je put naveo i nigde nisam uspeo da nadjem neki dobar model. Na kraju sam otishao i kupio neke Kswiss ... Najpribliznije su onome sto bih mogao da nosim, pa eto. A inache sam se opasno "zagrejao" i za neke default adidas tike, o kojima sam i onomad pisao, al' nemaju moj broj, pa cu to morati ovih dana da dodatno ujurim.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...