Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebem ti današnju omladinu, ne mogu da zapamte formulu za kub binoma al znaju napamet kvote iz atlantika.. tuga.

iznervirao sam se rano ujutru, keva je krenula da me smara čim sam ustao.. na kraju sam je oterao dok na miru popijem kafu i overim forum, pa ću onda da je saslušam..

Link to comment
Share on other sites

imam u 5ak ispit u 9, pa u 10 komisiju za civilnu armiju... sva sreca pa mi ispit traje 45 minuta... mogu da stignem da odradim sve.. btw znao sam da ce biti tako nesto... zasto da bude jednostavno, ako moze kretenski...

inace ne ucim nista [:D]

/me kreten :\

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Brate zasto mora chovek da uchi jebenu matematiku....koji ce mi kurac u zivotu 17 koren iz korena iz 3 =/

JEBEM TI SHKOLSTVO BREEEEEEEE

to ne sluzi nicemu korisnom...ako neko zna da mi odgovori sta ce meni u zivotu kub binoma bio bih mu zahvalan !

To nekako može da prođe,ali šta da kažemo za fiziku....

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

imaj dushu s tim kolachinma,ono od proshlog puta je bila chista esencija shecera.

:))

inache u poslednja 24h gledao sam 3 filma ,2tkz ispasha mozga tj.spajdermen 2 i hostage i treci ok 28 dana kasnije.

daj mi ime poslasticarnice koja ti se svidja i tamo cu kupiti. Ona kod zelenog venca mi je bila jedina usput za koju sam znao da radi petkom posle sedam.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

doshao iz shkole pre 3 sata, a idemo po podne... bio dan shkole...

prvo igrali najjacha ekipa 3 godine, ja branim... protiv ubedljivo najjache ekipe 4 godine i koji su osvajali neke turnire i tako...

i mi vodimo 10 - 5 i izjednache...

11 - 11

),;

posle kao neki koncertitj za dan shkole... i tak... (:

Ph0r3w3r0-va privremena signa:

(u okviru Koletove aktzije "Ko-ti-je-kriv-shto-chitash-signature?")

Incest is the best, put your sister to the test

Link to comment
Share on other sites

pravio sebi nesto da stavim u kljun i skapirao da sam imba u kihinji, em dobar em uzivam. Mada kapiram da bi mi bilo uzivanje da napravim za svoje drustvo jednom nedeljno nesto za klopu ili za neke sedeljke gluposti za grickanje ali da bih se opako smorio kad bih otisao u vikendicu sa njima na 10 dana i svaki dan da hranim mangupe dok se svi leskare [zvajz]

Link to comment
Share on other sites

@Igz

Poslasticarnica se zove "Prezent", u Nevesinjskoj, odmah prekoputa Kalenic pijace. Ima jos jedna, negde, u gradu, ali ne znam gde, mozda zna Lucky.

@Topik

Shishao sam se, napokon!

jel ima nesto u rejonu centra, da ne idem na vracar sa zelenjaka ako bash ne moram ?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...