Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svi me zivkaju, svima nesto treba a moram da idem i na predavanja, npr kao sutra sto imam od 11 do 19

Bas sam danas prichao nesto sa ortakom, on ima sjajan raspored na faksu (II godina):

od 10 do 13h jedno predavanje

od 14 do 16h drugo

od 16:30 do 19:30h.

Ajd' sto je ceo dan, ajd'sto je po tri sata, nego sa tim uzasnim pauzama između, nit da se vratis kući, nit ne

Link to comment
Share on other sites

ako ne budem imao nijednog asa na tromesechju odog da treniram vozhnju...

ako budem.. vidimo se... iz gspa....

Jedva chekam vojsku...

seljatzi... kad dodjem na red... samo shto se prijavim vetj tju zavrshiti vojsku...

ja da se pitam, god i vishe......

no, ne pitam se..

Edited by Ph0r3w3r0

Ph0r3w3r0-va privremena signa:

(u okviru Koletove aktzije "Ko-ti-je-kriv-shto-chitash-signature?")

Incest is the best, put your sister to the test

Link to comment
Share on other sites

zbog kratkovidosti mi je vozachka istekla posle pet godina.zato je vadim ponovo

A ok, to se slazhe :)

Skratise ovu civilku za jos tri meseca tako da je i to sranje jos malo pa gotovo.Celu zimu cu da igram igre.Hmmm-Oblivion,Call of Duty 2,F.E.A.R.,NFS-Most Wanted........

Razmisljao sam o tome aktivno ... jedva cekam zimu, ono tamo oko 15. Decembra, posto cu tada konachno imati vremena da se po ceo dan izlezhavam i uzhivam. Onda planiram da obrnem i FEAR i Q4 i sta jos dodje u medjuvremenu, pa da odgledam sve filmove za koje sada pravim zalihe, a mozhe i serije :) To taman tamo negde od 15. Decembra do 15. Januara :)

Link to comment
Share on other sites

Nista nije za dzabe! Tako kad drugi budu morali da strebaju, ti ces moci da kuntas ;) A cak i da to nesto uopste nece pitati, nikad ne znas kad moze da ti zatreba, recimo u kvizu Milioner ;)

A i to što kažeš,nego ja sam učio istoriju a ispostavilo se da radimo u grupama i da fazon sam trebao da naučim samo jednu lekciju :)

nego ipak je ovo što učimo nešto opšte kulture ali sve te godine....

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

A ok, to se slazhe :)

Razmisljao sam o tome aktivno ... jedva cekam zimu, ono tamo oko 15. Decembra, posto cu tada konachno imati vremena da se po ceo dan izlezhavam i uzhivam. Onda planiram da obrnem i FEAR i Q4 i sta jos dodje u medjuvremenu, pa da odgledam sve filmove za koje sada pravim zalihe, a mozhe i serije :) To taman tamo negde od 15. Decembra do 15. Januara :)

Ma tako nesto i ja,s'tim sto sam FEAR vec poceo i pomalo ga igram.Koliko imam vremena.Jedva cekam Oblivion.Sto se tice filmova skidam upravo film DOOM,nadam se da ce biti dobar....

Link to comment
Share on other sites

Razmisljao sam o tome aktivno ... jedva cekam zimu, ono tamo oko 15. Decembra, posto cu tada konachno imati vremena da se po ceo dan izlezhavam i uzhivam. Onda planiram da obrnem i FEAR i Q4 i sta jos dodje u medjuvremenu, pa da odgledam sve filmove za koje sada pravim zalihe, a mozhe i serije :) To taman tamo negde od 15. Decembra do 15. Januara :)

Svaka ti čast ako to uradi

Link to comment
Share on other sites

Pa ja kao poucen iskustvom od prosle godine, tacnije ove, zavisi kako ti lakshe. Tacno se secam da sam tamo pred kraj godine pribavio neciji hard disk sa dosta filmova, prekopirao one koji su mi najinteresantniji i onda se negde od 15. zanimao u fazonu - dan filma, sveti nikola, dani filma, katolichki bozic (imam neke prijatelje koji slave), dani filma, prednovogodisnje zurke, dani filma, zurka za novaka, dani filma, bozic i tako :)) Dodushe, nije bilo igara koje sam obrtao, ali je to to. Sto se obaveza tiche, svi casopisi se zavrshavaju ranije pred novaka, a za sledeci mesec posto je nova godina isto ranije odradis i onda si kao "miran". Videcemo kako ce biti ove godine, mozhda stvarno bude nesto drugacije.

Link to comment
Share on other sites

kad si vetj pomenuo dvd player.... kupio ja dvd player pre 2-3 meseca,pioneer neki,i keva uzela pre neki dan da gleda nesto posto sam bio odsutan to vreme pokazem joj kako sta..itd,dam joj mali tutorijal,i danas da upalim da gledam nesto kad ono nece da se upali....i cujem neki cudan zvuk...primaknem se playeru kad ono disk se jadan vrti unutra ko zna koliko....zena promenila kanal samo na tv-u nije ugasila jebeni DI VI DI PLEJER i on jadan vrteo disk jedno 4-5 dana neprekidno round and round and round......aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :((((((((((((((((((((((((((

Link to comment
Share on other sites

ma to keva namerno.. da mu nabije kondiciju... posle mozete da pravite filmski maraton, i nece nista da mu fali [:D]

btw, ja ustao, i pokusavam da smislim neku molbu...

da bude ujedno pristojna, kulturna, a i da se u njoj iskukam dekanu kako ja MORAM da upisem petu [:D]

nesto mi ne ide...

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

gledao sam na dvd-u Eddie Izzard-a i lego u 11h (prvi put u zivotu)_ pocinjem da bivam preumoran...

danas pocinjem sa starom dietom posle 2 godine...dobro sam raspolozen dana(prvi put posle 4 meseca)

Danaas ili fudbal ili Univerzitetska Biblioteka....sta znam..hotju da ljubim neku roze majcu...

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

smislih molbu...

ph34r my sk1ll...

Molim dekana Tehnickog Fakulteta "Mihajlo Pupin" u Zrenjaninu da mi dozvoli uslovni upis devetog semestra studija, iako mi nedostaje usmeni deo ispita sa trece godine (Termotehnika sa Energetikom).

Smatram da imam osnova za ovu molbu posto sam redovno upisivao godinu za godinom, a razlog vise je sto istu podnosim je sto u generaciji posle moje niko nije upisao smer na kom sam (Diplomirani Inzenjer za Upravljanje Tehnickim Sistemima u Medicini).

U nadi da cete pozitivno resiti ovu molbu i izaci mi u susret, unapred zahvalan

        Srdanov Ivan

        5/01-06

ho ho.. ako ne padne na ovo, onda je sisica [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...